Главная новости Луганска и Украины
 
 
                 
 
Валюта   Покупка   Продажа
   
 
 
Поиск по сайту
 
  21:00 Один військовослужбовець загинув та ще один отримав поранення 19:52 На КПВВ на лінії розмежування посилено заходи контролю - температурна перевірка 18:00 Рівень підроблення гривні залишається стабільно низьким 17:22 Правда про вартість споживчих кредитів 16:45 Платники перерахували до бюджетів усіх рівнів майже 230 млн грн 16:20 Платники податків Луганщини користуються правом на відшкодування ПДВ 16:00 Поліція встановлює обставини ДТП з постраждалими 15:57  Поліція відстежує ситуацію щодо підтоплення домоволодінь у Борівському 15:55 Відбулось засідання робочої групи з детінізації економіки 14:31 Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на 27.02.2020  
     
 
 

Переселенцы


04.03.2019 / 12:12 ПАРАЛЛЕЛЬ - МЕДИА

На сцені Луганського медичного університету – яскраві красуні та інтелігентні красені

Не має жодної людини, жодного закладу, жодної установи, яких би не торкнулася війна на Донбасі. Війна, яку нам нав’язала країна-агресор Росія. Майже два мільйони переселенців, які за фактом є біженцями від цієї клятої війни.  І ця тема, тема війни, постійно в нашому ефірі.

Безсумнівно, війна вплинула і  на освіту, а саме на підготовку лікарів. Серед вишів-переселенців опинився і Луганський державний медичний університет, який з восени 2014 року  розміщується у Рубіжному.

Луганський державний медуніверситет має вищій ІV рівень акредитації, неодноразово відзначався високими місцями в міжнародних та вітчизняних рейтингах вищих навчальних закладів, був нагороджений дипломами багатьох престижних освітніх і наукових виставок.

Сьогодні  вищу медичну освіту студенти отримують за такими спеціальностями:  «Медицина», «Педіатрія», «Стоматологія», «Фармація, промислова фармація». Усі спеціальності сертифіковані та акредитовані. Особливо хотілося б наголосити на тому, що не залишилися без уваги і абітурієнти з тимчасово-окупованої території України. Тут також навчаються закордоні студенти та студенти із Західної України.

Диплом  Луганського  медичного університету – це  престиж і гарантія успіху  кожного випускника, це один зі стартових документів, який відкриває перспективи кар’єрного зростання.

Не секрет, що  підготовка висококваліфікованих кадрів медичної галузі потребує особливих потреб – і відповідної матеріальної бази, і кадровий потенціал викладачів, і бази для проведення практичних і наукових занять. Не меншій уваги потребує організація дозвілля студентів.

Днями  в університеті відбувся конкурс краси – «Міс та містер медичний університет». Традиційний для університету, конкурс став вже другим, після переїзду вишу у Рубіжне.

Ось що нам розповів про конкурс і життя університету голова журі - Олександр Миколайович Волошин, завідувач кафедри педіатрії з дитячими інфекціями ЛДМУ, к.м.н., доцент.

В медичному університеті відкрито Центр культури та дозвілля студентів. У ньому сучасно обладнаний спортивний зал, зал для занять танцями та ритмікою; актовий зал з великим кіноекраном; конференц-зал; власна костюмерна, кабінет студентського самоврядування.

Основними завданнями Центру культури та дозвілля студентів є: організація та проведення різноманітних культурних заходів (свят, конкурсів, фестивалів, концертів, КВК, вечорів відпочинку);  залучення студентів до діяльності творчих колективів;  створення різноманітних студентських аматорських колективів, гуртків, клубів за інтересами.

Марина Сергіївна Соловйова - в.о. завідувача Центру культури та дозвілля студентів. Вона розповіла нам і про підготовку до конкурсу і про те, як студенти проводять вільний час.

За її словами, основними напрямками діяльності центру є: морально-естетичне виховання і освіта студентів, культурно-просвітницька діяльність, організація дозвілля.

Прекрасним прикладом такої творчої роботи став  конкурс – «Міс та містер  Луганський державний медичний університет-2019».

Конкурс, який відбувся в  актовому залі університету, зібрав більше сотні глядачів – студенти, мешканці міста Рубіжного.  Вболівати за своїх прийшли друзі, знайомі та рідні. У перервах між конкурсами, глядачі тепло зустрічали артистів -  учасників регіональних фестивалів і конкурсів.

