Новини Івано-Франківська та області

Яка погода очікується 9 грудня в Україні - На заслуженому відпочинку.

В багатьох регіонах прогнозують дощ, місцями можливий мокрий сніг, а також зниження температури в нічний час.

Цього тижня Україна переживе суттєві зміни в погоді. Атмосферні фронти, що рухаються з північного заходу, призведуть до зростання хмарності, збільшення опадів і місцевих знижень температури. Інформацію про погодні умови в різних регіонах країни надала Метеопрог.

У центрі домінуватиме похмура погода з різним характером опадів. У Вінницькій області істотних опадів не прогнозують, хоча локальні дощі можливі. Температура вночі триматиметься на рівні 0...+3 °C, удень підвищуватиметься до +6 °C.

На Черкащині опади будуть частішими: у холодніших районах очікується мокрий сніг. Подібна ситуація прогнозується й для Кіровоградщини, де синоптики попереджають про можливі невеликі дощі.

У Полтавській та Дніпропетровській областях прогнозується підвищена вологість: в окремих районах можливі дощі та мокрий сніг, а температура вдень не підніметься вище +5 °C.

На північній частині країни очікується зниження температури. У Київській області синоптики прогнозують час від часу дощі та мокрий сніг. Вночі стовпчик термометра буде коливатися навколо -1 °C, тоді як вдень температура варіюватиметься від +1 до +3 °C.

У Житомирській області очікуються переважно дощі, хоча місцями можливий і мокрий сніг.

У Чернігівській області очікується непостійна погода з дощами різної сили, тоді як на Сумщині метеорологи передбачають мокрий сніг у східних регіонах.

Захід України залишається одним із найвологіших регіонів. У Львівській області переважатимуть дощі, ранкові тумани та поривчастий вітер.

На території Волинської, Рівненської та Тернопільської областей прогнозується схожа погода: хмари, дощі та тумани вночі.

У Хмельницькому погодні умови залишаться практично незмінними: опади продовжать йти, а денна температура не підніметься вище +7 °C.

В Івано-Франківській області прогнозуються опади у багатьох районах, а в гірських зонах можливі випадання вологого снігу.

У Чернівецькій області прогнозують локальні дощі, а на Закарпатті опади можливі у вигляді мокрого снігу на високогір'ї.

У східних регіонах 9 грудня очікується прохолодна і дощова погода. У Харківській області метеорологи прогнозують незначні опади у вигляді дощу, а також місцями можливий мокрий сніг.

У Донеччині та Луганщині очікується подібна погода: легкі опади, вночі температура коливатиметься близько 0 °C, а вітер буде слабким. У денний час стовпчики термометрів піднімуться до +3 °C.

На півдні ситуація з погодою також стане гіршою. У Запорізькій області очікуються дощі, хоча в центральних районах регіону опади будуть менш значними.

У Херсонській та Миколаївській областях очікується переважно хмарна погода, з можливими локальними дощами.

В Одеській області прогнозують слабкі дощі без істотного зниження температури: вдень стовпчики термометрів коливатимуться від +4 до +9 °C.

Читайте також