Новини Івано-Франківська та області

В Одесі 12-річний підліток отримав електричний удар на залізничній станції.

В Одесі поліцейські з'ясовують обставини травмування 12-річного хлопця, який отримав ураження електричним струмом на залізниці.

Цю інформацію озвучили в Головному управлінні Національної поліції Одеської області.

За даними правоохоронців, інцидент стався ввечері 18 квітня на одній із залізничних станцій міста. Про подію поліцію повідомили медики.

Попередньо встановлено, що підліток піднявся на вагон електропотяга, де його вразило струмом. Хлопця у важкому стані госпіталізували до лікарні.

На даний момент представники правоохоронних органів з'ясовують всі деталі інциденту та розглядають можливі правові наслідки події.

Нагадаємо, 16 квітня в потязі, який прямував з Івано-Франківська до Черкас, під час подорожі на світ з'явився хлопчик. Це призвело до неочікуваної зупинки у Фастові.

Читайте також