Главная новости Луганска и Украины
 
 
                 
 
Валюта   Покупка   Продажа
   
 
 
Поиск по сайту
 
  11:53 Відбувся фестиваль творчості для людей з обмеженими можливостями «Долина нарцисів» 11:48 Кінологи завітали до вихованців Щастинської школи-інтернату 11:45 Поліцейських привітали з професійним святом 10:40 КПВВ на лінії зіткнення перейдуть на літній режим роботи 10:27 Окупанти порушують Мінські домовленості 10:18 Сегодня в Украине начинается избирательный процесс 10:02 23 травня збройні формування Російської Федерації 11 разів порушили режим припинення вогню 13:34 Анонси обласних спортивних заходів на 24-26 травня 13:00 ПриватБанк назвав фінансових геніїв – 2019 12:44 В Сєвєродонецьку обмінювалися книжками  
     
 
 

Переселенцы


04.03.2019 / 11:12 ПАРАЛЛЕЛЬ - МЕДИА

На сцені Луганського медичного університету – яскраві красуні та інтелігентні красені

Не має жодної людини, жодного закладу, жодної установи, яких би не торкнулася війна на Донбасі. Війна, яку нам нав’язала країна-агресор Росія. Майже два мільйони переселенців, які за фактом є біженцями від цієї клятої війни.  І ця тема, тема війни, постійно в нашому ефірі.

Безсумнівно, війна вплинула і  на освіту, а саме на підготовку лікарів. Серед вишів-переселенців опинився і Луганський державний медичний університет, який з восени 2014 року  розміщується у Рубіжному.

Луганський державний медуніверситет має вищій ІV рівень акредитації, неодноразово відзначався високими місцями в міжнародних та вітчизняних рейтингах вищих навчальних закладів, був нагороджений дипломами багатьох престижних освітніх і наукових виставок.

Сьогодні  вищу медичну освіту студенти отримують за такими спеціальностями:  «Медицина», «Педіатрія», «Стоматологія», «Фармація, промислова фармація». Усі спеціальності сертифіковані та акредитовані. Особливо хотілося б наголосити на тому, що не залишилися без уваги і абітурієнти з тимчасово-окупованої території України. Тут також навчаються закордоні студенти та студенти із Західної України.

Диплом  Луганського  медичного університету – це  престиж і гарантія успіху  кожного випускника, це один зі стартових документів, який відкриває перспективи кар’єрного зростання.

Не секрет, що  підготовка висококваліфікованих кадрів медичної галузі потребує особливих потреб – і відповідної матеріальної бази, і кадровий потенціал викладачів, і бази для проведення практичних і наукових занять. Не меншій уваги потребує організація дозвілля студентів.

Днями  в університеті відбувся конкурс краси – «Міс та містер медичний університет». Традиційний для університету, конкурс став вже другим, після переїзду вишу у Рубіжне.

Ось що нам розповів про конкурс і життя університету голова журі - Олександр Миколайович Волошин, завідувач кафедри педіатрії з дитячими інфекціями ЛДМУ, к.м.н., доцент.

В медичному університеті відкрито Центр культури та дозвілля студентів. У ньому сучасно обладнаний спортивний зал, зал для занять танцями та ритмікою; актовий зал з великим кіноекраном; конференц-зал; власна костюмерна, кабінет студентського самоврядування.

Основними завданнями Центру культури та дозвілля студентів є: організація та проведення різноманітних культурних заходів (свят, конкурсів, фестивалів, концертів, КВК, вечорів відпочинку);  залучення студентів до діяльності творчих колективів;  створення різноманітних студентських аматорських колективів, гуртків, клубів за інтересами.

Марина Сергіївна Соловйова - в.о. завідувача Центру культури та дозвілля студентів. Вона розповіла нам і про підготовку до конкурсу і про те, як студенти проводять вільний час.

За її словами, основними напрямками діяльності центру є: морально-естетичне виховання і освіта студентів, культурно-просвітницька діяльність, організація дозвілля.

Прекрасним прикладом такої творчої роботи став  конкурс – «Міс та містер  Луганський державний медичний університет-2019».

Конкурс, який відбувся в  актовому залі університету, зібрав більше сотні глядачів – студенти, мешканці міста Рубіжного.  Вболівати за своїх прийшли друзі, знайомі та рідні. У перервах між конкурсами, глядачі тепло зустрічали артистів -  учасників регіональних фестивалів і конкурсів.

