Главная новости Луганска и Украины
 
 
                 
 
Валюта   Покупка   Продажа
   
 
 
Поиск по сайту
 
  21:00 Один військовослужбовець загинув та ще один отримав поранення 19:52 На КПВВ на лінії розмежування посилено заходи контролю - температурна перевірка 18:00 Рівень підроблення гривні залишається стабільно низьким 17:22 Правда про вартість споживчих кредитів 16:45 Платники перерахували до бюджетів усіх рівнів майже 230 млн грн 16:20 Платники податків Луганщини користуються правом на відшкодування ПДВ 16:00 Поліція встановлює обставини ДТП з постраждалими 15:57  Поліція відстежує ситуацію щодо підтоплення домоволодінь у Борівському 15:55 Відбулось засідання робочої групи з детінізації економіки 14:31 Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на 27.02.2020  
     
 
 

Актуальная тема


03.01.2019 / 21:10 ПАРАЛЛЕЛЬ - МЕДИА

У Сєвєродонецьку продовжується експонуватися фотовиставка «Твої жінки, Луганщина, твоя гордість та краса»

Фотовиставка «Твої жінки, Луганщина, твоя гордість та краса» у рамках проекту «Посилення правової спроможності жінок у Луганській області» продовжить експонуватися у Сєвєродонецьку до 14 січня 2019 року, потім виставка «переїде» до міських бібліотек Рубіжного та Лисичанська.

Відкриття фотовиставки «Твої жінки, Луганщина, твоя гордість та краса» відбулося 28 грудня минулого року в місті Сєвєродонецьк, тут вона продовжить експонуватися до 14 січня 2019 року.

Представлені світлини були зроблені в рамках проекту ГО «Східноукраїнський центр розвитку місцевої демократії»  «Посилення правової спроможності жінок у Луганській області», що реалізується за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Український жіночий фонд» (Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women's Fund)  

Всього для виставки було підготовлено близько 100 фотографій. Автори фото – Христина Лі та заслужений журналіст України Володимир Лермонтов.

Виставкові експозиції розповідають  про акції та заходи, які були проведені у рамках проекту, а саме – круглі столи, тренінги та прес-конференції. Глядачі  дізнаються  про героїнь проекту, про їх роботу та життєвий шлях. Про них  були підготовлені публікації у місцевих медіа.

Дивись список публікацій в Інтернет-виданні «Паралель-медіа» нижче. 

Серед героїнь – жінки-поліцейські та громадські активістки, експертки з гендерних питань та жінки-підприємці, жінка-психолог та жінка – голова громадської ради при Рубіжанській міській раді, жінки-волонтери та жінки-депутати. Це різні жінки, але всіх їх об’єднує активна громадська позиція,  патріотизм та високий рівень професіоналізму. 

Приміщення «Кризового медіа-центру «Сіверський Донець»  - часто проводить подібні заходи. Отже не дивно, що   представник громадської організації «Східноукраїнський центр розвитку місцевої демократії» Максим Данильченко перед початком відкриття сказав добрі та теплі слова на адресу Кризового медіа-центру.

Серед учасників заходу можна було помітити представників  Головного управління Національної поліції в Луганській області, представників органів влади, депутатів міських рад та громадських  активістів, експертів  у сфері гендерних питань,  освітяни  та місцеві  мешканці.

Серед журналістів були всеукраїнський канал Еспресо  UA: Донбас та Ірта

Сюжет можна побачити тут.

«Посилення правової спроможності жінок у Луганській області» - проект, який  реалізується за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Український жіночий фонд». У рамках цього проекту відбулося чимало заходів. І фотовиставка «Твої жінки, Луганщина, твоя гордість та краса» також проводилася в рамках цього проекту. 

А тепер докладно розповімо про самі фотографії. 

У розділі –  «Невгамовні» - рубіжанські волонтери» представлено 12 фотографій.  За незалежність нашої держави наші героїчні українські жінки борються разом із чоловіками, борються і на фронті, і допомагаючи нашим військовим, як волонтерки. 

Під час підготовки цієї публікації та представлених на виставці світлин, ми зустрілися з рубіжанськими жінками-волонтерами та з учасниками бойових дій на Донбасі. Головним героєм журналістського нарису Інтернет-видання «Паралель-медіа» стала  Ольга Вікторівна Банд, інші герої – учасники групи «Невгамовні».

