Главная новости Луганска и Украины
 
 
                 
 
Валюта   Покупка   Продажа
   
 
 
Поиск по сайту
 
  21:00 Один військовослужбовець загинув та ще один отримав поранення 19:52 На КПВВ на лінії розмежування посилено заходи контролю - температурна перевірка 18:00 Рівень підроблення гривні залишається стабільно низьким 17:22 Правда про вартість споживчих кредитів 16:45 Платники перерахували до бюджетів усіх рівнів майже 230 млн грн 16:20 Платники податків Луганщини користуються правом на відшкодування ПДВ 16:00 Поліція встановлює обставини ДТП з постраждалими 15:57  Поліція відстежує ситуацію щодо підтоплення домоволодінь у Борівському 15:55 Відбулось засідання робочої групи з детінізації економіки 14:31 Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на 27.02.2020  
     
 
 

Есть мнение


02.07.2019 / 10:42 ПАРАЛЛЕЛЬ - МЕДИА

Переваги отримання пенсій через банківські установи

Сьогодні – поговоримо про переваги отримання пенсій через банківські установи.  Наш співрозмовник - начальник Рубіжанського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Наталія Миколаївна Смаглюк.

За даними головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області,  в області обслуговуються 330 тис. пенсіонерів, із них – 127 тис. внутрішньо переміщені особи.

А тепер від загального стану справ, розповім про місто Рубіжне та Кремінський район.

Нагадаю, що Рубіжанське об'єднане управління Пенсійного фонду України утворено у березні 2017 року шляхом злиття управлінь в місті Рубіжному та Кремінському районі. На цей час управління обслуговує територію з населенням 97 тис. осіб., з яких 58 тис. пенсіонерів, у тому числі 26 тис. внутрішньо переміщених осіб. 

Коли настає час оформляти пенсію, перед людиною постає питання: «Де отримувати виплату – у банку чи на пошті?»

Ми будемо говорити про переваги отримання пенсій через банківські установи.  До речі, на сьогодні,  66 % отримувачів пенсій в Рубіжанському об'єднаному управлінні Пенсійного фонду вже відчули переваги отримання пенсій в банківських установах.

Ось так розпочалася наша розмова.

Чинним законодавством за кожним пенсіонером закріплене право вибору способу одержання пенсії.

Одержувати пенсію через відділення поштового зв'язку або через уповноважені установи банків – особистий вибір кожної літньої людини.

Але не всі знають, що отримання пенсії через банк може приносити додатковий дохід та інші вигоди.

Наталія Смаглюк розповіла про переваги отримання пенсії через банки.

За допомогою банківських послуг можна полегшити життя пенсіонера шляхом використання таких можливостей:

1. Вибору найбільш зручного банку (знаходиться найближче до будинку, але з тих, які за результатами конкурсного відбору щорічно визначає Міністерство фінансів України з числа надійних банків з хорошими фінансовими показниками).

2. Отримання швидкого та безкоштовного обслуговування.

За умовами Міністерства фінансів України обслуговування пенсійного рахунку є безкоштовним, а саму пенсію банк зараховує на рахунок пенсіонера не пізніше наступного операційного дня після перерахування її Фондом.

На відміну від банку, якщо отримувати кошти через поштове відділення зв`язку, шлях коштів від Пенсійного фонду України до листоноші триває довше - три робочі дні. Виплата пенсій через банк значно скорочує термін обігу коштів на виплату пенсій і грошової допомоги.

3. Використання незаперечної переваги - отримання пенсії в будь-який зручний для громадян час: якщо пенсіонер з якоїсь причини не зміг прийти за виплатою на пошту, кошти після 25 числа повертаються до Пенсійного фонду, і одержати їх можна буде лише у наступному місяці.

Кошти, які перераховуються на рахунок у банку, залишаються доступними у будь-який момент після надходження на рахунок або картку.

4. Отримання додаткового доходу

Пенсійна картка може стати не тільки інструментом для отримання пенсії, але і приносити додаткові вигоди її власнику. Найпомітніша з них – це нарахування відсотків на залишок коштів.

5. Можливість оплачувати комунальні платежі без комісії, розрахуватися карткою за товари тощо.

6. У разі переїзду, від’їзду на лікування або відпочинок немає необхідності брати з собою значну суму коштів готівкою. Слід взяти з собою лише банківську пенсійну картку.

7. Безкоштовно отримувати грошові кошти, які надходять на рахунок, у готівковій формі, не тільки в касах відділень банку, а й у банкоматах будь-якого банку на території України.

8. Дізнаватися про нарахування пенсії по смс. Також за допомогою sms-інформування можливо контролювати рух коштів на картковому рахунку.

9. Одержувати на картку грошові кошти від інших осіб (поповнення рахунку власником картки або іншою особою готівкою через касу Банку, ПОС-термінал та інші платіжні пристрої).

10. Оформити додаткову картку для довіреної особи.

11. Можливість дати банку розпорядження регулярно робити платежі з пенсійного рахунку, оплачуючи в такий спосіб комунальні та інші послуги, а також робити регулярні перекази на будь-який інший рахунок (якщо обраний банк надає таку послугу).

За словами нашої співрозмовниці, виплата пенсій через банківські установи дозволяє пенсіонерам цілодобово мати доступ до управління своїми фінансами завдяки онлайн-підтримці банків, сплачувати комунальні та інші послуги через мережу Інтернет тощо, а Пенсійному фонду – заощаджувати кошти платників податків та підвищувати соціальні стандарти.

Рахунок для отримання пенсії відкривається банком безкоштовно і потребує надання мінімального пакету документів – достатньо лише надати в банк оригінал паспорта та реєстраційного номера облікової картки платника податків (тобто - індивідуальний податковий номер).

