Главная новости Луганска и Украины
 
 
                 
 
Валюта   Покупка   Продажа
   
 
 
Поиск по сайту
 
  13:08 Президент подякував США за розблокування виділення військової допомоги Україні 12:20 Виступ Володимира Зеленського на 16-й щорічній зустрічі Ялтинської європейської стратегії 12:05 Володимир Зеленський під час зустрічі з Вільямом Тейлором подякував США 12:03 Зеленський про вибори на окупованих територіях 11:25 Путин потребует «железных гарантий» формулы Штайнмайера 11:20 Поговоримо про українську духовність 11:03 16 вересня – останній день переходу на спрощену систему 10:38 14 вересня - день Першої медичної допомоги 10:13 Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на 14.09.2019 року 10:11 Прикордонники виявили зброю та незаконний продаж наркотичних препаратів  
     
 
 

Есть мнение


18.09.2018 / 14:07 ПАРАЛЛЕЛЬ - МЕДИА

Дорожники Луганщини працюють у рамках виділеного фінансування

Наближення передвиборчої кампанії негативно впливає на злагоджену роботу дорожників України, та Луганщини зокрема. Дорожники відчувають вплив на їх професійну діяльність.

Про це повідомляє Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

«Зрозуміло, що використати ситуацію хочуть ті політичні сили, які у своїй діяльності користуються головним принципом: «Чим гірше, тим краще». Звідси і чисельні популістські та радикальні лозунги - «Я зроблю дороги за кілька місяців. Тільки оберіть мене».

Ми ретельно проводимо моніторинг і ЗМІ, і Фейсбук, і всіх коментарів наших читачів. Ми спостерігаємо за розвитком ситуації.

Днями деякі мешканці міста Сватове вдалися до акції протесту, вони блокували регіональну дорогу Р-07 сполученням «Чугуїв-Старобільськ-Мілове». Серед організаторів акції були так звані партійні та громадські активісти, які критикували доржників. Варто їм нагадати, сьогодні стан справ у «Сватівському райавтодорі» складний, але все ж таки потроху підприємство оговтується від наслідків вибухів восени 2015 року.

Нагадаємо, що внаслідок вибухів на армійських складах, основна база та техніка «Сватівського райавтодору», який був одним з найкращих на Луганщині, були вщент зруйновані. Ми хочемо нагадати також, що завдяки наполегливості та завзятості дорожників-сватівчан (Сватівська філія ДП «Луганський облавтодор») складну ситуацію було переломлено.

Серед іншого можна згадати і наступні повідомлення, так, 25 липня 2018 на ресурсі «Українська правда» з’явилася неперевірена інформація, а саме - публікація «Укравтодор хотів витратити 18 мільйонів на дороги в ОРЛО – ЦПК» з посиланням на громадську організацію «Центр протидії корупції» повідомляється начебто про те, що «Луганський автодор» виділив гроші на ремонт доріг на окупованій частині області. Раніше, 26 березня 2018 на сайті «Наші гроші» вийшов матеріал, який мав провокаційний заголовок – «Укравтодор» оплатить з бюджету України ремонт доріг в ОРЛО?»

Варто зазначити, що всі вищенаведені публікації не відповідають дійсності та були спростовані.

«Дивним» чином ці інформаційні напади збігаються із блокуванням роботи головного офісу «Укравтодору» у Києві, відповідальність за які на себе взяли «Молоді радікали», з візитами у фронтову Луганщину окремих політичних лідерів тощо.

Ми розуміємо, що це не перші, і, прогнозовано не останні інформаційні напади на дорожників Луганщини та Державне агентство автомобільних доріг України. Більш того, ми не виключаємо, що найближчим часом кількість негативних публікацій буде зростати.

З приводу вищенаведеного, маємо ще раз довести до широкої громадськості нашу позицію, яка базується виключно на правді, прозорості та відкритості.

