Бізнес
В Івано-Франківській та Волинській областях введено режим обмеження споживання електроенергії через нестачу в енергетичній системі.
Цю інформацію надають Прикарпаттяобленерго та Волиньобленерго. Згідно з розпорядженням Укренерго, з 07:00 до 20:00 13 листопада в Івано-Франківській та Волинській областях будуть запроваджені графіки для промислових споживачів у п'яти чергах. Причиною введення ГОП став дефіцит потужності в енергосистемах України через пошкодження критичної інфраструктури внаслідок російських обстрілів, а також через зниження темпер...
Група "Нафтогаз" оснащує медичні заклади сонячними електричними станціями, - повідомив Чернишов.
Проект включає в себе фінансування встановлення сонячних електростанцій на дахах медичних закладів у тих регіонах, де компанії Групи здійснюють свою виробничу діяльність. "Медичні заклади повинні бути енергетично незалежними та мати можливість самостійно забезпечувати себе електричною енергією. Це особливо важливо, оскільки стабільність енергопостачання може бути критично важливою для збереження людських життів. Ми...