Главная новости Луганска и Украины
 
 
                 
 
Валюта   Покупка   Продажа
   
 
 
Поиск по сайту
 
  21:00 Один військовослужбовець загинув та ще один отримав поранення 19:52 На КПВВ на лінії розмежування посилено заходи контролю - температурна перевірка 18:00 Рівень підроблення гривні залишається стабільно низьким 17:22 Правда про вартість споживчих кредитів 16:45 Платники перерахували до бюджетів усіх рівнів майже 230 млн грн 16:20 Платники податків Луганщини користуються правом на відшкодування ПДВ 16:00 Поліція встановлює обставини ДТП з постраждалими 15:57  Поліція відстежує ситуацію щодо підтоплення домоволодінь у Борівському 15:55 Відбулось засідання робочої групи з детінізації економіки 14:31 Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на 27.02.2020  
     
 
 

Есть мнение


17.05.2019 / 12:36 ПАРАЛЛЕЛЬ - МЕДИА

Які перспективи нової партії Гройсмана на Луганщині

Восени на нас чекають вибори до Верховної Ради України. Про створення нової політичної сили заявив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

“Я б хотів, щоб це була достатньо якісна з точки зору професійності та здатності політична сила. Насправді можу сказати, що зараз шукаю людей, які могли би бути достатньо результативними.

Також би хотів бути дотичним до створення класичної центристської політичної партії, яку би було створено не під вибори, а яка би була достатньо організованою структурою з визначеною ідеологію з об’єднанням якісних і фахових людей, які можуть не просто розмовляти, - прокоментував створення своєї політичної сили Володимир Гройсман, - Ми дійсно зараз збираємо команду по всій країні: на рівні громад, міст, на рівні районів і областей».

Впровадження складних реформ під керівництвом Володимира Гройсмана високо оцінили експерти, тому в нього є шанси сформувати політичну силу, яка пройде до парламенту.

Експертне опитування оцінки роботи Кабміну, проведене "Агентством моделювання ситуацій", показало, що 85,2% з 30 опитаних експертів вважають – загальноекономічна ситуація в країні за три роки діяльності уряду Володимира Гройсмана суттєво покращилася

“Останні соціологічні опитування демонстрували, що Гройсману довіряють або скоріше довіряють 20% населення, і це поки і є його електоральна база , - прокоментував ситуацію політолог Валентин Войтков.

“Варто зазначити, що ще в квітні 2018 року соціологи фіксували зростання довіри Гройсмана й задоволеність його роботою серед населення. А на початку 2019 року, згідно з даними всеукраїнського опитування громадської думки, який проводив КМІС, у рейтингу потенційних прем’єр-міністрів чинний очільник Кабміну набрав найбільшу кількість прихильників – 15,3%.”, - зазначив політолог Олександр Радчук.

Вибори Президента продемонстрували високий запит на молодих політиків, що експерти також оцінюють позитивно по відношенню до кандидатури Прем’єра.

"Гройсман – молодий, він належить до того ж покоління, що й Зеленський. Вони ровесники, як Арсеній Яценюк і багато інших.

Зараз починається епоха людей цього віку. У Володимира Борисовича є стартовий рейтинг, який дозволяє боротися за проходження партії в парламент. ", − Володимир Фесенко, політолог.

На відміну від президентських виборів, на яких люди обирають президента, на парламентських виборах - обирають Прем'єр-міністра". Для продовження реформ Володимир Гройсман повинен мати значне депутатське крило в парламенті, і чим більше воно буде - тим рішучіші перетворення його команда зможе здійснити.

На сьогодні високий рейтинг Прем’єра передусім зумовлений позитивними змінами в країні. Тому ті хто слідкував за реформами та помірковані виборці, які розуміють, до чого може привести популізм - скоріш за все віддадуть перевагу його політичній силі.

Для того, щоб Володимир Гройсман продовжив очолювати уряд після виборів та цей уряд був ефективним, йому потрібна сильна коаліція однодумців та більшість у парламенті.

«Я маю розуміння, що робити далі, і я можу очолювати уряд. Якщо український народ вирішить, що я та сформована нами команда будуть гідні представляти їхні інтереси та реалізовувати ті завдання, які люди перед нами ставлять, то я готовий буду очолити уряд», — заявив Володимир Гройсман.

Досвід керування Володимир Гройсман отримав як мер Вінниці, де, завдяки злагодженій роботі його команди в міській раді, значно пришвидшив позитивні зміни у місті. Показавши гарні результати, двічі обирався на цю посаду.

На Луганщині, яка багато років потерпала від невдалої політики правлячих партій, та зазнала зруйнувань під час бойових дій у 2014 році, менш видно ті зміни, які проходять в країні.

Але за останні три роки її жителі побачили зміні. Новостворені ОТГ живуть більш якісним життям, працюють ЦНАПи, відновлюється інфраструктура.

Про те, чого очікувати від майбутнього очільника фракції Верховної Ради України, розповів голова громадської ради при Луганській обласній державній адміністрації Сергій Тихоновський.

«По-перше, сам Прем‘єр нещодавно підкреслив, що ідеологічна складова побудованої ним партії буде центристською. Ця позиція допоможе увібрати найкращі сторони усіх суперницьких політсил, знаходячи компромісні рішення у питаннях соціально-економічного розвитку країни та національного курсу», -підкреслив експерт.