«У своїй діяльності ми керуємося базовими принципами, а саме - дорожники Луганщини працюють у межах чинного законодавства та у рамках виділеного фінансування, ми намагаємося займатися своїми професійними обов’язками та не становитися ні на бік жодної політичної сили. Ми щиро бажаємо перемоги всім кандидатам в президенти, успіхів всім народним обранцям в незалежності від кольорів партійних прапорів. Для нас є єдиний прапор – український, і ми працюємо заради добробуту України і населення Луганщини», - заявив в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Луганській області Юрія Бережной.

«Прийде час і над рідним Луганськом знов замайорить український прапор. Ми впевнені, що тоді ми знову будемо працювати над відновленням дорожньої інфраструктури по всій Луганщині. Шукає чорну кішку в кімнаті той, кому вигідно роздмухувати ситуацію в «Укравтодорі».

І вони, прикриваючись патріотичними лозунгами, хочуть розбалансувати ситуацію в державі. Ми дуже просимо партійців залишити нас від політичних чвар. Політикам потрібні ями на дорогах для піару, а ми шукаємо можливості як відремонтувати дороги», - підкреслив Юрій Бережной.

За словами Юрія Бережного, всі роботи, які виконують ДП «Луганський облавтодор» та інші підрядні організації, виконується на замовлення Служби автомобільних доріг у Луганській області згідно чинного законодавства та у межах виділеного фінансування.

Дорожники Луганщини працюють у співпраці з керівництвом Луганської обласної державної адміністрації-військово-цивільної адміністрації. Служба автомобільних доріг у Луганській області визначена замовником робіт з ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування.

САД в Луганській області, разом з ДП «Луганський облавтодор» та Луганською ОДА-ВЦА були визначені маршрути на дорогах державного значення і місцевого значення, які мають найважливіше соціальне значення та підлягають найшвидшого ремонту.

Саме на цих ділянках йдуть роботи з аварійного ямкового ремонту, але окрім цього, є ділянки доріг де проходить капітальний ремонт.

Перш за все, йдеться про поточний середній ремонт на дорозі Н-26 «Чугуїв – Мілове» (дорога проходить через місто Старобільськ). На дорозі Н-26 роботи виконували приватні підрядники - підприємства, які було обрано за результатами тендерів у системі ProZorro: колективне підприємство «Кремінський агрошляхбуд» та ТОВ «БК ЄВРОДОР» (місто Дніпро). Окрім цього, на деяких ділянках працювали філії ДП «Луганський облавтодор».

Пріоритетними напрямами дорожнього будівництва на 2018 рік є автошляхи, які з’єднують область із сусідніми Харківською (Куп’янськ-Сватове) та Донецькою (Попасна-Лисичанськ, Старобільськ-Бахмут) областями, дороги Щастя - Станиця Луганська, Старобільськ-Новоайдар та дороги, що ведуть до Сєвєродонецька.

Ми готові до конструктивної критики, але при цьому ми щиро сподіваємося, що ті хто нас критикує усвідомлює, що нашарування проблем, хронічне недофінансування відбувалося роками. Так, наприклад, існують ділянки доріг у Троїцькому, Білокуракінському, Марківському районах, які не ремонтувались протягом 15, 20, а деякі і 30 років.

Сьогодні великої шкоди дорогам наносять великовантажівки - зерно-трейлери, які порушуючи вимоги законодавства пересуваються з перевантаженням (вага автопоїздів із зерном сягає 60-80 тонн).

Експерти Служби автомобільних доріг у Луганській області визнають, що близько 80 відсотків доріг загального користування уражені характерними руйнуваннями та перебувають у незадовільному експлуатаційному стані, що негативно відображається на соціально-економічному розвитку області. Найбільш складні та проблемні дороги «Старобільськ – Сєвєродонецьк», «Сєвєродонецьк – Новоайдар», «Ново-Астрахань – Сєвєродонецьк», дорога на Щастя.

Між тим, з 2016 року розпочалися позитивні зміни у дорожній галузі: ремонтуються дороги та відновлюються мости, збільшилося фінансування. В останні роки, виділення коштів на експлуатаційне обслуговування та ремонт з Держбюджету збільшилося, але їх не вистачає. Для приведення доріг Луганщини в нормальний стан потрібно щонайменше чотири мільярди гривень, зрозуміло, що в державі поки що таких коштів немає. Це відбивається на проведенні ремонтних та відновлювальних робіт на дорогах.

