Новини Івано-Франківська та області

Діти героїв з Івано-Франківської громади вирушили на відпочинок до польського міста Хшанув.

Ще 20 дітей захисників з Івано-Франківської громади вирушили на літній відпочинок до Польщі, у місто Хшанув. У поїздці беруть участь діти з родин полеглих, полонених і зниклих безвісти українських Захисників, а також військовослужбовців 102-ї окремої бригади.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків оголосив про від'їзд групи. Він підкреслив, що ця поїздка була організована для дітей, батьки яких є загиблими, зниклими безвісти або перебувають у полоні серед українських захисників. До складу групи також увійшли діти військових 102-ї окремої бригади.

Для учасників була розроблена програма відпочинку в Польщі. Серед запланованих заходів – Aufenthalt у скаутському таборі. Особливою складовою програми є відпочинок на берегах Балтійського моря.

Також у межах поїздки діти матимуть можливість для дозвілля та нових знайомств. У повідомленні йдеться, що відпочинок має пройти без щоденних тривог. Міський голова звернувся до дітей з побажаннями гарного відпочинку.

"Діти повинні насолоджуватися своїм дитинством. Бажаю вам чудового відпочинку і хоча б хвилини спокою без переживань."

Руслан Марцінків також висловив свою вдячність польським союзникам. Він відзначив місто Хшанув та Хшанувський повіт за тривалу підтримку і тепле прийняття.

За висловлюванням мера, у нинішній складний період для України така співпраця є надзвичайно важливою. Він підкреслив, що вона надає дітям, чиї батьки є захисниками, можливість відпочити, відновити свої сили та отримати нові позитивні емоції.

Читайте також