А які враження викликав конкурс у учасників змагань? 

Говорить студентка 4 курсу медичного факультету  Катерина Комісарова.

Марія Носалєва - медичний факультет, 3 курс.

Юлія Сім’яниста навчається на 4 курсі, вона – майбутній лікар-педіатр. 

Данило Ктітарєв – студент першого курсу медичного факультету. Зрозуміло, що цей конкурс став для нього першим. До речі, Данило – рубіжанин і він вважає, що коли Рубіжне набуло статус університетського міста, то життя в ньому покращилося. 

Іван Сович приїхав на Луганщину, у Рубіжне, навчатися у Луганському медуніверситеті з Тернопільщини.

Там, вдома, він закінчив Кременецьке медичне училище імені Арсена Річинського.  І ось сьогодні Іван Сович – учасник конкурсу краси та мужності.

Ми поговорили з ним і про конкурс, і про студентське життя-буття. До речі, сьогодні в університеті навчається близько 30 студентів із Західної України.

За підсумками всіх конкурсів журі обрало переможців. Так титул «МІСТЕР ЛДМУ – 2019» отримав студент 4 курсу медичного факультету з підготовки іноземних студентів - Радж Хадвайд, а володаркою титулу «МІС ЛДМУ – 2019» стала студентка 1 курсу медичного факультету Валерія Гордєйчик.

Переможцями конкурсу краси та мужності "МІС та МІСТЕР ЛДМУ - 2019" стали:

Серед хлопців: «Містер Інтелектуальність» - Данило Ктітарєв,  «Містер Харизма» - Іван Сович,  «Містер Усмішка» - Владислав   Лукашов, «Містер Мужність» - Радж Хадвайд (медичний факультет з підготовки іноземних студентів 4 курс), «Містер Стиль» - Фаргал Махмуд Алі Махмуд (медичний   факультет, стоматологія 1 курс),  «Містер Артистичність» та «Містер  глядацьких симпатій» Віталій Юрчук. «Віце-Містер ЛДМУ 2019» - Фаргал Махмуд Алі Махмуд.

Серед дівчат:  «Міс Інтелектуальність» та «Міс глядацьких симпатій» - Аль-Сьюф Раміта (фармацевтичний факультет 1 курс), «Міс Грація» - Юлія Сім’яниста,   «Міс Усмішка» - Катерина Комісарова, «Міс Вишуканість» - Валерія Гордєйчик,  «Міс Артистичність» - Марія Носалєва,  «Міс Фотогенічність» - Аліса Лукашова, «Міс Віце-Міс ЛДМУ 2019» - Катерина Комісарова. 

Фіналісти конкурсу були нагороджені дипломами, подарунковими сертифікатами від «ACADEMIC SERVICE», а також отримали подарунки від партнерів заходу.

Цей конкурс – це не просто боротьба за титул: на цьому святі краси учасники і своєю групою підтримки дарують оточенню море позитиву, посмішок і відмінного настрою. Усе це, завдяки спільній творчій діяльності, створює усеосяжну дружню і креативну атмосферу, яка, у свою чергу, підтримує у студентському середовищі значущість ідеалів дружби, взаємної підтримки, чесної гри і доброго відношення один до одного навіть у ситуації суперництва.

За бажані титули змагалися 12 найкрасивіших та найталановитіших студентів університету.

Блискучому й колоритному дійству передувала довга й важка підготовка учасників, яка була відображена у іскрометному відео, де було показано, що учасники конкурсу протягом місяця займалися з хореографом Центру культури та дозвілля студентів ДЗ «ЛДМУ», прийняли участь у професійній фото сесії, а дівчата відвідали майстер-клас з перукарського мистецтва.

До складу журі, перед яким стояв іноді нелегкий вибір, увійшли: Голова журі - Завідуючий кафедри педіатрії з дитячими інфекціями, к.м.н., доцент - Волошин Олександр Миколайович; директор філії Палацу Культури м. Рубіжне - Вєтрова Ольга Володимирівна;  Голова Індійської спільноти у Луганській області - доктор Муниш Кумар;  директор та засновник студії краси, стилю та жіночності «INDIRA» - Копатова Анна; професійний візажист-стиліст, викладач у студії краси, стилю та жіночності «INDIRA» - Солодка Анжеліка; директор Агентства організації свят (V&M show group) - Бриков Марк.

