Новини Івано-Франківська та області

В Україні спостерігали град розміром із куряче яйце, - повідомляють користувачі соцмереж (відео)

Також через потужні зливи спостерігаються підтоплення вулиць у населених пунктах.

19 липня, у неділю, погода в Україні зазнала різких змін. В численних областях пройшли сильні дощі, а в Івано-Франківській області випав град, який сягав розміру курячого яйця.

У українському гідрометцентрі інформують, що через очікувані інтенсивні опади на річках суббасейнів Прута і Сірету протягом наступних 24 годин прогнозується підняття води до одного метра вище звичайних показників.

"В мiсцях проходження сильних злив можливе формування значного мiсцевого та схилового стоку та стрiмке пiдвищення рiвнiв води на малих водотоках (без негативних наслiдкiв), - додали метеорологи.

Атмосферні умови в Україні

Як писав УНІАН, на сьогодні синоптики прогнозували дощі, грози та місцями зливи з градом і шквалами на заході України. У північних, центральних (крім Вінниччини), східних та південних областях збережеться суха й сонячна погода з температурою від +23° до +30°. Дощі з заходу дійдуть до Житомирської та Вінницької областей, тоді як решта території залишиться теплою та ясною.

Також ми розповідали, що Європу найближчими тижнями може накрити найпотужніша хвиля спеки цього літа, з температурами, що наближатимуться до рекордних значень. Уже зараз на Сардинії зафіксовано 47°C у затінку, що майже дорівнює абсолютному рекорду Європи. Синоптики прогнозують, що на межі липня та серпня температура може досягати 50°C, особливо в Іспанії та Італії.

Вас також можуть зацікавити новини:

Читайте також