Новини Івано-Франківська та області

В Прикарпатті вже другу добу тривають пошуки шестирічного хлопчика.

У вівторок, 17 червня, у лісі неподалік села Троїця, що в Коломийському районі Івано-Франківської області, сталося зникнення дитини. Вже другий день тривають пошуки 6-річного хлопчика.

Цю інформацію надає ДСНС Івано-Франківської області, передає UAINFO.org.

Станом на ранок 19 червня відомо, що рятувальники працюють у цілодобовому режимі та не припиняли пошуки навіть у нічний час.

Залучені БпЛА з тепловізійними камерами, що дозволяє ефективно обстежувати територію в умовах недостатньої видимості.

"На даний момент було досліджено приблизно 850 гектарів території, з яких 780 гектарів складає лісовий масив. Завдяки безпілотним літальним апаратам також було оглянуто додаткові 900 гектарів. Деякі ділянки перевіряються повторно. Водолази провели обстеження 9 водойм з загальною площею 4805 квадратних метрів," – повідомили рятувальники.

З сім'єю зниклої дитини регулярно співпрацює психолог з Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Для виконання пошуково-рятувальної місії мобілізовано 361 особу та 45 одиниць техніки, серед яких 9 безпілотників та 4 кінологи з службовими собаками. Від Державної служби з надзвичайних ситуацій залучено 139 рятувальників, 27 одиниць техніки, 4 безпілотних літальних апарати та кінолога з собакою.

Читайте також