Главная новости Луганска и Украины
 
 
                 
 
Валюта   Покупка   Продажа
   
 
 
Поиск по сайту
 
  15:40 Відбудеться прес-конференція Луганської обласної Федерації кікбоксінгу WAKO 12:47 Як голосувати переселенцям? 12:28 Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на 15 червня 2019 року 12:20 Ефремов пойдет на выборы в десятке Оппоблока 09:43 В Україні уколи замінять пігулками 09:17 14 червня збройні формування Російської Федерації 24 рази порушили режим припинення вогню 18:00 Коли відмова від виконання роботи не є порушенням трудової дисципліни 17:40 Коли працівника можуть відсторонити від роботи 17:00 Жінку засуджено за участь в організації та проведенні так званого «референдуму» 16:36  Навчальному закладу повернуто незаконно орендоване приміщення  
     
 
 

Есть мнение


17.05.2019 / 12:36 ПАРАЛЛЕЛЬ - МЕДИА

Які перспективи нової партії Гройсмана на Луганщині

Восени на нас чекають вибори до Верховної Ради України. Про створення нової політичної сили заявив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

“Я б хотів, щоб це була достатньо якісна з точки зору професійності та здатності політична сила. Насправді можу сказати, що зараз шукаю людей, які могли би бути достатньо результативними.

Також би хотів бути дотичним до створення класичної центристської політичної партії, яку би було створено не під вибори, а яка би була достатньо організованою структурою з визначеною ідеологію з об’єднанням якісних і фахових людей, які можуть не просто розмовляти, - прокоментував створення своєї політичної сили Володимир Гройсман, - Ми дійсно зараз збираємо команду по всій країні: на рівні громад, міст, на рівні районів і областей».

Впровадження складних реформ під керівництвом Володимира Гройсмана високо оцінили експерти, тому в нього є шанси сформувати політичну силу, яка пройде до парламенту.

Експертне опитування оцінки роботи Кабміну, проведене "Агентством моделювання ситуацій", показало, що 85,2% з 30 опитаних експертів вважають – загальноекономічна ситуація в країні за три роки діяльності уряду Володимира Гройсмана суттєво покращилася

“Останні соціологічні опитування демонстрували, що Гройсману довіряють або скоріше довіряють 20% населення, і це поки і є його електоральна база , - прокоментував ситуацію політолог Валентин Войтков.

“Варто зазначити, що ще в квітні 2018 року соціологи фіксували зростання довіри Гройсмана й задоволеність його роботою серед населення. А на початку 2019 року, згідно з даними всеукраїнського опитування громадської думки, який проводив КМІС, у рейтингу потенційних прем’єр-міністрів чинний очільник Кабміну набрав найбільшу кількість прихильників – 15,3%.”, - зазначив політолог Олександр Радчук.

Вибори Президента продемонстрували високий запит на молодих політиків, що експерти також оцінюють позитивно по відношенню до кандидатури Прем’єра.

"Гройсман – молодий, він належить до того ж покоління, що й Зеленський. Вони ровесники, як Арсеній Яценюк і багато інших.

Зараз починається епоха людей цього віку. У Володимира Борисовича є стартовий рейтинг, який дозволяє боротися за проходження партії в парламент. ", − Володимир Фесенко, політолог.

На відміну від президентських виборів, на яких люди обирають президента, на парламентських виборах - обирають Прем'єр-міністра". Для продовження реформ Володимир Гройсман повинен мати значне депутатське крило в парламенті, і чим більше воно буде - тим рішучіші перетворення його команда зможе здійснити.

На сьогодні високий рейтинг Прем’єра передусім зумовлений позитивними змінами в країні. Тому ті хто слідкував за реформами та помірковані виборці, які розуміють, до чого може привести популізм - скоріш за все віддадуть перевагу його політичній силі.

Для того, щоб Володимир Гройсман продовжив очолювати уряд після виборів та цей уряд був ефективним, йому потрібна сильна коаліція однодумців та більшість у парламенті.

«Я маю розуміння, що робити далі, і я можу очолювати уряд. Якщо український народ вирішить, що я та сформована нами команда будуть гідні представляти їхні інтереси та реалізовувати ті завдання, які люди перед нами ставлять, то я готовий буду очолити уряд», — заявив Володимир Гройсман.

Досвід керування Володимир Гройсман отримав як мер Вінниці, де, завдяки злагодженій роботі його команди в міській раді, значно пришвидшив позитивні зміни у місті. Показавши гарні результати, двічі обирався на цю посаду.

На Луганщині, яка багато років потерпала від невдалої політики правлячих партій, та зазнала зруйнувань під час бойових дій у 2014 році, менш видно ті зміни, які проходять в країні.

Але за останні три роки її жителі побачили зміні. Новостворені ОТГ живуть більш якісним життям, працюють ЦНАПи, відновлюється інфраструктура.

Про те, чого очікувати від майбутнього очільника фракції Верховної Ради України, розповів голова громадської ради при Луганській обласній державній адміністрації Сергій Тихоновський.

«По-перше, сам Прем‘єр нещодавно підкреслив, що ідеологічна складова побудованої ним партії буде центристською. Ця позиція допоможе увібрати найкращі сторони усіх суперницьких політсил, знаходячи компромісні рішення у питаннях соціально-економічного розвитку країни та національного курсу», -підкреслив експерт.

