Главная новости Луганска и Украины
 
 
                 
 
Валюта   Покупка   Продажа
   
 
 
Поиск по сайту
 
  21:00 Один військовослужбовець загинув та ще один отримав поранення 19:52 На КПВВ на лінії розмежування посилено заходи контролю - температурна перевірка 18:00 Рівень підроблення гривні залишається стабільно низьким 17:22 Правда про вартість споживчих кредитів 16:45 Платники перерахували до бюджетів усіх рівнів майже 230 млн грн 16:20 Платники податків Луганщини користуються правом на відшкодування ПДВ 16:00 Поліція встановлює обставини ДТП з постраждалими 15:57  Поліція відстежує ситуацію щодо підтоплення домоволодінь у Борівському 15:55 Відбулось засідання робочої групи з детінізації економіки 14:31 Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на 27.02.2020  
     
 
 

Есть мнение


18.02.2019 / 17:30 ПАРАЛЛЕЛЬ - МЕДИА

Все про інвентаризацію пенсійних справ

Інвентаризація пенсійних справ - цій темі присвячена і сьогоднішня розмова.

Наш співрозмовник - начальник Рубіжанського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Наталія Миколаївна Смаглюк.

На виконання постанови правління Пенсійного фонду України від 03.09.2018  «Про проведення інвентаризації пенсійних справ» в органах Пенсійного фонду України впродовж 2018 року – першої половини 2019 року буде здійснюватися інвентаризація пенсійних справ.

Інвентаризація проводиться з метою перевірки комплектності документів пенсійної справи, відповідності призначених (перерахованих) пенсій чинному законодавству та для формування електронних пенсійних справ на базі централізованих інформаційних технологій  Пенсійного фонду України.

Після завершення їх формування вся інформація з пенсійної справи буде доступна для перегляду пенсіонером не виходячи з дому. Для цього достатньо мати доступ до Інтернету та електронний цифровий підпис, який можливо отримати самостійно або у складі електронного пенсійного посвідчення.

Наталія Миколаївна докладно розповіла про цифровий підпис та електронне пенсійне посвідчення. Раніше його видавали тільки переселенцям, тепер – всім пенсіонерам. До речі, у Рубіжному вже замовлено 300 таких посвідчень. Докладно про це наша співрозмовниця.    

ЕПП одночасно є пенсійним посвідченням посвідченням особи з усіма персональними даними, платіжною карткою та електронним цифровим підписом. Замовляється ЕПП в територіальному управлінні Фонду за місцем отримання пенсії. ЕПП видається Ощадбанком. На цей час лише для отримувачів пенсії в Ощадбанку з розширенням у цьому році і на інші банки.

Для замовлення достатньо до управління надати оригінали та копії паспорта, ідентифікаційного коду та мати 2 фото 2,2*3.

Під час інвентаризації перевірятиметься і документально підтверджуватиметься:

- фактична наявність пенсійних справ та особових рахунків одержувачів пенсій (щомісячного довічного грошового утримання), їх відповідність даним обліку, даним контрольно-інвентаризаційної відомості;

- комплектність документів, що знаходяться в пенсійній справі;

- наявність в пенсійних справах копій документів, що підтверджують вік особи, місце проживання (перебування), особливий статус тощо;

- правильність обчислення розміру пенсійних виплат, в тому числі з урахуванням відомостей реєстру застрахованих осіб, зокрема, про працевлаштування особи;

- відповідність інформації, що обробляються в базах даних, відомостям пенсійної справи та особового рахунку (зазначення прізвища, імені, по батькові, дати народження одержувача пенсії (щомісячного довічного грошового утримання), непрацездатних членів його сім’ї, померлих годувальників, місця проживання, реєстраційного номера облікової картки платника податків або серії та номера паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті);

- дотримання порядку відшкодування надміру виплачених сум пенсій, що підлягають поверненню, наявність виконавчих документів, на підставі яких здійснюється відрахування з пенсії, правильність визначення дати, по яку слід здійснювати відрахування;

- відповідність виплачених сум розмірам призначеної (перерахованої) пенсії (щомісячного довічного грошового утримання) та здійсненим з неї утримань, відрахувань.

