Главная новости Луганска и Украины
 
 
                 
 
Валюта   Покупка   Продажа
   
 
 
Поиск по сайту
 
  21:00 Один військовослужбовець загинув та ще один отримав поранення 19:52 На КПВВ на лінії розмежування посилено заходи контролю - температурна перевірка 18:00 Рівень підроблення гривні залишається стабільно низьким 17:22 Правда про вартість споживчих кредитів 16:45 Платники перерахували до бюджетів усіх рівнів майже 230 млн грн 16:20 Платники податків Луганщини користуються правом на відшкодування ПДВ 16:00 Поліція встановлює обставини ДТП з постраждалими 15:57  Поліція відстежує ситуацію щодо підтоплення домоволодінь у Борівському 15:55 Відбулось засідання робочої групи з детінізації економіки 14:31 Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на 27.02.2020  
     
 
 

Актуальная тема


06.07.2019 / 14:27 ПАРАЛЛЕЛЬ - МЕДИА

У Рубіжному 228 юнаків та дівчат отримали путівку в самостійне життя

Днями в Рубіжному відбулося дуже цікаве та довгоочікуване  свято   шкільний випускний вечір.  228 юнаків та дівчат отримали путівку в самостійне життя.

Головні урочистості відбулися на площі біля Палацу культури, а перед цим урочисті заходи пройшли по школах.

Урочистий початок було заплановано на 19.00. На площі перед будівлею Палацу культури зібрався натовп.

У святковій колоні застигли вчорашні школярі. Вони такі ошатні та водночас важливі та серйозні: сьогодні їх день і все місто прийшло, щоб засвідчити їм свою повагу.

Вони - наша надія, майбутнє нашої України. Пролетіли швидкі шкільні роки, несучи з собою дитинство, і ось він - довгоочікуваний випускний бал. Це свято - радісне, урочисте, зворушливе та трохи сумне…

Прекрасні юні обличчя випускників, яскраве вбрання, квіти, посмішки…  Радіють за них батьки, педагоги, гості.

Серця випускників колотяться з шаленою силою, втім, не менше їх хвилюються вчителі та батьки. Це найважливіший день, заради якого були всі 11 років навчання.

Радість - від подолання важливого етапу в житті, хвилювання - від очікування нового, незвіданого, ну і трохи смутку - через розставання зі школою, з тим, що близьке і дороге.

Під урочисту мелодію випускники 2019 року виходять на площу.

Першими, під оплески присутніх, на площу входять випускники Рубіжанської загальноосвітньої школи №9, потім – всі інші.  Для кожного навчального закладу знайшлися добрі та теплі слова.

Всього – випускники восьми навчальних закладів Рубіжного. Серед них – переможці та призери Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, переможці предметних конкурсів,   призери  Всеукраїнських та міжнародних спортивних турнірів…

Школи міста пишаються  своїми спортсменами, серед яких  переможці та призери загальнодержавних, обласних і міських змагань.

Яскраві, життєрадісні, талановиті та цілеспрямовані молоді люди.

Разом зі своїми вихованцями – педагоги – директори та вчителі.

Як і належить, урочистий святковий вечір відкривається Гімном України. Треба бачити обличчя дітей, щоб зрозуміти просту істину - на головній площі міста зібралися ті, хто завтра буде будувати нову країну.

Саме за них сьогодні проливають кров і віддають свої життя кращі сини українського народу. Мирне майбутнє сьогоднішніх випускників охороняють  військовослужбовці Збройних Сил України та співробітники правоохоронних органів.

Дорогих випускників вітають почесні гості свята.

Серед них – Сергій Іванович Хортів – міський голова, заступник  голови – Любов Робертівна Сидоренкова.

Депутати міської ради – Денис Вікторович Денищенко та Олександр Іванович Чернецов, помічник народного депутата Юлія Йоффе – Світлана Олексіївна Черненко та інші.

…Як повідомила нам начальник управління освіти Рубіжанської міськради Олена Володимирівна Обаполенко, у цьому році  середню загальну освіту отримали 228 випускників, 7 медалістів – п’ять золотих та дві срібні медалі.  

Повернемося до свята. Промовці  говорять  про те, що майбутнє Рубіжного - це нинішні учні, про  необхідність  сміливо йти вперед, вірити в себе, вірити в Україну, бути гідними громадянами і патріотами рідної країни, і ніколи не забувати свою школу, своє рідне місто.