А які враження викликав конкурс у учасників змагань? 

Говорить студентка 4 курсу медичного факультету  Катерина Комісарова.

Марія Носалєва - медичний факультет, 3 курс.

Юлія Сім’яниста навчається на 4 курсі, вона – майбутній лікар-педіатр. 

Данило Ктітарєв – студент першого курсу медичного факультету. Зрозуміло, що цей конкурс став для нього першим. До речі, Данило – рубіжанин і він вважає, що коли Рубіжне набуло статус університетського міста, то життя в ньому покращилося. 

Іван Сович приїхав на Луганщину, у Рубіжне, навчатися у Луганському медуніверситеті з Тернопільщини.

Там, вдома, він закінчив Кременецьке медичне училище імені Арсена Річинського.  І ось сьогодні Іван Сович – учасник конкурсу краси та мужності.

Ми поговорили з ним і про конкурс, і про студентське життя-буття. До речі, сьогодні в університеті навчається близько 30 студентів із Західної України.

За підсумками всіх конкурсів журі обрало переможців. Так титул «МІСТЕР ЛДМУ – 2019» отримав студент 4 курсу медичного факультету з підготовки іноземних студентів - Радж Хадвайд, а володаркою титулу «МІС ЛДМУ – 2019» стала студентка 1 курсу медичного факультету Валерія Гордєйчик.

Переможцями конкурсу краси та мужності "МІС та МІСТЕР ЛДМУ - 2019" стали:

Серед хлопців: «Містер Інтелектуальність» - Данило Ктітарєв,  «Містер Харизма» - Іван Сович,  «Містер Усмішка» - Владислав   Лукашов, «Містер Мужність» - Радж Хадвайд (медичний факультет з підготовки іноземних студентів 4 курс), «Містер Стиль» - Фаргал Махмуд Алі Махмуд (медичний   факультет, стоматологія 1 курс),  «Містер Артистичність» та «Містер  глядацьких симпатій» Віталій Юрчук. «Віце-Містер ЛДМУ 2019» - Фаргал Махмуд Алі Махмуд.

Серед дівчат:  «Міс Інтелектуальність» та «Міс глядацьких симпатій» - Аль-Сьюф Раміта (фармацевтичний факультет 1 курс), «Міс Грація» - Юлія Сім’яниста,   «Міс Усмішка» - Катерина Комісарова, «Міс Вишуканість» - Валерія Гордєйчик,  «Міс Артистичність» - Марія Носалєва,  «Міс Фотогенічність» - Аліса Лукашова, «Міс Віце-Міс ЛДМУ 2019» - Катерина Комісарова. 

Фіналісти конкурсу були нагороджені дипломами, подарунковими сертифікатами від «ACADEMIC SERVICE», а також отримали подарунки від партнерів заходу.

Цей конкурс – це не просто боротьба за титул: на цьому святі краси учасники і своєю групою підтримки дарують оточенню море позитиву, посмішок і відмінного настрою. Усе це, завдяки спільній творчій діяльності, створює усеосяжну дружню і креативну атмосферу, яка, у свою чергу, підтримує у студентському середовищі значущість ідеалів дружби, взаємної підтримки, чесної гри і доброго відношення один до одного навіть у ситуації суперництва.

За бажані титули змагалися 12 найкрасивіших та найталановитіших студентів університету.

Блискучому й колоритному дійству передувала довга й важка підготовка учасників, яка була відображена у іскрометному відео, де було показано, що учасники конкурсу протягом місяця займалися з хореографом Центру культури та дозвілля студентів ДЗ «ЛДМУ», прийняли участь у професійній фото сесії, а дівчата відвідали майстер-клас з перукарського мистецтва.

До складу журі, перед яким стояв іноді нелегкий вибір, увійшли: Голова журі - Завідуючий кафедри педіатрії з дитячими інфекціями, к.м.н., доцент - Волошин Олександр Миколайович; директор філії Палацу Культури м. Рубіжне - Вєтрова Ольга Володимирівна;  Голова Індійської спільноти у Луганській області - доктор Муниш Кумар;  директор та засновник студії краси, стилю та жіночності «INDIRA» - Копатова Анна; професійний візажист-стиліст, викладач у студії краси, стилю та жіночності «INDIRA» - Солодка Анжеліка; директор Агентства організації свят (V&M show group) - Бриков Марк.

