У Франківську з'явився новий спортивний майданчик для людей з особливими потребами.

В Івано-Франківську запустили новий спортивний майданчик для людей з адаптивними потребами та організували змагання для ветеранів.
Тепер ветерани матимуть можливість підтримувати своє здоров'я та відновлюватись на свіжому повітрі.
Долучилась до роботи над комплексом Федерація стронгмену України. За словами її президента Сергія Конюшка, майданчик створили, щоб учасники бойових дій могли підтримувати фізичну форму. Головною родзинкою майданчика є інфостенд, де зісканувавши QR-код можна отримати інформацію про комплекс вправ.
Змагання для ветеранів це тільки перший щабель будівництва в галузі спортивної реабілітаціії для ветеранів війни. Змагання для ветеранів є магнітом та стимулом для того, щоб ветерани гуртувались, комунікували, приїждали, змагались і спілкувались. Далі за цим іде процес тренувань. Саме тренування ми забезпечуємо на цих спортивних майданчиках і поширюємо мережу наших фахівців і тренерів по регіонах, до яких ветерани можуть звертатися. Знайти свого тренера вони ветерани через мобільний додаток "TRENVET", який розробила наша федерація.
Спортивний комплекс оснащений 20 різноманітними тренажерами, що дозволяють ефективно прокачувати всі групи м'язів. Крім того, наявність змінних обтяжень робить його ідеальним місцем для тренувань як для професіоналів, так і для початківців.
Згідно з висловлюваннями Сергія Конюшка, були враховані всі можливі тренажери для вуличних умов, які активізують усі групи м'язів. Цей Strong Workout підходить для всіх охочих: людей літнього віку, осіб з інвалідністю, ветеранів та спортсменів.
Розвиток майданчика увійшов до програми Strong Workout. У рамках цього заходу в центрі міста відбулися великі всеукраїнські змагання під назвою "Звитяга Нескорених". Як зазвичай, серед учасників були ветерани та військовослужбовці.
Такі масштабні змагання відбуваються у Франківську вже вдруге. За словами міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа, напрямок спортивної реабілітації у громаді повинен бути на високому рівні. Адже саме спорт допомагає ветеранам адаптуватися до цивільного життя та покращити фізичний стан.
Хлопці, які займаються такими змаганнями отримують міську стипендію. Сьогодні таких стипендіатів є близько 20, але ми готові розширювати. Це залежить від ветеранів: буде більша кількість хлопців, які займатимуться спортом, то буде більша кількість таких стипендій.
Загалом участь у змаганнях взяло близько 300 чоловіків та жінок з 20 областей України.