"Контракт 18-24": до складу бригади "Едельвейс" вже приєдналися 27 добровольців.

На брифінгу в Івано-Франківську начальник рекрутингової групи 109 окремого гірсько-штурмового батальйону 10 ОГШБ "Едельвейс", капітан Збройних Сил України Олексій Романюк, повідомив про це, інформує кореспондент Укрінформу.
"У 10 ОГШБ присягнули 27 добровольців з різних куточків України в рамках програми "18-24", - зазначив він."
Романюк зауважив, що серед перших добровольців цієї програми є більше тих, кому 23-24 роки.
"Романюк підкреслив, що їхній мотив полягає в тому, щоб відслужити рік, а потім отримати річну відстрочку, що дозволяє їм займатися улюбленими справами."
Він також нагадав, що за програмою "Контракт 18-24" військові зможуть отримати до 2 млн грн за рік.
"Загальна сума виплат може досягати 2 мільйонів гривень на рік. Зокрема, це передбачає одноразовий платіж у розмірі 200 тисяч гривень при укладенні контракту, 300 тисяч гривень після завершення військової підготовки та 500 тисяч гривень наприкінці дії контракту. Крім того, щомісячно військовослужбовець отримує до 120 тисяч гривень", - повідомив капітан.
За його словами, попри те, що найбільш вагома мотивація цих добровольців - фінансова складова, у бійців є ще "можливість служби в класних бригадах, де є підтримка старшого побратима, який навчить, витягне і у важку хвилину підставить плече".
Відзначено, що військовослужбовці, які беруть участь у програмі "контракт 18-24", проходять початкову та спеціалізовану підготовку тривалістю три місяці. Крім того, їм надаються соціальні гарантії від держави, включаючи компенсацію витрат на житло під час служби, медичне обслуговування, яке охоплює стоматологічні послуги та протезування, можливість отримання іпотеки під 0% річних у рамках програми "єОселя", право на безкоштовне навчання в українських вищих навчальних закладах, а також можливість виїзду за кордон після завершення контракту.
Згідно з інформацією, наданою Укрінформом, 11 лютого Кабінет Міністрів затвердив нові правила укладання однорічних контрактів для добровольців у віці від 18 до 24 років. Загальний річний дохід, який можуть отримати ці особи, становитиме до 2 мільйонів гривень.
Згідно з інформацією, наданою Павлом Палісою, заступником керівника Офісу Президента, в реалізації програми "Контракт 18-24" беруть участь шість бригад: чотири наземні, одна десантно-штурмова та одна морська піхота. Після завершення тестового етапу передбачається розширення кількості залучених бригад.