Новини Івано-Франківська та області

У Рівному під час святкування чоловік до смерті побив свого знайомого (фото)

У Рівному правоохоронці затримали 27-річного уродженця Івано-Франківської області, якого підозрюють у смертельному побитті чоловіка. Трагічний інцидент стався 18 серпня на вулиці Данила Галицького.

Про це повідомили у пресслужбі поліції Рівненської області у Facebook.

Приблизно о п’ятій годині ранку до правоохоронців надійшло повідомлення від 42-річної жительки місцевого району. Вона розповіла, що в помешканні свого сусіда виявила мертве тіло 57-річного знайомого. На місце події терміново виїхали слідчі та оперативна група.

За попередніми даними, напередодні ввечері у помешканні 60-річного рівнянина зібралася компанія з шести осіб. Під час застілля між 27-річним гостем і 57-річним чоловіком виникла суперечка. Словесний конфлікт швидко переріс у бійку. Молодший учасник сутички почав наносити старшому численні удари руками й ногами по голові та тілу. Від отриманих травм потерпілий помер ще до приїзду медиків.

Після вчинення злочину нападник покинув місце події, залишивши закривавлене взуття поблизу входу в будинок. Проте втеча виявилася невдалою. Менше ніж за годину правоохоронці виявили чоловіка неподалік одного з автовокзалів у місті.

Перевірка виявила, що затриманий був у стані алкогольного сп'яніння — прилад "Драгер" зафіксував рівень алкоголю 0,72 проміле. Також стало відомо, що у нього вже були судимості за злочини, пов'язані з майном.

Зловмисника затримали у порядку ст. 208 КПК України та помістили до ізолятора тимчасового тримання. Йому повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть).

В даний момент розглядається питання про вибір запобіжного заходу.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що в Чернігові 19-річний молодик влаштував напад на жінку, яка жила поруч, завдавши їй смертельні ножові поранення. Окрім цього, він також травмував ще одного сусіда.

Читайте також