Сьогодні ми ще раз підкреслюємо, що лімітований обсяг фінансування доріг державного значення не дозволяє нам повністю завантажувати роботою приватних підрядників.

Основний підрядник та субпідрядник робіт з експлуатаційного утримання та ремонту – ДП «Луганський облавтодор». Його філії працюють у всіх районах, працюють чотири асфальтобетонні заводи. Працюють також інші підрядники, але лімітований обсяг фінансування доріг державного значення не дозволяє повністю завантажувати роботою приватних підрядників, таких як «Данко», «Євродор» та інших.

Проблема з фінансуванням призводить до того, що не вистачає, грошей для державних доріг, але у місцевих бюджетах кошти є. Саме на них і переключилися підрядники.

У 2018 році велися і продовжуються в теперішній час роботи на ділянках: а/д Н-26 «Чугуїв – Мілове» (шість ділянок загальною протяжністю 15,1 км, а саме - на ділянці км 110+735 - км 113+800, на ділянці км 117+000 - км 120+000, на ділянці км 126+625 - км 130+000, на ділянці км 130+375 - км 132+000, на ділянці км 135+000 - км 136+020, на ділянці км 132+000 - км 135+000). Кошти на цю дорогу були виділені «Укравтодором» з Державного бюджету.

Сьогодні основні роботи тут завершені. Залишилось впорядкувати узбіччя, провести розмітку, встановити нові знаки. Луганщина виконала свою частину на дорозі Н-26 «Чугуїв – Мілове». Експлуатаційне утримання відремонтованої дороги буде покладено на ДП «Луганський облавтодор».

Роботи на а/д Р-66 КПП «Демино-Олександрівка» - Сватове-Лисичанськ – Луганськ» велися на ділянці км 155+300 - км 158+800. Стан виконання – 96 відсотків.

На дорозі Т-13-13 «Троїцьк – Білокуракине – Старобільськ» на ділянці км 108+250 - км 112+000 – стан виконання робіт – 96,2 відсотків.

Підготовлена вся документація на виконання робіт на дорозі Р-66 на ділянці км 102+000 - км 104+000.

При відповідному фінансуванні, можливо проведення робіт на дорозі Т-13-09, а саме: Т-13-09 «Щастя – Широкий» на ділянці км 22+000 - км 26+000; Т-13-09 «Щастя – Широкий» на ділянці км 26+000 - км 32+000.

Готова проектно-кошторисна документація на чотири ділянки дороги Н-21 (напрямок – «Старобільськ-Новоайдар»), але на жаль не вистачає коштів на проведення робіт на цьому напрямку.

Знаходяться на погоджені у бюджетному комітеті виділення коштів для таких доріг: Т-13-02 «КПП "Танюшівка" Старобільськ – Бахмут» на ділянці км 71+900 - км 76+000; Т-13-02 «КПП "Танюшівка" Старобільськ-Бахмут» на ділянці км 101+000 - км 103+000; Н-26 «Чугуїв – Мілове» на ділянці км 132+000 - км 135+000.

Варто додати, що цьогоріч дорожники Луганщини взяли участь в облаштуванні реконструйованих блокпостів «Новоайдар» та «Сватове», а також оновленому КПВВ «Станиця Луганська». На території пунктів контролю розширено проїжджу частину, що дозволить уникнути черг та заторів. За свою роботу дорожники вдостоїлися подяки від командувача Операції об’єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва та керівництва Луганщини.

Сьогодні військовослужбовці Державної спеціальної служби транспорту, яка входить до Міністерства оборони України, працюють над відбудовою інфраструктури Донбасу. На Луганщині військові працюють там, де, із-за реальної загрози, відмовляються працювати будь-які інші підрядники, за будь-які гроші. 20 червня 2018 року відбулося відкриття Троїцькому мосту, який знаходиться у Попаснянському районі Луганщини. А саме зараз військові виконують роботи на Бахмутському мості, йдеться про шляхопровід через залізницю на км 105+968 автомобільної дороги Н-32 «Покровськ - Бахмут – Михайлівка».