Нещодавно очільник Кабміну визначив показник середньої заробітньої плати у 620 доларів США, який планується досягти ДО 2021 року. Відзначається, що на відміну від популістичних обіцянок старих політиків, ця цифра є реальною та буде наочним підтвердженням зростання соціально-економічного блага простих українців.

За словами Сергія Тихоновського, Володимир Гройсман - це один з найуспішніших очільників Уряду з часів незалежності, він постійно тримає руку на пульсі суспільного та економічного життя України. Аргументує ці слова експерт значним успіхом Уряду в реформі децентралізації.

«Людям просто дали можливість розв'язувати проблеми власноруч без посередників. Надавши кожній ініціативній громаді право формувати свій бюджет, співпрацювати з підприємцями та брати на себе відповідальність-Володимир Гройсман зміг віднайти нову політичну еліту на місцях.

Думаю, що через нещодавні заяви Прем’єра про формування команди, велика кількість голів ОТГ по всій країні підтримають його курс. Варто розраховувати на те, що за новостворену політичну силу проголосують краще, ніж за заангажованих та добревідомих політиків.

Причина цього криється у запиті українського суспільства на зміну старого та заплямованого політикуму. Саме імідж молодого та ефективного кризового менеджера, а також робота з електоральним полем своїх конкурентів стане у пригоді Володимиру Гройсману.

На посаді мера Вінниці він створив потужний фундамент для розвитку міської й регіональної інфраструктури та вихід на європейський рівень розвитку міста. Вважаю, що люди, яким вдалося втілити проекти «маленького економічного дива» повинні стати у пригоді Луганщині та Україні», -підкреслив експерт.

Підтримують таке бачення і підприємці.

“Якщо політична сила буде працювати так, як Володимир Гройсман працює на посаді Прем'єр-міністра, то думаю, що це дасть позитивні зміни, я у всякому випадку, на це сподіваюсь, - прокоментував створення нової політсили Володимир Івонін, голова Ради підприємців при ЛОДА, - я підтримую всі починання Володимира Гройсмана”.

Олександр Антонов, спеціально для сайту Паралель-медіа


Понравилась новость? ЖМИ!


 

 

 

Лента новостей

27.02 / 21:00

Один військовослужбовець загинув та ще один отримав поранення

27.02 / 19:52

На КПВВ на лінії розмежування посилено заходи контролю - температурна перевірка

27.02 / 18:00

Рівень підроблення гривні залишається стабільно низьким

27.02 / 17:22

Правда про вартість споживчих кредитів

27.02 / 16:45

Платники перерахували до бюджетів усіх рівнів майже 230 млн грн

27.02 / 16:20

Платники податків Луганщини користуються правом на відшкодування ПДВ

27.02 / 16:00

Поліція встановлює обставини ДТП з постраждалими

27.02 / 15:57

Поліція відстежує ситуацію щодо підтоплення домоволодінь у Борівському

27.02 / 15:55

Відбулось засідання робочої групи з детінізації економіки

27.02 / 14:31

Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на 27.02.2020

27.02 / 14:04

Підпрємець-пенсіонер сплачує ЄСВ за власним бажанням

27.02 / 13:45

Затримали за отримання неправомірної вигоди

27.02 / 13:43

Прокуратура Луганської області оскаржила звільнення особи

27.02 / 13:40

Внаслідок підриву один військовослужбовець ООС загинув

26.02 / 17:05

Що можна зробити для підвищення імунітету?

26.02 / 17:01

Чотирьом бойовикам заочно повідомили про підозру

26.02 / 16:11

Міжнародний проект «Музика і діалог» набір музикантів

26.02 / 16:08

Спортсмени-підводники Луганщини – на п’єдесталі всеукраїнських змагань

26.02 / 14:28

Заява НСЖУ з приводу ситуації із обрання членів Наглядової ради НСТУ

26.02 / 14:21

Всеукраїнська акція на підтримку регіонального суспільного ТБ і радіо «Інформаційна година»

26.02 / 13:02

СБУ виявила схрон зі снарядами та протитанковими мінами

26.02 / 11:51

Поліцейські затримали збувача наркотиків

26.02 / 11:32

Гвардійці затримали громадянина за підозрою у співпраці з російсько-окупаційними військами

26.02 / 11:27

25 лютого втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил не було

25.02 / 10:57

Збройні формування Російської Федерації 5 разів порушили режим припинення вогню

24.02 / 20:47

Сьогодні втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил немає

24.02 / 19:50

Усі КПВВ в районі ООС переходять на весняний графік роботи

24.02 / 18:46

Розпочався обласний відкритий фестиваль-конкурс «Байбак-fest»

24.02 / 17:37

Минулоріч проведено понад 14000 культурно-мистецьких заходів

24.02 / 16:13

Не перевищено епідемпоріг захворюваності

 
Полезные ссылки

Календарь

Праздники Украины
 
 
 
     
 

© 2009-2017 Параллель-Медиа Все права защищены.

E-mail: media @ paralel-media.com.ua

Использование материалов разрешено при условии проставления прямой открытой для поисковых систем гиперссылки на paralel-media.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.

 
     
  Система Orphus