В Україні спостерігається збільшення кількості непогашених штрафів, накладених територіальними центрами комплектування.

Згідно з інформацією з Опендатабот, 52% боргів за штрафи, що накопичилися минулого року, ще не були погашені ТЦК.
Невиплачені та прострочені штрафи, накладені ТЦК, стали основною причиною для відкриття 9658 справ по всій Україні з початку року. Це число є дещо меншим, ніж загальна кількість проваджень за весь 2023 рік, яка становила 10 541. Цю інформацію оприлюднив Опендатабот у своєму Telegram-каналі.
Українці не проявляють спішності у питанні оплати штрафів: 23% справ, розпочатих у 2023 році, все ще залишаються неоплаченими.
Серед торішніх боргів за штрафи ТЦК не сплачено 52%.
Найбільш активно штрафують українців у таких регіонах:
Практично половину від протермінованих штрафів цього року виписали українцям у віці 25-35 років.
Нагадаємо, Тисменицький райсуд Івано-Франківської області визнав посадовця ТЦК винним у перевищенні повноважень через мобілізацію громадянина Росії на військову службу. Підполковнику призначили покарання - 17 тисяч грн штрафу.
У парламенті ухвалили рішення про зниження штрафу за недостовірність інформації в ТЦК.