Ольга Банд – працює на Рубіжанському картонно-тарному комбінаті на посаді інженера з природо охорони. З 2014 року разом із чоловіком Віталієм вони як могли допомагали українській армії. Після звільнення Рубіжного, у липні 2014 року, продовжили займатися допомогою  армії. Разом з іншими волонтерами плели маскувальні сітки, потім вирішили створити свою власну групу «сіткарів».

Волонтери – звичайні люди, які мають свої проблеми: робота, власний дім, клопоти по хазяйству… І дуже добре, коли добра ідея знаходить підтримку у власній родині, підтримку рідних та близьких.

Про таку підтримку, про те, як вдалося залучити до волонтерської справи всю родину – від чоловіка до батьків-пенсіонерів нам розповіла Ольга Банд. 

До речі, батько Ольги Вікторівни, 68-річний інженер-механік на пенсії Віктор Олександрович - придумав та реалізував власний раціоналізаторський винахід для нарізання матеріалів для плетіння маскувальних сіток.

Допомагає також і мати Людмила Василівна Артемчук. Сьогодні рубіжанські волонтери, які взяли собі назву  «Невгамовні», плетуть маскувальні сітки великих розмірів – вісім на десять метрів та передають їх на фронт.

…Ірина Малік - координатор Центру травматерапії, практичний психолог, травматерапевт. Вона стала героїнею наступного розділу. Тут представлено 10 фотографій. 

Ця війна увійде в історію, як війна за справжню українську Незалежність. Цю війну нам нав’язала країна-агресор Росія, відібравши Крим та створивши фейкові республіки «ЛНР/ДНР». Але у центрі уваги журналістської публікації та на представлених фотографіях - молода  жінка,  яка  також являється уособленням української Незалежності. Йдеться  про травматерапевта, практичного психолога  Ірину Малік.

У тих, хто пройшов пекло війні на Донбасі, у мирному житті виникає багато проблем. Це дуже просто пояснюється: кожна людина не робот, не машина по вбивству собі подібних. Звідси і посттравматичний синдром, звідси і безліч інших проблем. А хто може допомогти цим людям? Саме вона,  жінка-психолог разом із колегами врятовує кремезних чоловіків від того, щоб не з’їхати з глузду.

З початком війни на Сході України була створена Психологічна Кризова Служба, або  Громадське об‘єднання «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій».

Ірина Малік - координатор Центру травматерапії, практичний психолог, травматерапевт. Стаж психологічної практики, у тому числі  індивідуальне  консультування, проведення тренінгів – 19  років. З 2014 року – працює з постраждалими в результаті військових дій на Донбасі.

Ірина Малік розповіла про те, як вона вирішила стати психологом, та головне про те, як війна вплинула на те, що сімейний психолог опинився у зоні конфлікту та став виконувати зовсім інші завдання. Ось такий несвятковий, але правдивий репортаж вийшов саме на День Незалежності України «Як жінка-психолог разом з колегами врятовує кремезних чоловіків».

…Сьогодні, мабуть  вже нікого не здивувати  погонами на  жіночих плечах. Думається, що помилково називати жінок представницями  слабкої статі. Дійсно, у сучасній Україні жінки все частіше обирають професії, що вимагають витривалості, дисциплінованості та беззаперечного виконання наказів. І, як доводить практика, виконують їх аж ніяк не гірше колег-чоловіків.

Переходимо до наступного розділу фотовиставки «Твої жінки, Луганщина, твоя гордість та краса». Тема розділу – На сторожі закону - рубіжанські жінки-поліцейські, тут представлено 25 фотографій. 

Наші героїні – жінки, які несуть службу в Рубіжанському відділі поліції Головного управління  Національної поліції у Луганській області.

Серед героїнь, які представлені у публікації та на фото –  начальник сектору моніторингу Рубіжанського відділу поліції, майор поліції  Світлана Абросімова; Марія Левченко – старший оперуповноважений Рубіжанського відділу поліції, капітан поліції; Олена Олександрівна Землянуха – заступник начальника сектору превенції Рубіжанської поліції, майор поліції; Валерія Пузинович - жінка-слідчий, старший лейтенант поліції.