Нещодавно очільник Кабміну визначив показник середньої заробітньої плати у 620 доларів США, який планується досягти ДО 2021 року. Відзначається, що на відміну від популістичних обіцянок старих політиків, ця цифра є реальною та буде наочним підтвердженням зростання соціально-економічного блага простих українців.

За словами Сергія Тихоновського, Володимир Гройсман - це один з найуспішніших очільників Уряду з часів незалежності, він постійно тримає руку на пульсі суспільного та економічного життя України. Аргументує ці слова експерт значним успіхом Уряду в реформі децентралізації.

«Людям просто дали можливість розв'язувати проблеми власноруч без посередників. Надавши кожній ініціативній громаді право формувати свій бюджет, співпрацювати з підприємцями та брати на себе відповідальність-Володимир Гройсман зміг віднайти нову політичну еліту на місцях.

Думаю, що через нещодавні заяви Прем’єра про формування команди, велика кількість голів ОТГ по всій країні підтримають його курс. Варто розраховувати на те, що за новостворену політичну силу проголосують краще, ніж за заангажованих та добревідомих політиків.

Причина цього криється у запиті українського суспільства на зміну старого та заплямованого політикуму. Саме імідж молодого та ефективного кризового менеджера, а також робота з електоральним полем своїх конкурентів стане у пригоді Володимиру Гройсману.

На посаді мера Вінниці він створив потужний фундамент для розвитку міської й регіональної інфраструктури та вихід на європейський рівень розвитку міста. Вважаю, що люди, яким вдалося втілити проекти «маленького економічного дива» повинні стати у пригоді Луганщині та Україні», -підкреслив експерт.

Підтримують таке бачення і підприємці.

“Якщо політична сила буде працювати так, як Володимир Гройсман працює на посаді Прем'єр-міністра, то думаю, що це дасть позитивні зміни, я у всякому випадку, на це сподіваюсь, - прокоментував створення нової політсили Володимир Івонін, голова Ради підприємців при ЛОДА, - я підтримую всі починання Володимира Гройсмана”.

Олександр Антонов, спеціально для сайту Паралель-медіа


Понравилась новость? ЖМИ!


 

 

 

Лента новостей

15.06 / 15:40

Відбудеться прес-конференція Луганської обласної Федерації кікбоксінгу WAKO

15.06 / 12:47

Як голосувати переселенцям?

15.06 / 12:28

Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на 15 червня 2019 року

15.06 / 12:20

Ефремов пойдет на выборы в десятке Оппоблока

15.06 / 09:43

В Україні уколи замінять пігулками

15.06 / 09:17

14 червня збройні формування Російської Федерації 24 рази порушили режим припинення вогню

14.06 / 18:00

Коли відмова від виконання роботи не є порушенням трудової дисципліни

14.06 / 17:40

Коли працівника можуть відсторонити від роботи

14.06 / 17:00

Жінку засуджено за участь в організації та проведенні так званого «референдуму»

14.06 / 16:36

Навчальному закладу повернуто незаконно орендоване приміщення

14.06 / 16:03

Прокуратура взяла на контроль хід розслідування ДТП у Попаснянському районі

14.06 / 16:00

Прокуратурою доведено вину зловмисника у замаху на контрабанду зброї

14.06 / 15:18

За користування надрами платники податків сплатили понад 186 млн грн

14.06 / 15:11

Платники Луганщини перерахували до бюджету майже 1,2 млрд грн ЄСВ

14.06 / 14:30

Завищена ставка земельного податку: як бути

14.06 / 13:59

СБУ виявила докази використання спецслужбами РФ соціальних мереж

14.06 / 13:02

Припинено схему отримання хабарів за призов на військову службу

14.06 / 12:29

Оперативники виявили в гаражі схованку з боєприпасами

14.06 / 12:03

Сьогодні Дзвін Пам’яті пролунав 54 рази...

14.06 / 10:45

Допомагати просто! - благодійний фонд ПриватБанку

14.06 / 10:42

Ми вдячні за підтримку стратегічного курсу ПриватБанку – Петр Крумханзл

14.06 / 09:16

Зростає кількість обстрілів

13.06 / 18:57

Вечірній брифінг прес-центру Об’єднаних сил на 13 червня 2019 року

13.06 / 16:17

Внаслідок обстрілу у м. Золоте пошкоджено дах приватного будинку

13.06 / 16:00

Начальник поліції міста Рубіжне відзвітував про проведену роботу за 5 місяців 2019 року

13.06 / 14:15

До Станично-Луганського відділу поліції відряджена група підсилення

13.06 / 13:10

Правоохоронці Луганщини готуються до парламентських виборів 2019

13.06 / 09:01

12 червня збройні формування Російської Федерації 28 разів порушили режим припинення вогню

12.06 / 18:03

У ДТП на Луганщині загинули три 16-річні хлопці. Поліція встановлює обставини

12.06 / 18:00

За матеріалами СБУ до восьми років ув’язнення засуджено бойовика

 
Полезные ссылки

Календарь

Праздники Украины
 
 
 
     
 

© 2009-2017 Параллель-Медиа Все права защищены.

E-mail: media @ paralel-media.com.ua

Использование материалов разрешено при условии проставления прямой открытой для поисковых систем гиперссылки на paralel-media.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.

 
     
  Система Orphus