Особливу увагу буде приділено таким фактам:

     - в пенсійній справі є документи, що містять неточності, виправлення, відсутні відповідні записи (відбитки печаток, штампів, підпису) (вживаються заход щодо їх одержання (з’ясування наявності документів у пенсіонера, спрямування запитів до підприємств, установ, організацій щодо витребування документів) та долучення до пенсійних справ (електронних пенсійних справ).);

     - при обчисленні пенсії врахована заробітна плата за сумісництвом в період до 1 липня 2000 року (*перевіряється наявність документів, що підтверджують роботу за сумісництвом.);

     - в довідці із зазначенням помісячного розрахунку, виданої після 1 січня 1992 року, розмір заробітної плати або сума доходу перевищує 5,6 розміру середньої заробітної плати в Україні на день отримання зазначених сум (проводиться перевірка обґрунтованості їх видачі та відповідності зазначених у них сум заробітної плати (доходу) первинним документам, якщо в пенсійній справі відсутні матеріали такої перевірки.).

Рубіжанським об’єднаним управлінням  надсилаються інформаційні повідомлення тим пенсіонерам, пенсійні справи яких потребують доопрацювання для приведення у відповідність до вимог, з переліком документів, які необхідно надати.

Що робити пенсіонерам, коли вони отримають такі листи-запрошення? Чи варто хвилюватися та що сподіватися? Про це розповідає Наталія Смаглюк.

По отриманні такого повідомлення потрібно  із оригіналами зазначених у повідомленні документів звернутися  до Рубіжанського управління ПФУ.

Особи, які не взмозі за станом здоров’я особисто прибути до управління, можуть зазначеними телефонами замовити виїзд спеціаліста управління за місцем проживання.

Інвентаризація пенсійних справ, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях Автономної Республіки Крим, м. Севастополя, окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей, проводиться протягом року після безпосереднього доступу до них робочої інвентаризаційної комісії органу Пенсійного фонду України.

Наталія Смаглюк докладно розповіла про Веб-портал Пенсійного фонду, про перехід в електронний формат. Наталія Смаглюк зауважила, що пенсіонерам-переселенцям поки що не слід хвилюватися щодо інвентаризації їх пенсійних справ. Ось така вийшла розмова

Фахівці Рубіжанського об’єднаного управління роз’яснюють в трудових колективах про сучасні електронні послуги Пенсійного фонду України та легалізацію зайнятості. Так, наприклад, у січні були зустрічі в трудових колективах Відділу статистики в Кремінському районі та клініко-діагностичної лабораторії «Рубіжанська центральна міська лікарня».

Фахівці наголосили, що легальна зайнятість забезпечує соціальний захист працівників, а також сприяє наповненню бюджету Пенсійного фонду України, що, в свою чергу, дозволяє своєчасно виплачувати пенсії та проводити перерахунки. Крім того, присутнім було роз’яснено можливості, які відкриваються перед користувачами веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України та запропоновано всім бажаючим пройти реєстрацію.

Варто зазначити, що в  Рубіжанському об’єднаному управлінні постійно відбуваються  телефонні «гарячі» лінії та он-лайн прийом за допомогою скайп-зв’язку.  Так, у січні, для роз’яснення нагальних пенсійних питань мешканцям м.Рубіжного та Кремінського району, начальник Рубіжанського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Наталія Смаглюк провела пряму телефонну «гарячу» лінію  та он-лайн прийом громадян за допомогою скайп-зв’язку.

Начальник управління надала вичерпні відповіді на питання про перерахунок пенсії з різних підстав, роз’яснила вимоги до страхового стажу для виходу на пенсію в  60 років з 2019 року, та прийняла від інваліда війни заяву на надання пенсійних послуг вдома.

