Зігріти Україну допоможуть ТЕС ДТЕК
Очікується, що ТЕС ДТЕК вироблять до кінця року майже 10 млрд кВт-год електроенергії для стабільної роботи енергосистеми взимку. Про це повідомляє дирекція із комунікацій
21 млрд кВт-год електроенергії виробили теплоелектростанції ДТЕК за 8 місяців. Щоб в осінньо-зимовий період світла і тепла вистачало, енергетики ДТЕК планують відпустити в енергосистему ще майже 10 млрд кВт-год електроенергії до кінця року.
«У цьому році теплова генерація ДТЕК планує виробити близько 31 млрд кВт-год електроенергії. Це наш внесок в стабільне енергопостачання України в цілому, і в те, щоб в опалювальний сезон в оселі українців без збоїв постачалися світло і тепло, - розповів генеральний директор ДТЕК Енерго Дмитро Сахарук. - За прогнозами в жовтні буде одне з найбільш пікових навантажень на всю генерацію. Ми готуємо всі 8 станцій ДТЕК до роботи в посиленому режимі. Нарощуємо запаси вугілля на складах за рахунок власного вуглевидобутку і закуповуємо імпортне вугілля».
Паралельно компанія переводить блоки на газове вугілля, щоб не залежати від антрациту, який вже більше двох років не видобувають на території України. Уже перевели 4 блоки Придніпровської ТЕС.
На першому блоці Криворізької станції йдуть роботи з переоснащення. Енергоблок потужністю 315 Мвт вже в цей опалювальний сезон буде виробляти світло і тепло на газовому вугіллі.
Теплова генерація щодня виробляє близько 80 млн кВт-год електроенергії. Це покриває потреби в електроенергії майже дев'яти мільйонів клієнтів. Маневрова теплова генерація дозволяє балансувати енергосистему під час пікових навантажень і зниження продуктивності інших генерацій.
Більше інформації про те, що робить компанія ДТЕК для того, щоб Україна перезимувала зі світлом і теплом - на сайті:
Компанія розвиває бізнес з видобутку природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів. Напрямок Innovation DTEK здійснює проекти в сфері технологічної та цифрової трансформації енергетики, а також управляє інноваційної освітньої бізнес-платформою Academy DTEK.
ДТЕК Енерго забезпечує замкнений цикл виробництва електроенергії з вугілля. Встановлена потужність в генерації електроенергії - 13,5 ГВт. У вуглевидобутку створений повний виробничий цикл: видобуток і збагачення вугілля, сервісне обслуговування шахтного устаткування.
У 2018 році капітальні інвестиції ДТЕК склали 20 млрд грн, податкові відрахування - 26 млрд грн.
У ДТЕК працюють 70 тис. співробітників.
100% компанії належить SCMLimited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.