Новини Івано-Франківська та області

У Франківську розташувалося харківське виробництво, яке спеціалізується на виготовленні стильного одягу для жінок.

"LATORE-atelier" - це студія дизайну з Харкова, яка нещодавно розширила свою діяльність, відкривши новий офіс у Франківську. Команда продовжує розробляти вишуканий жіночий одяг.

Повномасштабне вторгнення жорстоко змінило плани Тетяни Мельникової, змусивши її разом з родиною - чоловіком, сином, невісткою, маленьким онуком та 93-річним батьком шукати безпечнішого місця. Півтора року вони жили в Мукачеві. Тетяна продовжувала творити, розробляла нові колекції та підтримувала частину виробництва, що залишилось у Харкові, повідомляє міський голова Руслан Марцінків.

Несподівана пропозиція роботи для невістки скерувала родину до Івано-Франківська. Тут Тетяна вирішила відкрити філію свого дітища. Перевезла обладнання та об'єднала під одним дахом місцевих майстринь і переселенок.

Нещодавно LATORE-atelier потрапив до списку 20 найкращих брендів України, отримавши престижну нагороду "Бренд року 2024". Засновниця Тетяна Мельникова ділиться своїм досвідом збереження та розвитку бізнесу в нових реаліях, а також розповідає, як поєднує роботу між двома містами.

Починалася у 2013 році в Харкові, спершу це було невелике ательє, яке спеціалізувалося на індивідуальному пошитті одягу. З часом ми розширилися і створили потужне виробництво. У Закарпатті ми орендували маленьке ательє, де розробляли жіночі колекції. У Харкові ж виробництво продовжувало свою діяльність, адже дівчатам була потрібна робота та підтримка. Після переїзду до Івано-Франківська, я вирішила відкрити філію харківського виробництва: орендувала приміщення та набрала нову команду. Кожен наш виріб виготовляється індивідуально під замовлення, з використанням як наших тканин, так і інших, - ділиться досвідом Тетяна Мельникова.

На виробництві трудяться місцеві швачки, а також обдаровані жінки з Харкова та Дніпра, для яких Івано-Франківськ став новим місцем проживання.

Робота наша дуже цікава тому, що вона є індивідуальна. Кожен виріб у нас- це окремий шедевр, можна так сказати,тому, що в нас кожен раз інший виріб. Це дуже цікаво з цим працювати- особливий підхід є до всього. Тим більше, що в нас сам шеф вміє працювати і дає нам натхнення, - говорить швея Галина Потоцька.

Згідно з інформацією, наданою Наталією Дмитраш, керівницею управління праці Івано-Франківської міської ради, на сьогодні в Івано-Франківськ переїхали 79 підприємств.

У сучасних реаліях витривалість і завзятість підприємців, які перенесли свої справи до Івано-Франківська, викликають особливе захоплення.

Читайте також