За інформацією ЗМІ, родина заступника генерального прокурора помітно покращила своє матеріальне становище під час війни.

Родичі посадовця придбали елітну нерухомість у Києві та Чернівцях і дорогі автомобілі на сотні тисяч доларів.
Родина Ігоря Мустеци, заступника генерального прокурора, значно покращила своє матеріальне становище під час повномасштабної війни. Члени його сім'ї придбали розкішну нерухомість у столиці та Чернівцях, а також автомобілі вартістю сотні тисяч доларів. У березні 2022 року батько Мустеци вивіз до Румунії 1,1 мільйона доларів і 100 тисяч євро готівкою, які не були задекларовані. Цю інформацію підтверджує розслідування від hromadske.
Наприкінці 2022 року мати заступника генпрокурора Мустеци оформила на себе 202-метрову квартиру в ЖК Парус у Чернівцях. Нині подібна нерухомість коштує щонайменше 200 тис. доларів.
Цю квартиру з 2022 року використовує особисто Ігор Мустеца разом із дружиною та дітьми. В той же час у цій будівлі матір Мустеци володіє маленьким нежитловим приміщенням.
Мати чиновника веде роздрібну торгівлю з лотків та на ринках із 2008 року. Згідно з податковими деклараціями, у 2021-2024 роках вона декларувала дохід близько 1 мільйона гривень щороку.
Батько заступника генерального прокурора, Василь, працює як фізична особа-підприємець з 2017 року. Його діяльність зосереджена в галузі будівництва. У 2024 році він став одним із засновників компанії В.Д.ГРУП КОЛОМИЯ, яка протягом року функціонування зазнала збитків майже на 100 тисяч гривень.
Його діловий партнер — підприємець Василь Кавлак з Івано-Франківська, який одночасно реалізує спільний проєкт з Іриною Кіпер, дружиною голови Одеської обласної адміністрації Олега Кіпера. У тандемі вони створюють найбільший в Україні апарт-готель на 800 номерів.
У березні 2022 року Мустеца-старший вивіз до Румунії 1,1 мільйона доларів та 100 тисяч євро готівкою, не задекларувавши готівку. Того ж дня він повернувся в Україну. Проте, про недекларування коштів довідалася митниця, і батька заступника генпрокурора оштрафували на 1700 гривень, та він оскаржив цей штраф у суді.
Син Ігор Мустеца вказав у своїй декларації банківський рахунок, що належить його дружині, розташований в Румунії. Дата відкриття рахунку співпадає з моментом візиту його батька.
Сім'я Мустець, до складу якої входять дружина, сестра та зять, займається продажем риби в роздріб у Чернівцях.
Катерина Мустеца зареєстрована ФОПом уже 10 років. Після призначення чоловіка на посаду її річний дохід зріс у кілька разів - із 1 млн грн у 2021-му до понад 5 млн у 2024-му. Водночас орендувати торгову точку офіційно вона почала лише цього року.
Сестра заступника генерального прокурора Наталія Антонюк та її чоловік Володимир володіють мережею з трьох кіосків. У 2024 році вони задекларували доходи на рівні 6,5 млн грн, з яких 5,5 млн грн отримав Володимир.
Після початку повномасштабного вторгнення Наталія та її чоловік придбали два авто (Volkswagen Touareg і Hyundai Encino) загальною вартістю близько 100 тис. доларів. Восени 2022-го Наталія стала власницею квартири площею 118 м² у київському ЖК Французький квартал-2. Її ринкова вартість із ремонтом - понад 445 тис. доларів. Нерухомість у 2020 році купив 73-річний пенсіонер Давид Вайнштейн за половину ринкової ціни, а через два роки подарував її Наталії. У договорі дарування об'єкт оцінили вже у 8 млн грн.
Вайнштейн офіційно зареєстрований у селі Шубранець, що знаходиться неподалік від батьківського будинку Ігоря Мустеци. Крім того, він має ще одну квартиру в житловому комплексі "Парус" у Чернівцях, де у 2022 році її придбала мама заступника генерального прокурора.
Згідно з декларацією, Мустеца з 2020 року орендує квартиру площею 140 квадратних метрів у Новопечерських Липках, що в центрі Києва. Вартість оренди цієї нерухомості перевищує 75 тисяч гривень на місяць, що становить близько половини його офіційного доходу. Також у декларації вказана пенсія, яка складає 9,5 тисячі гривень.
Його дружина Катерина не володіє житлом, але пересувається на Volkswagen Touareg 2021 року, що коштує до 2 мільйонів гривень і був куплений в кредит.
Журналісти намагалися отримати коментар від Мустеци та його родичів, але безрезультатно. В
Офісі генпрокурора заявили, що не коментують питання, пов'язані з особистим життям посадовців.
Ігор Мустеца родом з Чернівців, має ступінь магістра права та є кандидатом юридичних наук. Вже понад 23 роки працює в органах прокуратури.
В період Революції гідності він займав посаду прокурора Шевченківського району Чернівців. У цей час він оскаржував рішення місцевої ради, яка підтримувала Євромайдан. Незважаючи на закон про люстрацію, Мустеца вдалося продовжити свою кар'єру у прокуратурі.
Від 2020 року він обіймає посаду заступника генерального прокурора України. Згідно з інформацією ЗМІ, його призначення активно підтримував бізнесмен з Чернівців Ілля Павлюк, якого вважають одним з керівників центрального штабу Володимира Зеленського під час виборчої кампанії 2019 року.
На посаді заступника генерального прокурора Мустеца співпрацював з двома керівниками - Іриною Венедіктовою та Андрієм Костіним, а також з двома особами, які виконували обов'язки генпрокурора.
Екс-президент Петро Порошенко нагородив його званням Заслужений юрист України та орденом За заслуги III ступеня.
Як ми вже писали, в родини посадовиці ГУ ДПС в Івано-Франківській області за ініціативи ДБР та у співпраці з Національним агентством з питань запобігання корупції конфіскують люксовий автомобіль вартістю майже 3 млн гривень.
САП закликає до вилучення майна родичів міністра Коваля.