У Прикарпатті знову лунали загадкові вибухи: що потрібно знати.

Причини незвичних звуків залишаються таємницею.
В Івано-Франківській області знову зафіксовано серію вибухів. Водночас в Україні не було оголошено повітряну тривогу, і спостереження за російськими дронами чи ракетами в небі не зафіксовано.
Цю інформацію оприлюднив телеграм-канал "Івано-Франківськ 24/7". Згідно з повідомленням, адміністратори каналу отримали численні звернення про вибухи, що сталися в регіоні.
У різних місцевих спільнотах мешканці повідомляють, що звуки вибухів були чутні в Косівському районі та в кількох інших населених пунктах. Деякі користувачі висловили припущення, що це могло бути пов'язано з перевищенням звукового бар'єру літаком, але інші коментарі спростували цю версію, зазначаючи, що жодних літаків не було чутно.
Івано-Франківська ОВА інформації про подію не публікувала та про планові вибухи не інформувала.
Варто зазначити, що 23 червня вибухи теж були чутні у Косівському районі, а також у Коломиї та низці інших міст Івано-Франківської області.
Нагадуємо, що в ніч з 22 на 23 червня Росія здійснила артилерійський обстріл Києва та його околиць. Це призвело до виникнення декількох пожеж і значних руйнувань. Внаслідок атак загинула одна особа, а ще вісім отримали поранення. Найбільше постраждали райони Білої Церкви та Бучі.