Окрім цього, іншими підрядниками ведуться роботи на мосту через р. Красна на км 136+662 автомобільної дороги Н-26 «Чугуїв -Мілове».

За сприятливої погоди, у вересні-жовтні, роботи на дорогах місцевого значення будуть продовжуватися у всіх районах Луганщини, а перше за все, у Попаснянському, Сватівському районах. На сьогоднішній день, силами підрядників (перше за все ДП «Луганський облавтодор»), ведуться роботи у Новоайдарському, Новопсковському, Старобільському, Марківському районах.

Нагадаємо, мережа автомобільних доріг загального користування Луганської області на підконтрольній українській владі території становить 3600 км, з них близько 1200 км автомобільних доріг загального користування державного значення, решта - місцевого значення. Дороги місцевого значення з січня 2018 року передані на баланс Луганської облдержадміністрації та органів місцевого самоврядування.

Ми з повагою ставимося до роботи журналістів, представників ЗМІ. Служба автомобільних доріг у Луганській області – працює прозоро і завжди відкрита для мас-медіа та громадськості», -  повідомляє Прес-служба Служби автомобільних доріг у Луганській області.


Понравилась новость? ЖМИ!


 

 

 

Лента новостей

14.09 / 13:08

Президент подякував США за розблокування виділення військової допомоги Україні

14.09 / 12:20

Виступ Володимира Зеленського на 16-й щорічній зустрічі Ялтинської європейської стратегії

14.09 / 12:05

Володимир Зеленський під час зустрічі з Вільямом Тейлором подякував США

14.09 / 12:03

Зеленський про вибори на окупованих територіях

14.09 / 11:25

Путин потребует «железных гарантий» формулы Штайнмайера

14.09 / 11:20

Поговоримо про українську духовність

14.09 / 11:03

16 вересня – останній день переходу на спрощену систему

14.09 / 10:38

14 вересня - день Першої медичної допомоги

14.09 / 10:13

Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на 14.09.2019 року

14.09 / 10:11

Прикордонники виявили зброю та незаконний продаж наркотичних препаратів

14.09 / 10:01

Один з поранених загинув

14.09 / 09:58

За минулу добу - вісім поранених

13.09 / 17:30

Землекористувачі та власники землі сплатили майже 228 млн грн

13.09 / 17:15

СБУ заблокувала канал контрабанди наркотичних засобів

13.09 / 17:07

Про право на податкову знижку фізичної особи-підприємця

13.09 / 17:00

Місцеві громади отримали 232 мільйонів

13.09 / 16:42

На підтримку української армії Луганщина спрямувала 137 млн грн

13.09 / 16:35

Бюджетні аферисти

13.09 / 16:15

Викрили банду, яка «кришувала» гральний бізнес

13.09 / 15:15

Вилучено близько 200 кг марихуани

13.09 / 14:43

Зігріти Україну допоможуть ТЕС ДТЕК

13.09 / 13:15

Запрошують до ІІ Всеукраїнського фестивалю театрального мистецтва «СвітОгляд»

13.09 / 13:12

У Біловодську пройде Луганський обласний бібліотечний форум

13.09 / 12:51

На Луганщині поліцейські викрили бойовика

13.09 / 12:48

Викрили чоловіка, який обдурив дитину

13.09 / 12:44

Поліцейські викрили наркоділка

13.09 / 11:17

СБУ викрила спільників бойовиків терористичної організації «ЛНР»

13.09 / 10:55

Будують дорогу Сватове – Містки

13.09 / 10:45

Поліція закликає громадян бути пильними

13.09 / 10:24

Платники Луганщини перерахували до бюджету понад 2 млрд грн ЄСВ

 
Полезные ссылки

Календарь

Праздники Украины
 
 
 
     
 

© 2009-2017 Параллель-Медиа Все права защищены.

E-mail: media @ paralel-media.com.ua

Использование материалов разрешено при условии проставления прямой открытой для поисковых систем гиперссылки на paralel-media.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.

 
     
  Система Orphus