Відвідувати територіальне управління Пенсійного фонду, на обліку якого знаходиться отримувач пенсії, не потрібно – заяву на відкриття рахунку банківські установи надають самостійно.

Наталія Смаглюк докладно розповіла про особливості відкриття банківських рахунків для пенсіонерів.

Як же правильно обрати банк для одержання пенсії:

- Обирайте відомі та великі банки. Адже чим більший банк, тим він надійніший і тим вище гарантії, що пенсія буде надходити вчасно, а ви легко знайдете відділення або банкомат поряд зі своїм домом.

- Дізнайтеся, скільки часу займе процедура оформлення пенсійного рахунку в банку.

- Дізнайтеся, чи достатньо в банку банкоматів і відділень.

На території обслуговування управління пенсіонери можуть обрати за своїм бажанням будь-який банк з такого переліку (окрім внутрішньо переміщених осіб, для обслуговування яких Кабінетом Міністрів України обрано АТ «Ощадбанк»):

АТ «Ощадбанк»;

ПАТ КБ «Приватбанк»;

АБ «Укргазбанк»;

ПАТ «Райффайзен Банк Аваль»;

АТ «Альфа-банк».

Як нам розповіла Наталія Миколаївна Смаглюк, три  банки з цього переліку є державними, відтак, їх надійність, своєчасне отримання коштів та підтримка клієнтів додатково забезпечена гарантією Держави.

Окрім того, якщо послуги банків з виплати пенсій є безкоштовними і для клієнтів, і для Пенсійного фонду, то послуги ПАТ «Укрпошта» сплачуються згідно з встановленими тарифами, що є суттєвою частиною видатків бюджету Пенсійного фонду України.

Ми також поговорили і  про електронні пенсійні посвідчення. 

На сьогодні 66 % отримувачів пенсій в управлінні вже відчули переваги отримання пенсій в банківських установах, завдяки чому тільки за І квартал 2019 року управлінню вдалося зекономити кошти Пенсійного фонду в розмірі 3,252 млн. грн., які Пенсійним фондом будуть використані для наступних підвищень пенсій.

Наприкінці нашої розмови Наталія Смаглюк розповіла про те, де дізнатися про діяльність Рубіжанського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Луганській області.

Контакти Рубіжанського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Луганській області.

У  Рубіжному управління знаходиться за адресою: вулиця Студентська, 35-А, телефони для довідок - 06453-6-43-76; 095-402-63-81.

У місті Кремінна управління знаходиться за адресою  - площа Красна, 2, телефони  – 06454-2-10-31;  050-056-54-63.

Підготував  Володимир Сидоренко, Паралель-медіа


Понравилась новость? ЖМИ!


 

 

 

Лента новостей

27.02 / 21:00

Один військовослужбовець загинув та ще один отримав поранення

27.02 / 19:52

На КПВВ на лінії розмежування посилено заходи контролю - температурна перевірка

27.02 / 18:00

Рівень підроблення гривні залишається стабільно низьким

27.02 / 17:22

Правда про вартість споживчих кредитів

27.02 / 16:45

Платники перерахували до бюджетів усіх рівнів майже 230 млн грн

27.02 / 16:20

Платники податків Луганщини користуються правом на відшкодування ПДВ

27.02 / 16:00

Поліція встановлює обставини ДТП з постраждалими

27.02 / 15:57

Поліція відстежує ситуацію щодо підтоплення домоволодінь у Борівському

27.02 / 15:55

Відбулось засідання робочої групи з детінізації економіки

27.02 / 14:31

Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на 27.02.2020

27.02 / 14:04

Підпрємець-пенсіонер сплачує ЄСВ за власним бажанням

27.02 / 13:45

Затримали за отримання неправомірної вигоди

27.02 / 13:43

Прокуратура Луганської області оскаржила звільнення особи

27.02 / 13:40

Внаслідок підриву один військовослужбовець ООС загинув

26.02 / 17:05

Що можна зробити для підвищення імунітету?

26.02 / 17:01

Чотирьом бойовикам заочно повідомили про підозру

26.02 / 16:11

Міжнародний проект «Музика і діалог» набір музикантів

26.02 / 16:08

Спортсмени-підводники Луганщини – на п’єдесталі всеукраїнських змагань

26.02 / 14:28

Заява НСЖУ з приводу ситуації із обрання членів Наглядової ради НСТУ

26.02 / 14:21

Всеукраїнська акція на підтримку регіонального суспільного ТБ і радіо «Інформаційна година»

26.02 / 13:02

СБУ виявила схрон зі снарядами та протитанковими мінами

26.02 / 11:51

Поліцейські затримали збувача наркотиків

26.02 / 11:32

Гвардійці затримали громадянина за підозрою у співпраці з російсько-окупаційними військами

26.02 / 11:27

25 лютого втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил не було

25.02 / 10:57

Збройні формування Російської Федерації 5 разів порушили режим припинення вогню

24.02 / 20:47

Сьогодні втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил немає

24.02 / 19:50

Усі КПВВ в районі ООС переходять на весняний графік роботи

24.02 / 18:46

Розпочався обласний відкритий фестиваль-конкурс «Байбак-fest»

24.02 / 17:37

Минулоріч проведено понад 14000 культурно-мистецьких заходів

24.02 / 16:13

Не перевищено епідемпоріг захворюваності

 
Полезные ссылки

Календарь

Праздники Украины
 
 
 
     
 

© 2009-2017 Параллель-Медиа Все права защищены.

E-mail: media @ paralel-media.com.ua

Использование материалов разрешено при условии проставления прямой открытой для поисковых систем гиперссылки на paralel-media.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.

 
     
  Система Orphus