У Франківську навчальні заклади, включаючи школи та професійно-технічні училища, почнуть тижневі канікули з 19 січня.
З 19 січня в Івано-Франківську учні загальноосвітніх шкіл та професійно-технічних навчальних закладів розпочнуть тиждень відпочинку.
Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків, передає Укрінформ.
"З понеділка по пʼятницю навчальні заклади матимуть перерву. Крім того, наші позашкільні гуртки та професійно-технічні училища також на тиждень припиняють заняття," - повідомив Марцінків.
За його словами, відповідне рішення ухвалила Івано-Франківська ОВА на засіданні комісії з надзвичайних ситуацій.
У той же час міський голова Франківська зазначив, що дитячі садки в місті залишатимуться відкритими, поки температурні умови це дозволятимуть.
"Якщо температура опуститься нижче встановлених норм, ми будемо змушені закрити ці дитячі садки і перевести дітей до найближчих закладів," - запевнив Марцінків.
Він додав, що таке попередження є актуальним для дитсадків, які працюють з електричним опаленням.
Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів раніше повідомила, що в Івано-Франківській області 37 навчальних закладів функціонують з недотриманням встановлених температурних норм. Серед них 16 закладів дошкільної освіти та 21 заклад загальної середньої освіти.
Згідно з рекомендаціями, найкращим температурним режимом для групових приміщень дитячих садків вважається діапазон 19-23°C. У класах загальноосвітніх шкіл температура повітря має бути в межах 17-20°C.
Як повідомляло агентство, у Запоріжжі вирішили не відправляти школярів на додаткові канікули.
Зображення Укрінформу доступні для придбання за цим посиланням.