Главная новости Луганска и Украины
 
 
                 
 
Валюта   Покупка   Продажа
   
 
 
Поиск по сайту
 
  15:40 Відбудеться прес-конференція Луганської обласної Федерації кікбоксінгу WAKO 12:47 Як голосувати переселенцям? 12:28 Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на 15 червня 2019 року 12:20 Ефремов пойдет на выборы в десятке Оппоблока 09:43 В Україні уколи замінять пігулками 09:17 14 червня збройні формування Російської Федерації 24 рази порушили режим припинення вогню 18:00 Коли відмова від виконання роботи не є порушенням трудової дисципліни 17:40 Коли працівника можуть відсторонити від роботи 17:00 Жінку засуджено за участь в організації та проведенні так званого «референдуму» 16:36  Навчальному закладу повернуто незаконно орендоване приміщення  
     
 
 

Есть мнение


18.02.2019 / 16:30 ПАРАЛЛЕЛЬ - МЕДИА

Все про інвентаризацію пенсійних справ

Інвентаризація пенсійних справ - цій темі присвячена і сьогоднішня розмова.

Наш співрозмовник - начальник Рубіжанського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Наталія Миколаївна Смаглюк.

На виконання постанови правління Пенсійного фонду України від 03.09.2018  «Про проведення інвентаризації пенсійних справ» в органах Пенсійного фонду України впродовж 2018 року – першої половини 2019 року буде здійснюватися інвентаризація пенсійних справ.

Інвентаризація проводиться з метою перевірки комплектності документів пенсійної справи, відповідності призначених (перерахованих) пенсій чинному законодавству та для формування електронних пенсійних справ на базі централізованих інформаційних технологій  Пенсійного фонду України.

Після завершення їх формування вся інформація з пенсійної справи буде доступна для перегляду пенсіонером не виходячи з дому. Для цього достатньо мати доступ до Інтернету та електронний цифровий підпис, який можливо отримати самостійно або у складі електронного пенсійного посвідчення.

Наталія Миколаївна докладно розповіла про цифровий підпис та електронне пенсійне посвідчення. Раніше його видавали тільки переселенцям, тепер – всім пенсіонерам. До речі, у Рубіжному вже замовлено 300 таких посвідчень. Докладно про це наша співрозмовниця.    

ЕПП одночасно є пенсійним посвідченням посвідченням особи з усіма персональними даними, платіжною карткою та електронним цифровим підписом. Замовляється ЕПП в територіальному управлінні Фонду за місцем отримання пенсії. ЕПП видається Ощадбанком. На цей час лише для отримувачів пенсії в Ощадбанку з розширенням у цьому році і на інші банки.

Для замовлення достатньо до управління надати оригінали та копії паспорта, ідентифікаційного коду та мати 2 фото 2,2*3.

Під час інвентаризації перевірятиметься і документально підтверджуватиметься:

- фактична наявність пенсійних справ та особових рахунків одержувачів пенсій (щомісячного довічного грошового утримання), їх відповідність даним обліку, даним контрольно-інвентаризаційної відомості;

- комплектність документів, що знаходяться в пенсійній справі;

- наявність в пенсійних справах копій документів, що підтверджують вік особи, місце проживання (перебування), особливий статус тощо;

- правильність обчислення розміру пенсійних виплат, в тому числі з урахуванням відомостей реєстру застрахованих осіб, зокрема, про працевлаштування особи;

- відповідність інформації, що обробляються в базах даних, відомостям пенсійної справи та особового рахунку (зазначення прізвища, імені, по батькові, дати народження одержувача пенсії (щомісячного довічного грошового утримання), непрацездатних членів його сім’ї, померлих годувальників, місця проживання, реєстраційного номера облікової картки платника податків або серії та номера паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті);

- дотримання порядку відшкодування надміру виплачених сум пенсій, що підлягають поверненню, наявність виконавчих документів, на підставі яких здійснюється відрахування з пенсії, правильність визначення дати, по яку слід здійснювати відрахування;

- відповідність виплачених сум розмірам призначеної (перерахованої) пенсії (щомісячного довічного грошового утримання) та здійсненим з неї утримань, відрахувань.

