Новини Івано-Франківська та області

"Дніпро" успішно стартував у захисті свого титулу чемпіона Суперліги Favbet.

Після відкриття турніру, в якому зустрілись "Харківські Соколи" та "Запоріжжя", до програми першого баблу в Черкасах приєдналися минулорічні бронзові призери "Черкаські Мавпи" та чинний чемпіон України, команда "Дніпро".

Команди з ентузіазмом розпочали поєдинок: Тимофеєнко відкрив рахунок, реалізувавши триочковий кидок. Конєв додав ще два бали, що забезпечило чинним чемпіонам відносно легкий старт у цьому матчі. Проте команда Нагорного швидко вирівняла ситуацію на майданчику, завдяки ефективним діям Агафонова та Кошеватського. Їхня результативна гра дозволила господарям завершити першу чверть з перевагою в 7 очок — 21:14.

На старті другої десятихвилинки черкаська команда мала комфортну перевагу в 10 очок – 24:14. Проте, утримати цю різницю не вдалося: після перерви "Дніпро" активізувався, не лише скоротивши відставання, а й вийшовши вперед. На велику перерву команди йшли з рахунком 37:38 на користь суперників.

У третій чверті обидві команди продовжували мати проблеми з дальніми кидками, здобуваючи очки переважно з близької та середньої відстані, а також з лінії штрафних. Ключовою стала фінальна десятихвилинка, в якій "Дніпро" вийшов вперед з мінімальною перевагою (50:49). Гості отримали імпульс завдяки Тимофеєнку, який успішно реалізував триочковий кидок і продемонстрував високу ефективність у грі.

"Черкаські Мавпи" не змогли нав'язати боротьбу за підбирання, де панував Володимир Конєв. За рахунку 60:65 за хвилину до кінця матчу Конєву вдався влучний двоочковий кидок і "Дніпро" отримав суттєву перевагу в рахунку. "Мавпи" відповіли двома влучними штрафними кидками від Марченка, але остаточно інтригу в матчі поховав Максим Закурдаєв. Спочатку він реалізував двоочковий, а потім поставив крапку влучним дальнім кидком практично від бокової лінії.

Фінальна сирена зафіксувала перемогу "Дніпра" із рахунком 72:62. Найрезультативнішим у складі переможців став Станіслав Тимофеєнко, який набрав 19 очок. У "Черкаських Мавп" 19 очок набрав Лев Кошеватський.

Читайте також