І ось настає, напевно, найвідповідальніший  момент - нагородження найуспішніших випускників 2019 року.

Заслужені нагороди – золоті медалі «За високі досягнення в навчанні» та срібні медалі «За досягнення в навчанні» - вручають Сергій Іванович Хортів та начальник управління освіти Олена Володимирівна Обаполенко.

Золотою медаллю були нагороджені – Артемій Літвіненко, Аліна Криворучко, Назар Єрмак, Єлизавета Затонська, Олександр Осипов. Срібну медаль отримали – Софія Прийма та Катерина Легкоконець.

Ці випускники своїми здібностями, старанням і працею заробили заслужені нагороди - золоті і срібні медалі.

…Софія Прийма закінчила ліцей зі срібною медаллю. За словами дівчинки, трошки не хватило сил та наснаги. Проте, «срібло» коштувало безсонних ночей та хвилювань.

Дуже приємно, що Софія згадала тих, хто допомагав. В першу чергу – згадала маму - Прийму Валентину Миколаївну  та класного керівника  -  Струцького Олександра Васильовича.

Рубіжанський ліцей багатий славними традиціями, мудрими вчителями, талановитими учнями.

За роки роботи ліцей  досяг багатьох висот, примножуючи успіхи у сфері освіти не тільки в масштабах міста, але і в масштабах області, країни, на міжнародному рівні.

Дуже багато випускників ліцею поповнюють ряди студентів і там, в стінах вищих навчальних закладів, гідно представляють звання «випускник рубіжанського ліцею».

Людмила Борисівна  Євсеєва – директорка комунального навчально-виховного комплексу Рубіжанський ліцей розповіла нам,  що  навчальний рік був «важкуватим». Сьогодні 70 випускників ліцею вступають в новий етап життя.

Але головне, за словами нашої співрозмовниці – кількість медалістів.  З семи  медалей, які є цього року у рубіжанських випускників  – чотири у ліцеїстів (три – золоті, одна срібна медаль). 

Сьогоднішнє свято - найпрекрасніший, але і найсумніший день для вчителів, день розставання зі своїми подорослішали учнями.

Адже недарма кажуть, що педагог - скульптор дитячої душі. Він намагається прищепити своїм учням найкращі, найблагородніші якості, передати знання, досвід.

Десяти вчителям, за кількістю класів, було надано почесне звання «Класний керівник випускного класу -2019»: подяки, посмішки, квіти…

…Валентина Іванівна Овчаренко – педагог, якого знають всі у Рубіжному. Але сьогодні на святі вона радіє з того, що школу закінчив її старший онук – Кирило Овчаренко.

За словами Валентини Іванівни, її переповнюють почуття щастя та водночас тривоги за тих «хто вилітає з рідного гнізда». Приємно відзначити, що  шанована вчителька  похвалила весь випускний клас школи № 2 – майже всі діти – учасники та переможці олімпіад і різноманітних конкурсів.

Окрім того, Валентина Іванівна Овчаренко закликала всіх батьків не стоять на шляху своїх дітей, не нав’язувати свої думки щодо вступу.

«Дитина має право обирати той шлях, який їй цікавий. Тільки за покликом серця треба йти. Тобто те, чому вчив видатний український філософ Григорій Савич Скоровода –  «сродна праця» - зауважує наша співрозмовниця.

«Мені було дуже приємно, що під час виконання Гімну України, багато хто з випускників поклав руку на серце та підспівує. Це справжні патріоти, це наше велике майбутнє, майбутнє України»,  - додала Валентина Іванівна Овчаренко.

Для мене було дуже важливо дізнатися про те, що випускники  будуть робити далі, і, врешті, решт їх мрії свідчать про те, яку Україну бачить молодь, що вони думають про майбутнє.

…Арсен Чернушин закінчив школу № 3. Арсен – майбутній антикорупціонер. Хлопець вважає, що саме він буде боротися з правопорушниками та хабарниками. Звідси і рішення – стати курсантом Луганського державного університету ввутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка.

…Марія Береза - випускниця школи № 7, як і багато хто з цьогорічних випускників, вирішили поїхати до Харкова. Дівчина вірить в себе і сподівається що невдовзі стане студенткою Національного технічного університету – «Харківський політехнічний iнститут» (ХПІ).