Особливу увагу буде приділено таким фактам:

     - в пенсійній справі є документи, що містять неточності, виправлення, відсутні відповідні записи (відбитки печаток, штампів, підпису) (вживаються заход щодо їх одержання (з’ясування наявності документів у пенсіонера, спрямування запитів до підприємств, установ, організацій щодо витребування документів) та долучення до пенсійних справ (електронних пенсійних справ).);

     - при обчисленні пенсії врахована заробітна плата за сумісництвом в період до 1 липня 2000 року (*перевіряється наявність документів, що підтверджують роботу за сумісництвом.);

     - в довідці із зазначенням помісячного розрахунку, виданої після 1 січня 1992 року, розмір заробітної плати або сума доходу перевищує 5,6 розміру середньої заробітної плати в Україні на день отримання зазначених сум (проводиться перевірка обґрунтованості їх видачі та відповідності зазначених у них сум заробітної плати (доходу) первинним документам, якщо в пенсійній справі відсутні матеріали такої перевірки.).

Рубіжанським об’єднаним управлінням  надсилаються інформаційні повідомлення тим пенсіонерам, пенсійні справи яких потребують доопрацювання для приведення у відповідність до вимог, з переліком документів, які необхідно надати.

Що робити пенсіонерам, коли вони отримають такі листи-запрошення? Чи варто хвилюватися та що сподіватися? Про це розповідає Наталія Смаглюк.

По отриманні такого повідомлення потрібно  із оригіналами зазначених у повідомленні документів звернутися  до Рубіжанського управління ПФУ.

Особи, які не взмозі за станом здоров’я особисто прибути до управління, можуть зазначеними телефонами замовити виїзд спеціаліста управління за місцем проживання.

Інвентаризація пенсійних справ, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях Автономної Республіки Крим, м. Севастополя, окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей, проводиться протягом року після безпосереднього доступу до них робочої інвентаризаційної комісії органу Пенсійного фонду України.

Наталія Смаглюк докладно розповіла про Веб-портал Пенсійного фонду, про перехід в електронний формат. Наталія Смаглюк зауважила, що пенсіонерам-переселенцям поки що не слід хвилюватися щодо інвентаризації їх пенсійних справ. Ось така вийшла розмова

Фахівці Рубіжанського об’єднаного управління роз’яснюють в трудових колективах про сучасні електронні послуги Пенсійного фонду України та легалізацію зайнятості. Так, наприклад, у січні були зустрічі в трудових колективах Відділу статистики в Кремінському районі та клініко-діагностичної лабораторії «Рубіжанська центральна міська лікарня».

Фахівці наголосили, що легальна зайнятість забезпечує соціальний захист працівників, а також сприяє наповненню бюджету Пенсійного фонду України, що, в свою чергу, дозволяє своєчасно виплачувати пенсії та проводити перерахунки. Крім того, присутнім було роз’яснено можливості, які відкриваються перед користувачами веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України та запропоновано всім бажаючим пройти реєстрацію.

Варто зазначити, що в  Рубіжанському об’єднаному управлінні постійно відбуваються  телефонні «гарячі» лінії та он-лайн прийом за допомогою скайп-зв’язку.  Так, у січні, для роз’яснення нагальних пенсійних питань мешканцям м.Рубіжного та Кремінського району, начальник Рубіжанського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Наталія Смаглюк провела пряму телефонну «гарячу» лінію  та он-лайн прийом громадян за допомогою скайп-зв’язку.

Начальник управління надала вичерпні відповіді на питання про перерахунок пенсії з різних підстав, роз’яснила вимоги до страхового стажу для виходу на пенсію в  60 років з 2019 року, та прийняла від інваліда війни заяву на надання пенсійних послуг вдома.

