Главная новости Луганска и Украины
 
 
                 
 
Валюта   Покупка   Продажа
   
 
 
Поиск по сайту
 
  19:20 Вакансії можна переглядати за допомогою Google-карт 19:02 LED-освітлення допомогло ДТЕК Енерго знизити шкідливі викиди 17:58 Алгоритм дій під час кібербулінгу 17:00 Що потрібно знати платнику податків для отримання знижки за навчання 16:55 Інтернет у всіх готельних номерах – про нове в ДБН 15:50 Платники перерахували до бюджету понад 1,7 млрд грн ЄСВ 15:20 Знайдуть професіонала на замовлення роботодавця 14:16 Більш 50 тисяч українців щороку страждають від гострих кишкових інфекцій 13:05 Засудили чоловіка за жорстоке поводження з твариною 12:38 Поліцейські вилучили схрон зброї та боєприпасів  
     
 
 

Актуальная тема


18.12.2018 / 21:50 ПАРАЛЛЕЛЬ - МЕДИА

Настав час зупинити наркотичну навалу (частина друга)

Протягом 2018 року ми підготували багато матеріалів, як розповідають про діяльність патрульної поліції Луганщини. 

Нова, реформована поліція системно працює за багатьма напрямками і проектами з громадськістю. 

Таку взаємодію ще називають англійським терміном Community Policing. 

Безпека починається на дорозі у школу (і тут ми говоримо про необхідність дотримуватися правил дорожнього руху), у самій школі (тут ми згадаємо про таке поняття як «булінг»), і, врешті-решт, безпека на вулиці.

Читайте також Настав час зупинити наркотичну навалу  (частина перша)

Патрульна поліція Луганщини: Вчимося протидіяти кібербулінгу

Хто зупинить насильство в українських школах?

І ось сьогодні знову докладно поговоримо саме про безпеку на вулиці, а точніше, про боротьбу з розповсюдженням наркотиків. Це  дуже важлива проблема для Луганщини.

Особливо небезпечно – зростання збуту наркотиків через всесвітню павутину за допомогою Інтернет-месенджерів. Поговоримо про головне  - настав час зупинити наркотичну навалу.

Нагадаю, що   3 грудня  2018 року громадські активісти Луганщини з ГО «Східноукраїнський центр розвитку місцевої демократії» разом з представниками управління патрульної поліції в Луганській області проводили акцію по замолюванню інформації з нелегального розповсюдження наркотичних препаратів через Інтернет.

Ця акція проводилася в місті Сєвєродонецьк у спальних районах та поблизу закладів освіти.

Акція відбулася в рамках проекту ГО «Східноукраїнський центр розвитку місцевої демократії» «Community Policing Луганщини: взаємодія громадськості та поліції заради безпеки у громадах», який упроваджується за підтримки Програми розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Королівства Нідерландів в межах Програми відновлення та розбудови миру.

Анонімна інтернет-торгівля наркотиками поставила суспільство в тупик.  Іноді поліцейським щастить і вони виходять на нижчу ланку ланцюжка  - «кур'єрів». Доступу до Телеграма в українських поліцейських немає. Відстежити весь ланцюжок практично неможливо. Ось чому єдиний спосіб дієвої боротьби -  зафарбовувати графіті з інтернет-адресами розповсюджувачів наркотиків.

Слово -  місцевим громадським активістам. Наша співрозмовниця Ольга Миколаївна Бутенко – представниця громадської організації «Східноукраїнський центр розвитку місцевої демократії».

Як правило, через Інтернет не продаються  препарати типу кокаїну, або  марихуани. Продаються так звані «легкі» наркотики синтетичні наркотики, які виробляються в хімічних лабораторіях.

Синтетичні наркотики – так звані солі, спайс та інше – споживають – молоді люди у віці від 12 до 25 років.

Оксана Оспіщева – старший лейтенант поліції, начальник відділу зв'язків з громадськістю управління патрульної поліції в Луганській області.  Оксана Оспіщева підкреслила, що не існує так званих «легких» наркотиків, бо всі вони – отрута, і тільки співпраця громадськості, поліції, педагогів та батьків, зможе зупинити наркотичну навалу.

Активісти замальовували дивні для непосвячених слова: «сіль», «спайс» та інші.  Для людей обізнаних у них немає секрету — це пропозиції придбати наркотики через Інтернет.

Названа акція - захід з протидії розповсюдження наркотиків - є акцією прямої дії, іншими словами – «Побачив – зафарбував!». Громадські активісти передали патрульним екіпажам поліції балончики з фарбою для їх подальшого використання.

Рівень небезпеки зростає в рази, коли людина, яка вживає наркотики опиняється за кермом автомобіля.

Наступний наш співрозмовник - Ігор Дорогин – капрал поліції, інспектор відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції в Луганській області.

Ми поговорили з педагогами щодо профілактики вживання наркотиків дітьми. Головне питання – Як вберегти дитину від зілля?