Наталія Смаглюк проводить також особисті прийом. Так, наприклад, у січні відбувся виїзний прийом громадян у приміщенні Кудряшівської сільської ради. Начальник управління відповіла на питання 16 відвідувачів щодо порядку нарахування пенсії, проведення перерахунку пенсії. Вона наголосила на визначальній ролі страхового стажу, необхідного для реалізації права на пенсійне забезпечення, та проінформувала тих осіб, у яких не вистачає кілька місяців страхового стажу про можливість укладання договору добровільного страхування. Усіх ознайомлено з новими онлайн-сервісами Пенсійного фонду України.
***
Контакти Рубіжанського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Луганській області. У  Рубіжному управління знаходиться за адресою: вулиця Студентська, 35-А, телефони для довідок - 06453-6-43-76; 095-402-63-81. У місті Кремінна управління знаходиться за адресою  - площа Красна, 2, телефони  – 06454-2-10-31;  050-056-54-63.

Підготував  Володимир Сидоренко, Паралель-медіа


Понравилась новость? ЖМИ!


 

 

 

Лента новостей

27.02 / 21:00

Один військовослужбовець загинув та ще один отримав поранення

27.02 / 19:52

На КПВВ на лінії розмежування посилено заходи контролю - температурна перевірка

27.02 / 18:00

Рівень підроблення гривні залишається стабільно низьким

27.02 / 17:22

Правда про вартість споживчих кредитів

27.02 / 16:45

Платники перерахували до бюджетів усіх рівнів майже 230 млн грн

27.02 / 16:20

Платники податків Луганщини користуються правом на відшкодування ПДВ

27.02 / 16:00

Поліція встановлює обставини ДТП з постраждалими

27.02 / 15:57

Поліція відстежує ситуацію щодо підтоплення домоволодінь у Борівському

27.02 / 15:55

Відбулось засідання робочої групи з детінізації економіки

27.02 / 14:31

Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на 27.02.2020

27.02 / 14:04

Підпрємець-пенсіонер сплачує ЄСВ за власним бажанням

27.02 / 13:45

Затримали за отримання неправомірної вигоди

27.02 / 13:43

Прокуратура Луганської області оскаржила звільнення особи

27.02 / 13:40

Внаслідок підриву один військовослужбовець ООС загинув

26.02 / 17:05

Що можна зробити для підвищення імунітету?

26.02 / 17:01

Чотирьом бойовикам заочно повідомили про підозру

26.02 / 16:11

Міжнародний проект «Музика і діалог» набір музикантів

26.02 / 16:08

Спортсмени-підводники Луганщини – на п’єдесталі всеукраїнських змагань

26.02 / 14:28

Заява НСЖУ з приводу ситуації із обрання членів Наглядової ради НСТУ

26.02 / 14:21

Всеукраїнська акція на підтримку регіонального суспільного ТБ і радіо «Інформаційна година»

26.02 / 13:02

СБУ виявила схрон зі снарядами та протитанковими мінами

26.02 / 11:51

Поліцейські затримали збувача наркотиків

26.02 / 11:32

Гвардійці затримали громадянина за підозрою у співпраці з російсько-окупаційними військами

26.02 / 11:27

25 лютого втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил не було

25.02 / 10:57

Збройні формування Російської Федерації 5 разів порушили режим припинення вогню

24.02 / 20:47

Сьогодні втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил немає

24.02 / 19:50

Усі КПВВ в районі ООС переходять на весняний графік роботи

24.02 / 18:46

Розпочався обласний відкритий фестиваль-конкурс «Байбак-fest»

24.02 / 17:37

Минулоріч проведено понад 14000 культурно-мистецьких заходів

24.02 / 16:13

Не перевищено епідемпоріг захворюваності

 
Полезные ссылки

Календарь

Праздники Украины
 
 
 
     
 

© 2009-2017 Параллель-Медиа Все права защищены.

E-mail: media @ paralel-media.com.ua

Использование материалов разрешено при условии проставления прямой открытой для поисковых систем гиперссылки на paralel-media.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.

 
     
  Система Orphus