Новини Івано-Франківська та області

У великій дорожній катастрофі за участю чотирьох автомобілів поблизу Івано-Франківська трагічно загинули двоє осіб.

Інцидент стався в нічний час.

У суботу, 28 лютого, на території Прикарпаття сталася велика аварія за участю чотирьох легкових автомобілів. У результаті зіткнення загинули двоє осіб, серед яких була дитина. Інформацію про подію оприлюднила Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

Аварія трапилася близько 18:00 на вулиці Степана Бандери у селі Драгомирчани біля Івано-Франківська. Серед постраждалих - ще четверо учасників пригоди.

"Рятувальні служби задіяли спеціальне обладнання для визволення двох людей, які опинилися заблокованими в автомобілях, що зазнали ушкоджень, і вжили необхідних заходів, щоб уникнути виникнення пожежі", - повідомили в Службі надзвичайних ситуацій.

У правоохоронних органах повідомили, що внаслідок інциденту загинули жінка, народжена у 1992 році, та десятирічна дитина.

Слідчі наразі з'ясовують обставини інциденту, а також особи водіїв і потерпілих, які опинилися на місці події.

Читайте також