«Люди, яким ми вдячні за їх небайдуже ставлення до нашого дійства, яких ми поважаємо , цінуємо за співпрацю і за підтримку. Це наші партнери та організатори: керівництво ДЗ «Луганський державний медичний університет» та Профспілкова організація співробітників університету; компанія «ACADEMIC SERVICE» та її Директор Мірзебасов Максим Абдулахович; оздоровчий комплекс «ВІЗИТ»; школа краси, стилю та жіночності «INDIRA»;  Агентство організації свят (V&M show group);  Студія краси «BeGoodi».  Інформаційний партнер конкурсу - «Паралель медіа» (Інформаційне агентство Луганської області), та радіо ПУЛЬС FM», - повідомила  Марина Сергіївна Соловйова.

Рубіжне стало рідною домівкою для Луганського  медичного університету, але це двосторонній рух. Університет оновлює місто! Рубіжне - університетське місто, яке  молодіє!

Університетський конкурс краси та  мужності – це лише змагання. Головне – перемогти себе та намагатися ставати красивішими та розумнішими. Попереду нові сцени і п'єдестали.

Підготував  Володимир Сидоренко, Паралель-медіа


Понравилась новость? ЖМИ!


 

 

 

Лента новостей

27.02 / 21:00

Один військовослужбовець загинув та ще один отримав поранення

27.02 / 19:52

На КПВВ на лінії розмежування посилено заходи контролю - температурна перевірка

27.02 / 18:00

Рівень підроблення гривні залишається стабільно низьким

27.02 / 17:22

Правда про вартість споживчих кредитів

27.02 / 16:45

Платники перерахували до бюджетів усіх рівнів майже 230 млн грн

27.02 / 16:20

Платники податків Луганщини користуються правом на відшкодування ПДВ

27.02 / 16:00

Поліція встановлює обставини ДТП з постраждалими

27.02 / 15:57

Поліція відстежує ситуацію щодо підтоплення домоволодінь у Борівському

27.02 / 15:55

Відбулось засідання робочої групи з детінізації економіки

27.02 / 14:31

Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на 27.02.2020

27.02 / 14:04

Підпрємець-пенсіонер сплачує ЄСВ за власним бажанням

27.02 / 13:45

Затримали за отримання неправомірної вигоди

27.02 / 13:43

Прокуратура Луганської області оскаржила звільнення особи

27.02 / 13:40

Внаслідок підриву один військовослужбовець ООС загинув

26.02 / 17:05

Що можна зробити для підвищення імунітету?

26.02 / 17:01

Чотирьом бойовикам заочно повідомили про підозру

26.02 / 16:11

Міжнародний проект «Музика і діалог» набір музикантів

26.02 / 16:08

Спортсмени-підводники Луганщини – на п’єдесталі всеукраїнських змагань

26.02 / 14:28

Заява НСЖУ з приводу ситуації із обрання членів Наглядової ради НСТУ

26.02 / 14:21

Всеукраїнська акція на підтримку регіонального суспільного ТБ і радіо «Інформаційна година»

26.02 / 13:02

СБУ виявила схрон зі снарядами та протитанковими мінами

26.02 / 11:51

Поліцейські затримали збувача наркотиків

26.02 / 11:32

Гвардійці затримали громадянина за підозрою у співпраці з російсько-окупаційними військами

26.02 / 11:27

25 лютого втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил не було

25.02 / 10:57

Збройні формування Російської Федерації 5 разів порушили режим припинення вогню

24.02 / 20:47

Сьогодні втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил немає

24.02 / 19:50

Усі КПВВ в районі ООС переходять на весняний графік роботи

24.02 / 18:46

Розпочався обласний відкритий фестиваль-конкурс «Байбак-fest»

24.02 / 17:37

Минулоріч проведено понад 14000 культурно-мистецьких заходів

24.02 / 16:13

Не перевищено епідемпоріг захворюваності

 
Полезные ссылки

Календарь

Праздники Украины
 
 
 
     
 

© 2009-2017 Параллель-Медиа Все права защищены.

E-mail: media @ paralel-media.com.ua

Использование материалов разрешено при условии проставления прямой открытой для поисковых систем гиперссылки на paralel-media.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.

 
     
  Система Orphus