Новини Івано-Франківська та області

Іноземні агенти, виконуючи вказівки російських спецслужб, організовували підпали в західних регіонах України (фото).

Служба безпеки України спільно з Національною поліцією в Буковині затримали двох осіб, що діяли як агенти російської військової розвідки, які за завданням РФ скоювали акти підпалу.

Згідно з інформацією від спецслужб, підозрюваними виявилися 27-річні громадяни сусідньої європейської держави.

Вони використали легкозаймисту суміш для знищення адміністративної будівлі в одному з районів Чернівців. Після цього іноземці отримали нове завдання щодо продовження серії підпалів.

Працівники Служби безпеки України затримали агентів "на місці злочину", коли ті здійснювали розвідку неподалік від сільської ради в Івано-Франківській області.

Обидва підозрювані привернули увагу російських спецслужб, коли знаходилися за межами території України.

Після набору агентів їх "направили" до України для виконання ворожих місій.

Спочатку палії зупинилися в готелі на краю Чернівців, а наступного дня здійснили підпал, який зафіксували на відео і звітували про нього російському куратору.

Слідчі Служби безпеки України ознайомили затриманих з підозрами у вчиненні терористичного акту.

Злочинці знаходяться під арештом без можливості внести заставу, і їм може загрожувати до 12 років ув'язнення з конфіскацією їх майна.

Нагадуємо, що нещодавно Служба безпеки України затримала особу, яка в Києві коригувала ракетні удари по столиці.

Читайте також