Главная новости Луганска и Украины
 
 
                 
 
Валюта   Покупка   Продажа
   
 
 
Поиск по сайту
 
  13:08 Президент подякував США за розблокування виділення військової допомоги Україні 12:20 Виступ Володимира Зеленського на 16-й щорічній зустрічі Ялтинської європейської стратегії 12:05 Володимир Зеленський під час зустрічі з Вільямом Тейлором подякував США 12:03 Зеленський про вибори на окупованих територіях 11:25 Путин потребует «железных гарантий» формулы Штайнмайера 11:20 Поговоримо про українську духовність 11:03 16 вересня – останній день переходу на спрощену систему 10:38 14 вересня - день Першої медичної допомоги 10:13 Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на 14.09.2019 року 10:11 Прикордонники виявили зброю та незаконний продаж наркотичних препаратів  
     
 
 

Переселенцы


24.06.2019 / 19:00 ПАРАЛЛЕЛЬ - МЕДИА

Студенти Луганського медуніверситету: «Вміємо вчитися, вміємо відпочивати»

Днями у Рубіжному у Палаці культури  відбулося урочисте засідання та святковий концерт з нагоди Дня медичного працівника.

Цей захід був організований спільними зусиллями творчих колективів Центру культури та дозвілля студентів державного закладу «Луганський державний медичний університет» та  Палацу культури.

Свято зібрало чимало гостей та учасників. А ми зустрілися з його організаторами напередодні та поговорили і про минулий навчальний рік, і про студентське життя.

Із професійним святом медичних працівників привітали міський голова міста Рубіжне Хортів Сергій Іванович; ректор  університету професор Іоффе Ігор Володимирович та начальник міського управління охорони здоров’я Янко Наталя Іванівна.

Почесними грамотами виконавчого комітету Рубіжанської міської ради, грамотами Луганського державного медичного університету за розвиток медичної освіти були нагороджені медичні працівники лікарні та співробітники університету за багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у справу охорони здоров’я населення, високий професіоналізм, відданість справі та з нагоди свята.

Під час урочистостей лунали найтепліші слова вдячності представникам найгуманнішої у світі професії, тим, хто оберігає найцінніше, що є у людини — її життя. Адже здоров'я нації є базовою умовою нормального розвитку країни, її благополуччя.

Кожного українця,  торкнулася війна на Донбасі. Війна, яку нам нав’язала країна-агресор Росія. Війна вплинула і  на освіту, а саме на підготовку лікарів. Серед вишів-переселенців опинився і Луганський державний медичний університет, який з 2014 року  розміщується у Рубіжному.

Луганський державний медуніверситет має вищій ІV рівень акредитації, неодноразово відзначався високими місцями в міжнародних та вітчизняних рейтингах вищих навчальних закладів, був нагороджений дипломами багатьох престижних освітніх і наукових виставок.

Університет успішно здійснює науково-дослідну та навчально-виховну роботу, керуючись найкращими світовими традиціями, сучасними принципами і новітніми тенденціями розвитку у сфері освітніх послуг.

В університеті працюють заслужені діячі науки й техніки України, заслужені лікарі України, а також 20 професорів та 55 кандидатів наук.

Диплом  Луганського  медичного університету – це  престиж і гарантія успіху  кожного випускника, це один зі стартових документів, який відкриває перспективи кар’єрного зростання.

Не секрет, що  підготовка висококваліфікованих кадрів медичної галузі потребує особливих потреб – і відповідної матеріальної бази, і кадровий потенціал викладачів, і бази для проведення практичних і наукових занять. Не меншій уваги потребує організація дозвілля студентів. 

В університеті працює Центр культури та дозвілля студентів. У ньому сучасно обладнаний спортивний зал, зал для занять танцями та ритмікою; актовий зал з великим кіноекраном; конференц-зал; власна костюмерна, кабінет студентського самоврядування.

Основними завданнями Центру  є: організація та проведення різноманітних культурних заходів (свят, конкурсів, фестивалів, концертів, КВК, вечорів відпочинку);  залучення студентів до діяльності творчих колективів;  створення різноманітних студентських аматорських колективів, гуртків, клубів за інтересами.

За словами керівництва вишу, університет є осередком прогресивної молоді, у якому формується почуття національної гідності та громадянської відповідальності. Саме тут утверджуються цінності моральності й свободи і, безперечно, отримуються фундаментальні знання майбутніми лікарями і провізорами.

Марина Сергіївна Соловйова - в.о. завідувача Центру культури та дозвілля студентів. За її словами, основними напрямками діяльності центру є: морально-естетичне виховання і освіта студентів, культурно-просвітницька діяльність, організація дозвілля.

Ми докладно поговорили про ті культурні надбання, які відбулися цього навчального року. Ось така вийшла розмова.

Наступна наша співрозмовниця - Юлія Сергіївна Крохіна – керівник танцювальних колективів Центру  культури та дозвілля студентів ЛДМУ. Ми поговорили про цьогорічні досягнення – про конкурси та фестивалі, про ті чисельні заходи, де гідно виступили студенти-медики.

