Дитячі мрії. Чого вони варті? (частина друга)
Сьогодні продовжуємо говорити про наше майбутнє, про дітей, про дитячі мрії.
Мої співрозмовники – люди, які втілили дитячі мрії у власне життя, які не втілили їх у життя, проте, дитячі та юнацькі захоплення суттєво вплинули їх долю.
Тут буде багато міркувань та поглядів. Ними поділяться наші співрозмовники – люди різного віку, різних професій. Проте, всіх об’єднує теплі спогади та вірність дитячим захопленням.
Читайте також Дитячі мрії. Чого вони варті? (частина перша)
…Рубіжне особисто мене дивує своїми талантами – тут мешкає багато непересічних художників, народних митців, аматорів, самодіяльних артистів та музикантів.
Сьогодні в місті працює Рубіжанська міська дитяча школа мистецтв, Палац культури, Комплекс позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом, багато спортивних гуртків та інших секцій.
Названі навчальні закладами були першими сходинками до мрії багатьох маленьких рубіжан.
А що відбувається, коли людина закидає подалі свою дитячу мрію? Чи нав’язує її своїм дітям?
Наша співрозмовниця Наталя Сергіївна – фахівець у системі житлово-комунального господарства. Ось така вийшла розмова.
Наталія Федорівна Гавришова – керівник творчої студії «Світанок». Наша співрозмовниця має власну історію того, як займалася музикою не за власним бажанням, а за настановами батьків. Що з цього вийшло? Про це ми і поговорили.
Анастасія Медяник – керівник арт-студії «Твор-чудо» - вважає, що варто відмовитись від «обязаловки», шукати нові підходи у педагогічному процесі та натхнення.
Наступна наша співрозмовниця педагог Галина Вікторівна Янченко. З Галиною Янченко ми познайомилися в Рубіжанському Комплексі позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом.
Галина Вікторівна – викладачка ізостудії «Аркобалено». До речі, Комплекс працює круглий рік, заняття ведуть талановиті педагоги. Всі кружки та секції – безкоштовні, в них займаються близько 1000 дітей!
Підготував Володимир Сидоренко, Паралель-медіа