Освітній проєкт ДТЕК «Енергоефективні школи: нова генерація» став міжнародним
ДТЕК розширив географію освітнього проєкту «Енергоефективні школи: нова генерація».
Завдяки Меморандуму про співпрацю,укладеному між Центром енергоефективності (Болгарія)та Інститутом місцевого розвитку (Україна), болгарські школярі разом з українськими однолітками будуть навчатися заощаджувати енергію заради майбутнього.
Про це повідомляє Департамент із комунікацій ДТЕК.
З 2012 року ДТЕК системно розвиває в українських школах цю освітню програму, що сприяє досягненню Цілей сталого розвитку ООН та відповідає принципам ESG.
ДТЕК узяв на себе зобов’язання ділитися експертизою та надавати підтримку Центру енергоефективності у впровадженні проєкту «Енергоефективні школи: нова генерація»в Болгарії.
Завдяки проєкту школярі будуть навчатися заощаджувати енергоресурси, отримають базові знання про раціональне споживання енергії та важливість її економії. Діти також будуть знайомитися з тим, як виробляють електроенергію та тепло, як її постачають у будинки й на підприємства та як можна уникнути втрат енергоресурсів. Навчання школярів буде проводитися за допомогою спеціально розробленої онлайн-платформи, де кожен учень зможе через особистий кабінет проводити розрахунки з енерго аудиту та складати плани щодо енергоефективних заходів.
«Ми раді, що до нашого проєкту, визнаного найкращою соціальною практикою на міжнародних та європейських конкурсах, приєднуються нові учасники з інших країн, – прокоментувала директор із регіональної політики ДТЕК Енерго Тетяна Оверіна. –Ми починали з двох підручників, а сьогодні «Енергоефективні школи: нова генерація» – повноцінна освітня програма, до якої з кожним роком приєднується все більше шкіл, і відтепер не тільки в Україні. ДТЕК має великий досвід у практичній реалізації проєктів на підтримку Цілей сталого розвитку ООН, яким завжди готовий поділитися з усіма охочими країнами».
«Енергоефективні школи: нова генерація» – освітня програма з енерго ефективності для школярів від 8 до 16 років, спрямована на виховання екологічних цінностей і відповідального ставлення до споживання енергоресурсів, а також формування навичок раціонального використання енергії.
З 2012 року проєкт охопив школи в 500 населених пунктах України та об’єднав понад 400 000дітей, батьків та вчителів.Кожна школа завдяки участі у проєкті знижує споживання електроенергії мінімум на 10%, що дозволяє зменшити викиди вуглекислого газу в середньому на 1 800 тонн/рік.Крім того, під час проєкта діти висаджують дерева – 12,6 тис. дерев було висаджено школярами.
Проєкт «Енергоефективні школи: нова генерація» є володарем багатьох нагород та переможцем соціальних конкурсів. Серед них екологічний Оскар від форуму стейкхолдерів зелених змін «ЕКОтрансформація 2019», перемога у номінації «Планета» на конкурсі мережі Глобального договору ООН в Україні, гран-прі на Всеукраїнському конкурсі «Кращі соціальні проекти України» Міністерства соціальної політики України.
ДТЕК– найбільший приватний інвестор в енергетику України.
Група розвиває бізнеси з видобування природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів.
У 2018 році капітальні вкладення ДТЕК становили 20 млрд грн, податкові відрахування – 27 млрд грн. У ДТЕК працюють 80 тис. співробітників.
100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.
. . . .
Использование материалов разрешено при условии проставления прямой открытой для поисковых систем гиперссылки на paralel-media.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.