Юлія Сергіївна  розповіла нам, що у центрі працюють танцювальні колективи народного танцю «МРІЯ»,  сучасного танцю «MODERN», а танцювальний колектив «ВОСТОК» об’єднує іноземних студентів.

З перших місяців існування танцювальних колективів, вони є учасниками культурно-масових заходів не тільки в університеті, але і в місті; конкурси, концерти, присвячені Дню студентів, Новорічні концерти, концерти до Дня медичного працівника; обласні фестивалі, участь у спортивних заходах тощо. 

Поговорили ми також з Юлією Сергіївною і про те, як вдається сприяти дружбі українських та іноземних студентів. І головне поспілкувалися про те, як допомогти студентам відкрити свій творчий потенціал, як зробити їх життя та дозвілля більш цікавими, як врешті-решт, поєднати наукові досягнення та творчі здобутки.  

Іван Сович приїхав на Луганщину, у Рубіжне, навчатися у Луганському медуніверситеті з Тернопільщини. Він розповів про активне студентське життя, чому сприяє Центр культури та дозвілля студентів. 

І знову – надамо слово Марині Сергіївні Соловйовій. 

Поговорили ми також і про нові цьогорічні обновки, про нові костюми. Не оминули тему того, як більше залучити до діяльності Центру культури та дозвілля і українських, і закордонних студентів.

Але все ж таки головним стала теза про те, що дає університет самому місту Рубіжне і чому місцеві мешканці радіють з того, що сьогодні медичний університет оселився  у Рубіжному.

Чим живе Луганський державний медичний  університет сьогодні? Це наукові дослідження та конференції, наполеглива праця студентів та викладачів,  юмор від команди КВК «Пироги Пирогова»,  День науки та День  здоров‘я, це студентське самоврядування та  Центр культури та дозвілля, це фестивалі та конкурси… Тобто університет живе повноцінним життям!

Рубіжне стало рідною домівкою для Луганського  медичного університету, але це двосторонній рух. Університет оновлює місто! Рубіжне - університетське місто, яке  молодіє! 

Підготував  Володимир Сидоренко, Паралель-медіа


Понравилась новость? ЖМИ!


 

 

 

Лента новостей

14.09 / 13:08

Президент подякував США за розблокування виділення військової допомоги Україні

14.09 / 12:20

Виступ Володимира Зеленського на 16-й щорічній зустрічі Ялтинської європейської стратегії

14.09 / 12:05

Володимир Зеленський під час зустрічі з Вільямом Тейлором подякував США

14.09 / 12:03

Зеленський про вибори на окупованих територіях

14.09 / 11:25

Путин потребует «железных гарантий» формулы Штайнмайера

14.09 / 11:20

Поговоримо про українську духовність

14.09 / 11:03

16 вересня – останній день переходу на спрощену систему

14.09 / 10:38

14 вересня - день Першої медичної допомоги

14.09 / 10:13

Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на 14.09.2019 року

14.09 / 10:11

Прикордонники виявили зброю та незаконний продаж наркотичних препаратів

14.09 / 10:01

Один з поранених загинув

14.09 / 09:58

За минулу добу - вісім поранених

13.09 / 17:30

Землекористувачі та власники землі сплатили майже 228 млн грн

13.09 / 17:15

СБУ заблокувала канал контрабанди наркотичних засобів

13.09 / 17:07

Про право на податкову знижку фізичної особи-підприємця

13.09 / 17:00

Місцеві громади отримали 232 мільйонів

13.09 / 16:42

На підтримку української армії Луганщина спрямувала 137 млн грн

13.09 / 16:35

Бюджетні аферисти

13.09 / 16:15

Викрили банду, яка «кришувала» гральний бізнес

13.09 / 15:15

Вилучено близько 200 кг марихуани

13.09 / 14:43

Зігріти Україну допоможуть ТЕС ДТЕК

13.09 / 13:15

Запрошують до ІІ Всеукраїнського фестивалю театрального мистецтва «СвітОгляд»

13.09 / 13:12

У Біловодську пройде Луганський обласний бібліотечний форум

13.09 / 12:51

На Луганщині поліцейські викрили бойовика

13.09 / 12:48

Викрили чоловіка, який обдурив дитину

13.09 / 12:44

Поліцейські викрили наркоділка

13.09 / 11:17

СБУ викрила спільників бойовиків терористичної організації «ЛНР»

13.09 / 10:55

Будують дорогу Сватове – Містки

13.09 / 10:45

Поліція закликає громадян бути пильними

13.09 / 10:24

Платники Луганщини перерахували до бюджету понад 2 млрд грн ЄСВ

 
Полезные ссылки

Календарь

Праздники Украины
 
 
 
     
 

© 2009-2017 Параллель-Медиа Все права защищены.

E-mail: media @ paralel-media.com.ua

Использование материалов разрешено при условии проставления прямой открытой для поисковых систем гиперссылки на paralel-media.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.

 
     
  Система Orphus