«Люди, яким ми вдячні за їх небайдуже ставлення до нашого дійства, яких ми поважаємо , цінуємо за співпрацю і за підтримку. Це наші партнери та організатори: керівництво ДЗ «Луганський державний медичний університет» та Профспілкова організація співробітників університету; компанія «ACADEMIC SERVICE» та її Директор Мірзебасов Максим Абдулахович; оздоровчий комплекс «ВІЗИТ»; школа краси, стилю та жіночності «INDIRA»;  Агентство організації свят (V&M show group);  Студія краси «BeGoodi».  Інформаційний партнер конкурсу - «Паралель медіа» (Інформаційне агентство Луганської області), та радіо ПУЛЬС FM», - повідомила  Марина Сергіївна Соловйова.

Рубіжне стало рідною домівкою для Луганського  медичного університету, але це двосторонній рух. Університет оновлює місто! Рубіжне - університетське місто, яке  молодіє!

Університетський конкурс краси та  мужності – це лише змагання. Головне – перемогти себе та намагатися ставати красивішими та розумнішими. Попереду нові сцени і п'єдестали.

Підготував  Володимир Сидоренко, Паралель-медіа


Понравилась новость? ЖМИ!


 

 

 

Лента новостей

24.05 / 11:53

Відбувся фестиваль творчості для людей з обмеженими можливостями «Долина нарцисів»

24.05 / 11:48

Кінологи завітали до вихованців Щастинської школи-інтернату

24.05 / 11:45

Поліцейських привітали з професійним святом

24.05 / 10:40

КПВВ на лінії зіткнення перейдуть на літній режим роботи

24.05 / 10:27

Окупанти порушують Мінські домовленості

24.05 / 10:18

Сегодня в Украине начинается избирательный процесс

24.05 / 10:02

23 травня збройні формування Російської Федерації 11 разів порушили режим припинення вогню

23.05 / 13:34

Анонси обласних спортивних заходів на 24-26 травня

23.05 / 13:00

ПриватБанк назвав фінансових геніїв – 2019

23.05 / 12:44

В Сєвєродонецьку обмінювалися книжками

23.05 / 12:13

Рубіжне буде відзначати День хіміка

23.05 / 11:06

Стартувало online голосування за міні-проекти «Громада своїми руками»

23.05 / 10:35

Луганська обласна служба зайнятості надає послуги учасникам АТО

23.05 / 09:55

Платники податків Луганщини сплатили майже 157 млн грн

23.05 / 09:30

Співорганізаторку так званого «референдуму» заочно засуджено до 6 років позбавлення волі

23.05 / 08:54

Внаслідок обстрілів один військовослужбовець Об'єднаних сил отримав поранення

22.05 / 16:07

Верховна Рада, попри домовленості, відмовилась розглядати закони Зеленського

22.05 / 15:00

У Рубіжному проводитиметься перформанс-акція «Бюджетний пиріг»

22.05 / 14:56

П’ять запитань про субсидії

22.05 / 11:32

Я щеплень не боюся. Доступно про календар щеплень

22.05 / 10:55

Вісім українських солдат попали у полон

22.05 / 10:06

Що робити з простроченим товаром?

22.05 / 09:00

Троє військовослужбовців Об'єднаних сил отримали поранення

21.05 / 14:52

Судитимуть оперуповноваженого Нацполіції та військовослужбовця ЗСУ

21.05 / 13:23

На колишнього інспектора Нацполіції накладено штраф

21.05 / 13:20

Місцеві бюджети отримали 4,5 млн грн від ліцензування алкоголю та тютюну

21.05 / 12:15

Луганщина перерахувала понад 63 млн грн військового збору

21.05 / 11:49

За вбивство знайомого зловмисника засуджено до 10 років

21.05 / 11:05

Про податок на нерухомість

21.05 / 10:30

Kasta з ПриватБанком та Visa запустили в Україні біометричну оплату покупок

 
Полезные ссылки

Календарь

Праздники Украины
 
 
 
     
 

© 2009-2017 Параллель-Медиа Все права защищены.

E-mail: media @ paralel-media.com.ua

Использование материалов разрешено при условии проставления прямой открытой для поисковых систем гиперссылки на paralel-media.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.

 
     
  Система Orphus