Тема наступного розділу – Ольга Феленко як дзеркало громадського життя Рубіжного, тут представлено 12 фотографій. 

Героєм журналістського нарису Інтернет-видання «Паралель-медіа» стала  голова Громадської ради при виконавчому комітеті Рубіжанської міської ради Ольга Данилівна Феленко.

В нарисі йдеться про події, які суттєво змінили її життя, а це  війна. На сторінках сучасних ЗМІ  повноцінний портретний нарис трапляється досить рідко. У центрі портретного нарису - людина. Не просто «робот», а людина з характером, з її духовністю, з конкретними вчинками, які розкриваються в суспільне значимих діях, конфліктних ситуаціях... Головна особливість нарису - розкриття духовного світу героя, окреслення його характеру.

Найкращі портретні нариси виходять тоді, коли журналіст особисто знайомий зі своїм героєм, може спостерігати за поведінкою цієї людини, бути свідком якихось її вчинків. У вдалому портретному нарисі характер героя дається, звичайно, у нетривіальній ситуації.

Отже, хто вона,  Ольга Данилівна Феленко і чому у її розвитку, як особистості віддзеркалюється громадське  життя Рубіжного і Луганщини. Саме про це розповідає публікація, саме про це розповідають світлини, які представлені на виставці.

Наступні два розділи  - «Чому необхідно враховувати гендерні питання при формуванні місцевих бюджетів Луганщини» та  «Що заважає подолати гендерні стереотипи в українському суспільстві?» розповідають про сам проект.

У  цих  розділах представлені світлини, які були зроблені під час  «круглого столу»  «Гендерна ситуація в Україні та в Луганській області: нові виклики та нові можливості для підвищення правової спроможності жінок» (його проводила громадська організація  «Східноукраїнський центр розвитку місцевої демократії») та під час інших заходів.

Серед героїв, світлини яких представлені на виставці: Катерина Соловйова - дослідниця гендерних питань, президент громадської організації «Центр підтримки громади», Новопсков, Луганська область; Ірина Гамбарян - гендерна експертка та тренерка,  представляє громадську організацію «Альянс за громадянські права»;
директор Департаменту соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації Елеонора Поліщук; Олена Ніжельська – депутатка Сєвєродонецької міської ради, голова громадської організації Кризовий медіа центр «Сіверський Донець»; Ольга Данилівна Феленко приватний підприємець з Рубіжного,  голова Громадської ради при виконавчому комітеті Рубіжанської міської ради; Ольга Миколаївна Бутенко (ГО «Східноукраїнський центр розвитку місцевої демократії»).

Фотограф та автор журналістських публікацій Христина Лі представила на суд читачів та глядачів історії двох жінок – Анни Самарської-Денищенко (переселенка з м. Луганськ, голова громадської організації «Громадський дім», підприємець) та Ольги Бутенко, вчительки історії,  громадської діячки з Луганщини.

Максим Данильченко від імені  ГО «Східноукраїнський центр розвитку місцевої демократії»  вручив Листи подяки авторам представлених світлин, а також активним представникам громадськості, які взяли  участь у  зазначеному проекті.

Список публікацій в Інтернет-виданні «Паралель-медіа» в рамках зазначеного проекту.

Всі представлені публікації  були підготовлені Інтернет-виданням «Паралель-медіа» в рамках проекту ГО «Східноукраїнський центр розвитку місцевої демократії» «Посилення правової спроможності жінок у Луганській області», що реалізується за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Український жіночий фонд». Автор фото – Володимир Сидоренко, «Паралель-медіа». Автор фото – Володимир Лермонтов, заслужений журналіст України.

Як жінка-психолог разом з колегами врятовує кремезних чоловіків

На сторожі закону - рубіжанські жінки-поліцейські (частина перша)

На сторожі закону - рубіжанські жінки-поліцейські (частина друга) 

Ольга Феленко як дзеркало громадського життя Рубіжного

Що заважає подолати гендерні стереотипи в українському суспільстві? (частина перша)

Що заважає подолати гендерні стереотипи в українському суспільстві? (частина друга) 

Чому необхідно враховувати гендерні питання при формуванні місцевих бюджетів Луганщини

«Невгамовні» - рубіжанські волонтери (частина перша)

«Невгамовні» - рубіжанські волонтери (частина друга)

Окрім цього,  ГО «Східноукраїнський центр розвитку місцевої демократії» у рамках проекту «Посилення правової спроможності жінок у Луганській області» готує випуск буклету «Жінки Луганщини: гордість та краса», який розповість про проект.

