Главная новости Луганска и Украины
 
 
                 
 
Валюта   Покупка   Продажа
   
 
 
Поиск по сайту
 
  12:22 У січні наступного року в громадян буде чотири вихідних підряд 12:04 Крістіна Лєонєнко – чемпіонка європейських змагань 12:00 Місцеві бюджети отримали майже 3,1 млрд гривень 11:39 РРО: безготівкова форма розрахунків 09:00 Втрат серед особового складу Об'єднаних сил не зафіксовано 16:27 Трудові книжки замінять електронними – Уряд 11:30 До зведеного бюджету платники Луганщини перерахували понад 5,5 млрд грн 10:00 Заступник Генпрокурора Гюндуз Мамедов провів виїзний прийом громадян 15:31 Уряд спростив реєстрацію фактів народження чи смерті на окупованих територіях 11:16 Податок на нерухомість - як не платити зайве  
     
 
 

Переселенцы


24.06.2019 / 19:00 ПАРАЛЛЕЛЬ - МЕДИА

Студенти Луганського медуніверситету: «Вміємо вчитися, вміємо відпочивати»

Днями у Рубіжному у Палаці культури  відбулося урочисте засідання та святковий концерт з нагоди Дня медичного працівника.

Цей захід був організований спільними зусиллями творчих колективів Центру культури та дозвілля студентів державного закладу «Луганський державний медичний університет» та  Палацу культури.

Свято зібрало чимало гостей та учасників. А ми зустрілися з його організаторами напередодні та поговорили і про минулий навчальний рік, і про студентське життя.

Із професійним святом медичних працівників привітали міський голова міста Рубіжне Хортів Сергій Іванович; ректор  університету професор Іоффе Ігор Володимирович та начальник міського управління охорони здоров’я Янко Наталя Іванівна.

Почесними грамотами виконавчого комітету Рубіжанської міської ради, грамотами Луганського державного медичного університету за розвиток медичної освіти були нагороджені медичні працівники лікарні та співробітники університету за багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у справу охорони здоров’я населення, високий професіоналізм, відданість справі та з нагоди свята.

Під час урочистостей лунали найтепліші слова вдячності представникам найгуманнішої у світі професії, тим, хто оберігає найцінніше, що є у людини — її життя. Адже здоров'я нації є базовою умовою нормального розвитку країни, її благополуччя.

Кожного українця,  торкнулася війна на Донбасі. Війна, яку нам нав’язала країна-агресор Росія. Війна вплинула і  на освіту, а саме на підготовку лікарів. Серед вишів-переселенців опинився і Луганський державний медичний університет, який з 2014 року  розміщується у Рубіжному.

Луганський державний медуніверситет має вищій ІV рівень акредитації, неодноразово відзначався високими місцями в міжнародних та вітчизняних рейтингах вищих навчальних закладів, був нагороджений дипломами багатьох престижних освітніх і наукових виставок.

Університет успішно здійснює науково-дослідну та навчально-виховну роботу, керуючись найкращими світовими традиціями, сучасними принципами і новітніми тенденціями розвитку у сфері освітніх послуг.

В університеті працюють заслужені діячі науки й техніки України, заслужені лікарі України, а також 20 професорів та 55 кандидатів наук.

Диплом  Луганського  медичного університету – це  престиж і гарантія успіху  кожного випускника, це один зі стартових документів, який відкриває перспективи кар’єрного зростання.

Не секрет, що  підготовка висококваліфікованих кадрів медичної галузі потребує особливих потреб – і відповідної матеріальної бази, і кадровий потенціал викладачів, і бази для проведення практичних і наукових занять. Не меншій уваги потребує організація дозвілля студентів. 

В університеті працює Центр культури та дозвілля студентів. У ньому сучасно обладнаний спортивний зал, зал для занять танцями та ритмікою; актовий зал з великим кіноекраном; конференц-зал; власна костюмерна, кабінет студентського самоврядування.

Основними завданнями Центру  є: організація та проведення різноманітних культурних заходів (свят, конкурсів, фестивалів, концертів, КВК, вечорів відпочинку);  залучення студентів до діяльності творчих колективів;  створення різноманітних студентських аматорських колективів, гуртків, клубів за інтересами.

За словами керівництва вишу, університет є осередком прогресивної молоді, у якому формується почуття національної гідності та громадянської відповідальності. Саме тут утверджуються цінності моральності й свободи і, безперечно, отримуються фундаментальні знання майбутніми лікарями і провізорами.

Марина Сергіївна Соловйова - в.о. завідувача Центру культури та дозвілля студентів. За її словами, основними напрямками діяльності центру є: морально-естетичне виховання і освіта студентів, культурно-просвітницька діяльність, організація дозвілля.

Ми докладно поговорили про ті культурні надбання, які відбулися цього навчального року. Ось така вийшла розмова.

Наступна наша співрозмовниця - Юлія Сергіївна Крохіна – керівник танцювальних колективів Центру  культури та дозвілля студентів ЛДМУ. Ми поговорили про цьогорічні досягнення – про конкурси та фестивалі, про ті чисельні заходи, де гідно виступили студенти-медики.

