У Закарпатті виявили та знешкодили залишки російської ракети, що не вибухнула, повідомляє поліція.
Вибухотехніки на Закарпатті знешкодили залишки російської ракети із боєкомплектом, який не здетонував, йдеться у повідомленні місцевої поліції.
"Ранком 13 грудня знову відбулася масована атака на Україну з боку російських військ, які використали ракети та безпілотники. На місце падіння уламків збитого снаряда виїхали працівники поліції Закарпаття. Під час обстеження території поза межами населених пунктів була виявлена бойова частина російської ракети, що не вибухнула, і яка могла загрожувати місцевим жителям", - повідомили правоохоронці.
У правоохоронних органах повідомили, що місцевих мешканців терміново евакуювали з навколишніх районів. Після цього фахівці з вибухової безпеки знищили ворожий боєприпас, підірвавши його. Після завершення детонації небезпечних елементів, які могли б загрожувати громадянам, виявлено не було.
Правоохоронці застерігають мешканців у разі виявлення підозрілих предметів у жодному разі не наближатися та не торкатися до них, а також повідомити про подію за номером "102" або "101".
Уранці 13 грудня російські війська здійснили масштабний ракетний удар по Україні. За інформацією Повітряних сил Збройних сил України, вночі РФ також здійснила напад на Україну за допомогою дронів.
Влада Івано-Франківщини повідомила про здійснення російського нападу на важливі об'єкти інфраструктури, в результаті якого зафіксовано влучання. У сусідній Тернопільській області без подробиць заявили про "негативні наслідки" цього нападу з боку РФ. У Львівській області війська Росії атакували енергетичні об'єкти, проте, за інформацією голови ОДА Максима Козицького, постраждалих немає.
Компанія "Укренерго" оголосила, що внаслідок атаки на енергетичні об'єкти, обсяг обмеження споживання електроенергії на сьогоднішній день було збільшено.
Згідно з інформацією Міністерства енергетики, з жовтня 2022 року Росія здійснила більше тисячі атак на українські енергетичні об'єкти, і лише в цьому році внаслідок цих ударів було втрачено 9 ГВт генерувальних потужностей.