Алла Миколаївна Кацімон – вчитель історії  середньої загальноосвітньої школи № 15 міста Сєвєродонецька. Окрім роботи у школі, вона виховує сина та доньку. Батькам сьогодні доводиться багато працювати, щоб утримати сім’ю.

Але, на думку Алли Миколаївни, дуже важливо спілкуватися з дітьми, не загубити довіру між батьками та дітьми. У цьому запорука того, що наркотикам буде поставлено заслін.

Наш співрозмовник -  Людмила Миколаївна Черкашина – заступник директора з навчально-виховної роботи (ЗОШ № 15 міста Сєвєродонецька).

Ми говорили про батьків, адже саме від родини, від стосунків у сім’ї залежить майбутнє маленького громадянина.  Людмила Миколаївна зауважила, що у батьків, школи та поліції спільна мета – безпека школярів.

«Рекламу» наркотиків та свої контакти наркоторговці розміщують там, де часто бувають підлітки та молодь - біля шкіл, коледжів, університетів, спортивних і навіть дитячих майданчиків.

Наступна наша співрозмовниця Олена Ніжельська – депутатка Сєвєродонецької міської ради, голова громадської організації «Кризовий медіа центр «Сіверський Донець». 

В словах Олени Ніжельської – біль за рідне місто Сєвєродонецьк, але окрім цього, в них турбота за свою дитину, 15-річного хлопця, турбота про всіх дітей.

Підготував  Володимир Сидоренко, Паралель-медіа

Публікація підготовлена в рамках проекту  ГО «Східноукраїнський центр розвитку місцевої демократії» «Community Policing Луганщини: взаємодія громадськості та поліції заради безпеки у громадах», який  упроваджується за підтримки Програми розвитку ООН в Україні  за фінансової підтримки Королівства Нідерландів в межах Програми відновлення та розбудови миру.

 


Понравилась новость? ЖМИ!


 

 

 

Лента новостей

13.08 / 19:20

Вакансії можна переглядати за допомогою Google-карт

13.08 / 19:02

LED-освітлення допомогло ДТЕК Енерго знизити шкідливі викиди

13.08 / 17:58

Алгоритм дій під час кібербулінгу

13.08 / 17:00

Що потрібно знати платнику податків для отримання знижки за навчання

13.08 / 16:55

Інтернет у всіх готельних номерах – про нове в ДБН

13.08 / 15:50

Платники перерахували до бюджету понад 1,7 млрд грн ЄСВ

13.08 / 15:20

Знайдуть професіонала на замовлення роботодавця

13.08 / 14:16

Більш 50 тисяч українців щороку страждають від гострих кишкових інфекцій

13.08 / 13:05

Засудили чоловіка за жорстоке поводження з твариною

13.08 / 12:38

Поліцейські вилучили схрон зброї та боєприпасів

13.08 / 12:30

Завершився чемпіонат Європи з класичного жиму лежачи

13.08 / 11:22

У КПВВ «Станиця-Луганська» знову введено скорочений режим роботи

13.08 / 11:18

Новий командувач Об'єднаних сил

13.08 / 11:00

Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на 13.08.2019 року

13.08 / 10:06

Винуватця резонансної ДТП в Новоайдарі взято під варту

13.08 / 09:00

Десять разів порушили режим припинення вогню

12.08 / 17:14

За фактом ДТП з маршруткою розпочато кримінальне провадження

12.08 / 17:09

Вилучили двох діточок з родини, де батьки зловживають спиртним

12.08 / 15:23

Поліцейські затримали бойовика, так званої «народної міліції»

12.08 / 15:20

ПриватБанк і PayUkraine зробили грошові перекази тимчасово безкоштовними

12.08 / 14:05

Пенсіонери Сходу України обирають ПриватБанк

12.08 / 14:01

Спортстмени-підводниики на п’єдесталі світових змагань

12.08 / 13:58

Виступи луганських пауерліфтерів у Дніпрі

12.08 / 13:15

Подорожувати з карткою ПриватБанку легко

12.08 / 13:07

РоздІловІ. Старобільськ: про інтерактивніформати

12.08 / 13:01

Місцеві громади отримали від спрощенців 200 млн грн єдиного податку

12.08 / 12:12

Ухвалено вирок організатору незаконного «референдуму» 2014 року

12.08 / 11:32

Луганська митниця ДФС перерахувала до держбюджету 529 млн грн

12.08 / 11:20

Як поїхати за кордон з дитиною?

12.08 / 10:30

Податковою міліцією Луганщини викрито 10 нелегальних АЗС та АГЗС

 
Полезные ссылки

Календарь

Праздники Украины
 
 
 
     
 

© 2009-2017 Параллель-Медиа Все права защищены.

E-mail: media @ paralel-media.com.ua

Использование материалов разрешено при условии проставления прямой открытой для поисковых систем гиперссылки на paralel-media.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.

 
     
  Система Orphus