…Кирило Овчаренко – випускник школи № 2 бачить себе юристом. Ну, звичайно не простим юристом, а успішним адвокатом. Саме тому він обрав юридичний факультет одного з Харківських вишів. Своє рішення хлопець прийняв самостійно і він не боїться труднощів, які ймовірні у чужому місті.

…Володимир Попов – закінчив школу № 10. А привернув він мою увагу і своїм одягом, і своєю зачіскою. Отже, про це і зачіски, і про свободу,  і про мрії ми й поговорили. Юнак мріє присвятити своє життя мистецтву, а саме танцям.

І ось звучить традиційний шкільний прощальний вальс ...

В очах у батьків і вчителів сльози, а вчорашні школярі посміхаються ...

Це життя, і колись вони на випускних вечорах своїх дітей також будуть кидати сльозу.

А поки в безхмарне небо легким, яскравим кулькою відлітає дитинство: загадавши мрію, випускники відпускають повітряні кульки вгору.

І нехай виповниться їх найголовніша мрія – Мир в Україні! А попереду нові випробування та нові перемоги.

Нехай молодість  додасть вам сили для звершення усіх планів і подарує вірних друзів. Відчувайте себе переможцями, йдіть вперед - і  вам усе вдасться. Успіхів, щастя, кохання!

Підготував  Володимир Сидоренко, Паралель-медіа


Понравилась новость? ЖМИ!


 

 

 

Лента новостей

27.02 / 21:00

Один військовослужбовець загинув та ще один отримав поранення

27.02 / 19:52

На КПВВ на лінії розмежування посилено заходи контролю - температурна перевірка

27.02 / 18:00

Рівень підроблення гривні залишається стабільно низьким

27.02 / 17:22

Правда про вартість споживчих кредитів

27.02 / 16:45

Платники перерахували до бюджетів усіх рівнів майже 230 млн грн

27.02 / 16:20

Платники податків Луганщини користуються правом на відшкодування ПДВ

27.02 / 16:00

Поліція встановлює обставини ДТП з постраждалими

27.02 / 15:57

Поліція відстежує ситуацію щодо підтоплення домоволодінь у Борівському

27.02 / 15:55

Відбулось засідання робочої групи з детінізації економіки

27.02 / 14:31

Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на 27.02.2020

27.02 / 14:04

Підпрємець-пенсіонер сплачує ЄСВ за власним бажанням

27.02 / 13:45

Затримали за отримання неправомірної вигоди

27.02 / 13:43

Прокуратура Луганської області оскаржила звільнення особи

27.02 / 13:40

Внаслідок підриву один військовослужбовець ООС загинув

26.02 / 17:05

Що можна зробити для підвищення імунітету?

26.02 / 17:01

Чотирьом бойовикам заочно повідомили про підозру

26.02 / 16:11

Міжнародний проект «Музика і діалог» набір музикантів

26.02 / 16:08

Спортсмени-підводники Луганщини – на п’єдесталі всеукраїнських змагань

26.02 / 14:28

Заява НСЖУ з приводу ситуації із обрання членів Наглядової ради НСТУ

26.02 / 14:21

Всеукраїнська акція на підтримку регіонального суспільного ТБ і радіо «Інформаційна година»

26.02 / 13:02

СБУ виявила схрон зі снарядами та протитанковими мінами

26.02 / 11:51

Поліцейські затримали збувача наркотиків

26.02 / 11:32

Гвардійці затримали громадянина за підозрою у співпраці з російсько-окупаційними військами

26.02 / 11:27

25 лютого втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил не було

25.02 / 10:57

Збройні формування Російської Федерації 5 разів порушили режим припинення вогню

24.02 / 20:47

Сьогодні втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил немає

24.02 / 19:50

Усі КПВВ в районі ООС переходять на весняний графік роботи

24.02 / 18:46

Розпочався обласний відкритий фестиваль-конкурс «Байбак-fest»

24.02 / 17:37

Минулоріч проведено понад 14000 культурно-мистецьких заходів

24.02 / 16:13

Не перевищено епідемпоріг захворюваності

 
Полезные ссылки

Календарь

Праздники Украины
 
 
 
     
 

© 2009-2017 Параллель-Медиа Все права защищены.

E-mail: media @ paralel-media.com.ua

Использование материалов разрешено при условии проставления прямой открытой для поисковых систем гиперссылки на paralel-media.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.

 
     
  Система Orphus