Наталія Смаглюк проводить також особисті прийом. Так, наприклад, у січні відбувся виїзний прийом громадян у приміщенні Кудряшівської сільської ради. Начальник управління відповіла на питання 16 відвідувачів щодо порядку нарахування пенсії, проведення перерахунку пенсії. Вона наголосила на визначальній ролі страхового стажу, необхідного для реалізації права на пенсійне забезпечення, та проінформувала тих осіб, у яких не вистачає кілька місяців страхового стажу про можливість укладання договору добровільного страхування. Усіх ознайомлено з новими онлайн-сервісами Пенсійного фонду України.
***
Контакти Рубіжанського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Луганській області. У  Рубіжному управління знаходиться за адресою: вулиця Студентська, 35-А, телефони для довідок - 06453-6-43-76; 095-402-63-81. У місті Кремінна управління знаходиться за адресою  - площа Красна, 2, телефони  – 06454-2-10-31;  050-056-54-63.

Підготував  Володимир Сидоренко, Паралель-медіа


Понравилась новость? ЖМИ!


 

 

 

Лента новостей

15.06 / 15:40

Відбудеться прес-конференція Луганської обласної Федерації кікбоксінгу WAKO

15.06 / 12:47

Як голосувати переселенцям?

15.06 / 12:28

Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на 15 червня 2019 року

15.06 / 12:20

Ефремов пойдет на выборы в десятке Оппоблока

15.06 / 09:43

В Україні уколи замінять пігулками

15.06 / 09:17

14 червня збройні формування Російської Федерації 24 рази порушили режим припинення вогню

14.06 / 18:00

Коли відмова від виконання роботи не є порушенням трудової дисципліни

14.06 / 17:40

Коли працівника можуть відсторонити від роботи

14.06 / 17:00

Жінку засуджено за участь в організації та проведенні так званого «референдуму»

14.06 / 16:36

Навчальному закладу повернуто незаконно орендоване приміщення

14.06 / 16:03

Прокуратура взяла на контроль хід розслідування ДТП у Попаснянському районі

14.06 / 16:00

Прокуратурою доведено вину зловмисника у замаху на контрабанду зброї

14.06 / 15:18

За користування надрами платники податків сплатили понад 186 млн грн

14.06 / 15:11

Платники Луганщини перерахували до бюджету майже 1,2 млрд грн ЄСВ

14.06 / 14:30

Завищена ставка земельного податку: як бути

14.06 / 13:59

СБУ виявила докази використання спецслужбами РФ соціальних мереж

14.06 / 13:02

Припинено схему отримання хабарів за призов на військову службу

14.06 / 12:29

Оперативники виявили в гаражі схованку з боєприпасами

14.06 / 12:03

Сьогодні Дзвін Пам’яті пролунав 54 рази...

14.06 / 10:45

Допомагати просто! - благодійний фонд ПриватБанку

14.06 / 10:42

Ми вдячні за підтримку стратегічного курсу ПриватБанку – Петр Крумханзл

14.06 / 09:16

Зростає кількість обстрілів

13.06 / 18:57

Вечірній брифінг прес-центру Об’єднаних сил на 13 червня 2019 року

13.06 / 16:17

Внаслідок обстрілу у м. Золоте пошкоджено дах приватного будинку

13.06 / 16:00

Начальник поліції міста Рубіжне відзвітував про проведену роботу за 5 місяців 2019 року

13.06 / 14:15

До Станично-Луганського відділу поліції відряджена група підсилення

13.06 / 13:10

Правоохоронці Луганщини готуються до парламентських виборів 2019

13.06 / 09:01

12 червня збройні формування Російської Федерації 28 разів порушили режим припинення вогню

12.06 / 18:03

У ДТП на Луганщині загинули три 16-річні хлопці. Поліція встановлює обставини

12.06 / 18:00

За матеріалами СБУ до восьми років ув’язнення засуджено бойовика

 
Полезные ссылки

Календарь

Праздники Украины
 
 
 
     
 

© 2009-2017 Параллель-Медиа Все права защищены.

E-mail: media @ paralel-media.com.ua

Использование материалов разрешено при условии проставления прямой открытой для поисковых систем гиперссылки на paralel-media.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.

 
     
  Система Orphus