Новини Івано-Франківська та області

Столичні школярі на підтримку дітей з аутизмом влаштували ярмарок

Учні спеціалізованої київської школи №57 з поглибленим вивченням англійської мови організували ярмарок на знак підтримки дітей з аутизмом. Протягом двох перерв вони продавали випічку та речі, які зробили своїми руками, для того, щоб виручені кошти віддати на купівлю обладнання для занять в безкоштовній Студії соціалізації для дітей з аутизмом «Дитина з майбутнім».

В результаті було зібрано більше 30 000 грн, які будуть використані на розвиток Студії соціалізації.

Такий захід є важливим кроком в поширенні знань про особливих дітей серед їх однолітків та формуванні позитивного ставлення та толерантності в учнів звичайних шкіл.

«Це вже третій захід в наші школі, що присвячений аутизму. У нас вже були дві практичні лекції для педагогічного колективу, що допомогли нам краще зрозуміти, хто такі аутисти та як з ними комунікувати та працювати», - розповідає Ганна  Антонюк, заступник директора з виховної роботи школи №57. 

Інна Сергієнко, мама хлопчика з аутизмом, який навчається в цій школі, засновник Фонду допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім», Консул «Аутизм Європа» відзначає, що формат ярмарки оптимальний для кращого знайомства дітей з такою особливістю, як аутизм.

«В такий цікавий та веселий спосіб вчителі, які вже самі в темі аутизму після лекцій спеціалістів, розповідають дітям про їх однолітків, які мають певні особливості, але заслуговують на увагу та розуміння, а також навчання в звичайних закладах».

Міжнародна громадська організація «Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім» (www.cwf.com.ua) утворена в 2009 році з метою консолідації батьків, у сім'ях яких ростуть діти з індивідуальними потребами.

Фонд надає соціальний захист таким дітям та іншим членам їх сімей, а також сприяє організації заходів, спрямованих на надання допомоги дітям з індивідуальними потребами.

Садок  «Дитина з майбутнім» - проект Фонду, який є єдиною в Україні навчально-реабілітаційною установою повного дня для дітей з особливостями розвитку.


Читайте також