Новини Івано-Франківська та області

Національна поліція й Служба безпеки України швидко визначили особи, які були залучені до планування терактів в Івано-Франківську.

Правоохоронні органи встановили, що двоє молодих людей, 15 та 17 років, з міста готувалися до виконання серії терактів за завданням російських спецслужб.

Цю інформацію передала Національна поліція України, повідомляє UAINFO.org.

Згідно з інформацією, отриманою під час розслідування, два підлітки натрапили на оголошення про роботу в Telegram. За наказом "наймодавця" вони в орендованій квартирі виготовили вибухові пристрої, які планували закласти в заздалегідь встановленому місці. За виконання цієї небезпечної задачі їм обіцяли грошову винагороду.

11 березня, під час транспортування вибухових засобів до запланованого місця в районі залізничного вокзалу міста Івано-Франківська, стався вибух. Внаслідок інциденту один молодий чоловік загинув, а інший отримав поранення. Через кілька хвилин стався ще один вибух в квартирі, яку вони орендували.

Внаслідок вибухової хвилі постраждали ще двоє випадкових перехожих, які знаходилися поруч. Це молодий чоловік віком 20 років та 23-річна жінка. Їх також було госпіталізовано.

Під наглядом Івано-Франківської обласної прокуратури ініційовано досудове розслідування у справі про терористичний акт, внаслідок якого загинула людина (ч. 3 ст. 258 Кримінального кодексу України).

Читайте також