Юлія Сергіївна  розповіла нам, що у центрі працюють танцювальні колективи народного танцю «МРІЯ»,  сучасного танцю «MODERN», а танцювальний колектив «ВОСТОК» об’єднує іноземних студентів.

З перших місяців існування танцювальних колективів, вони є учасниками культурно-масових заходів не тільки в університеті, але і в місті; конкурси, концерти, присвячені Дню студентів, Новорічні концерти, концерти до Дня медичного працівника; обласні фестивалі, участь у спортивних заходах тощо. 

Поговорили ми також з Юлією Сергіївною і про те, як вдається сприяти дружбі українських та іноземних студентів. І головне поспілкувалися про те, як допомогти студентам відкрити свій творчий потенціал, як зробити їх життя та дозвілля більш цікавими, як врешті-решт, поєднати наукові досягнення та творчі здобутки.  

Іван Сович приїхав на Луганщину, у Рубіжне, навчатися у Луганському медуніверситеті з Тернопільщини. Він розповів про активне студентське життя, чому сприяє Центр культури та дозвілля студентів. 

І знову – надамо слово Марині Сергіївні Соловйовій. 

Поговорили ми також і про нові цьогорічні обновки, про нові костюми. Не оминули тему того, як більше залучити до діяльності Центру культури та дозвілля і українських, і закордонних студентів.

Але все ж таки головним стала теза про те, що дає університет самому місту Рубіжне і чому місцеві мешканці радіють з того, що сьогодні медичний університет оселився  у Рубіжному.

Чим живе Луганський державний медичний  університет сьогодні? Це наукові дослідження та конференції, наполеглива праця студентів та викладачів,  юмор від команди КВК «Пироги Пирогова»,  День науки та День  здоров‘я, це студентське самоврядування та  Центр культури та дозвілля, це фестивалі та конкурси… Тобто університет живе повноцінним життям!

Рубіжне стало рідною домівкою для Луганського  медичного університету, але це двосторонній рух. Університет оновлює місто! Рубіжне - університетське місто, яке  молодіє! 

Підготував  Володимир Сидоренко, Паралель-медіа


Понравилась новость? ЖМИ!


 

 

 

Лента новостей

05.12 / 12:22

У січні наступного року в громадян буде чотири вихідних підряд

05.12 / 12:04

Крістіна Лєонєнко – чемпіонка європейських змагань

05.12 / 12:00

Місцеві бюджети отримали майже 3,1 млрд гривень

05.12 / 11:39

РРО: безготівкова форма розрахунків

05.12 / 09:00

Втрат серед особового складу Об'єднаних сил не зафіксовано

04.12 / 16:27

Трудові книжки замінять електронними – Уряд

04.12 / 11:30

До зведеного бюджету платники Луганщини перерахували понад 5,5 млрд грн

04.12 / 10:00

Заступник Генпрокурора Гюндуз Мамедов провів виїзний прийом громадян

03.12 / 15:31

Уряд спростив реєстрацію фактів народження чи смерті на окупованих територіях

03.12 / 11:16

Податок на нерухомість - як не платити зайве

03.12 / 11:15

Місцеві бюджети отримали майже 14 млн грн від ліцензування

03.12 / 10:35

На Луганщині очікується погіршення погодних умов – сніг, ожеледиця

03.12 / 10:08

Направили до суду обвинувальний акт щодо особи з «народної міліції ЛНР»

03.12 / 09:00

Втрат серед військовослужбовців Об'єднаних сил внаслідок обстрілів не зафіксовано

02.12 / 18:00

Поки українські території окуповані, вибори там провести неможливо – Ольга Айвазовська

02.12 / 17:00

Кібербезпека, приватність у мережі, дезінформація – для чого навчаються журналісти?

02.12 / 15:36

На Луганщині представили нового прокурора – Олексія Ляшенка

02.12 / 13:00

Рецидивіст з дев’ятьма судимостями намагався перетнути кордон

02.12 / 12:31

Банки Луганщини сплатили податки з депозитних процентів

02.12 / 11:30

Про відповідальність за порушення на роботі – пояснення Держпраці

02.12 / 10:44

Хто може бути присяжним у Україні?

02.12 / 10:34

Загинули два українських військовослужбовця

30.11 / 16:34

Навіщо естонські журналісти допомагають українським колегам?

30.11 / 11:46

2020 – гарний рік для змін у твоїй громаді

30.11 / 10:59

29 листопада, внаслідок обстрілів загинув один український військовослужбовець

29.11 / 16:05

Прокуратура затвердила обвинувачення матері за підозрою у вбивстві своєї новонародженої дитини

29.11 / 15:03

За розбійний напад на АЗС засуджено двох місцевих мешканців до 9 років

29.11 / 12:03

Власники нерухомості Луганщини сплатили 11 млн гривень

29.11 / 10:00

Платники перерахували до бюджетів 2,6 млрд грн

28.11 / 15:30

Поліція викрила збувача небезпечних психотропів

 
Полезные ссылки

Календарь

Праздники Украины
 
 
 
     
 

© 2009-2017 Параллель-Медиа Все права защищены.

E-mail: media @ paralel-media.com.ua

Использование материалов разрешено при условии проставления прямой открытой для поисковых систем гиперссылки на paralel-media.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.

 
     
  Система Orphus