Сьогодні ГО «Східноукраїнський центр розвитку місцевої демократії» - молода організація, але у минулому році вона виконала вже три проекти.

Приємно відзначити, що Інтернет-видання «Паралель-медіа» було інформаційним партнером у кожному з них.

Редакція «Паралель-медіа» сподівається на плідну співпрацю з громадськими активістами і у 2019 році.

 

Підготував Володимир Сидоренко, Паралель-медіа

Публікація підготовлена Інтернет-виданням «Паралель-медіа» в рамках проекту ГО «Східноукраїнський центр розвитку місцевої демократії» «Посилення правової спроможності жінок у Луганській області», що реалізується за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Український жіночий фонд». 


Понравилась новость? ЖМИ!


 

 

 

Лента новостей

27.02 / 21:00

Один військовослужбовець загинув та ще один отримав поранення

27.02 / 19:52

На КПВВ на лінії розмежування посилено заходи контролю - температурна перевірка

27.02 / 18:00

Рівень підроблення гривні залишається стабільно низьким

27.02 / 17:22

Правда про вартість споживчих кредитів

27.02 / 16:45

Платники перерахували до бюджетів усіх рівнів майже 230 млн грн

27.02 / 16:20

Платники податків Луганщини користуються правом на відшкодування ПДВ

27.02 / 16:00

Поліція встановлює обставини ДТП з постраждалими

27.02 / 15:57

Поліція відстежує ситуацію щодо підтоплення домоволодінь у Борівському

27.02 / 15:55

Відбулось засідання робочої групи з детінізації економіки

27.02 / 14:31

Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на 27.02.2020

27.02 / 14:04

Підпрємець-пенсіонер сплачує ЄСВ за власним бажанням

27.02 / 13:45

Затримали за отримання неправомірної вигоди

27.02 / 13:43

Прокуратура Луганської області оскаржила звільнення особи

27.02 / 13:40

Внаслідок підриву один військовослужбовець ООС загинув

26.02 / 17:05

Що можна зробити для підвищення імунітету?

26.02 / 17:01

Чотирьом бойовикам заочно повідомили про підозру

26.02 / 16:11

Міжнародний проект «Музика і діалог» набір музикантів

26.02 / 16:08

Спортсмени-підводники Луганщини – на п’єдесталі всеукраїнських змагань

26.02 / 14:28

Заява НСЖУ з приводу ситуації із обрання членів Наглядової ради НСТУ

26.02 / 14:21

Всеукраїнська акція на підтримку регіонального суспільного ТБ і радіо «Інформаційна година»

26.02 / 13:02

СБУ виявила схрон зі снарядами та протитанковими мінами

26.02 / 11:51

Поліцейські затримали збувача наркотиків

26.02 / 11:32

Гвардійці затримали громадянина за підозрою у співпраці з російсько-окупаційними військами

26.02 / 11:27

25 лютого втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил не було

25.02 / 10:57

Збройні формування Російської Федерації 5 разів порушили режим припинення вогню

24.02 / 20:47

Сьогодні втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил немає

24.02 / 19:50

Усі КПВВ в районі ООС переходять на весняний графік роботи

24.02 / 18:46

Розпочався обласний відкритий фестиваль-конкурс «Байбак-fest»

24.02 / 17:37

Минулоріч проведено понад 14000 культурно-мистецьких заходів

24.02 / 16:13

Не перевищено епідемпоріг захворюваності

 
Полезные ссылки

Календарь

Праздники Украины
 
 
 
     
 

© 2009-2017 Параллель-Медиа Все права защищены.

E-mail: media @ paralel-media.com.ua

Использование материалов разрешено при условии проставления прямой открытой для поисковых систем гиперссылки на paralel-media.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.

 
     
  Система Orphus