Главная новости Луганска и Украины
 
 
                 
 
Валюта   Покупка   Продажа
   
 
 
Поиск по сайту
 
  11:26 Піротехніками на Луганщині вилучено сім одиниць вибухонебезпечних предметів 11:16 Луганская ТЭС перешла на частичное использование угля 09:15 Ситуація в районі проведення операції була цілком контрольованою Об'єднаними силами 18:17 Що заважає подолати гендерні стереотипи в українському суспільстві? (частина друга) 17:26 Що заважає подолати гендерні стереотипи в українському суспільстві? (частина перша) 16:43 Омбудсмен Людмила Денисова ознайомилась з роботою КПВВ «Станиця Луганська» 16:41 За кошти ДФРР у Троїцькому районі будуються спортивні майданчики 16:29 Покарання за організацію «референдуму» на підтримку «ЛНР» 16:26 Платники податків Луганщини почали частіше звертатися до ДФС за отриманням адмінпослуг 15:34 Запровадили відстріл хижих та шкідливих тварин  
     
 
 

Топ-новости


19.06.2018 / 14:32 ПАРАЛЛЕЛЬ - МЕДИА

Перебування в місцевості між кордоном і лінією прикордонних споруджень

Як повідомили Паралель-медіа у відділі з питань взаємодії із ЗМІ адміністрації Державної прикордонної служби України, нещодавно МВС затвердило Порядок в’їзду і перебування в місцевості, яка знаходиться між державним кордоном і лінією прикордонних інженерних споруджень, громадян України та інших осіб (наказ МВС від 04 серпня 2017 року № 686, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 04 вересня 2017 року за № 1082/30950, розташовано на офіційному сайті Верховної ради України).

Зазначений документ чітко встановлює порядок визначення місць пропуску за лінію прикордонних інженерних споруджень, їх нумерацію, вимоги до обладнання і позначення на місцевості, відкриття та закриття, а також алгоритм дій посадових осіб підрозділів Державної прикордонної служби України. Крім того, визначено перелік  документів, які дають право на пропуск на таку територію та підстави для заборон і обмежень.

Місця пропуску за лінію прикордонних інженерних споруджень та їхню кількість прикордонне відомство визначає за погодженням з місцевою владою, щоб жителям населеного пункту було зручно до них добиратися. Це насамперед сприятиме тому, що люди не будь переходити будь-де, що відповідно зменшить кількість порушень.

Також є певні рекомендації до обладнання та позначень місць пропуску. Так обов’язково мають бути ворота (хвіртка або шлагбаум), КСС в місці пропуску та від воріт в обидва боки протяжністю в обидва боки не менше 15 метрів, загороджувальний паркан (типу «Єгоза»), павільйон модульного типу або постовий грибок для організації служби прикордонного наряду, інформаційний стенд або табличка, на якому зазначається номер місця пропуску, час пропуску та контактний телефон підрозділу, засоби погашення відбитків слідів (ручний профіль, лопата).

Час пропуску осіб і перебування їх за лінією інженерних споруджень визначаються щороку залежно він сезону станом на 1 квітня і 1 листопада. Вони також узгоджуються з місцевими адміністраціями і органами самоврядування та за їх проханням можуть бути змінені.

Вся інформація, що стосується пропуску, обов’язково оприлюднюється в місцевих засобах масової інформації та зазначається на інформаційних стендах біля місця пропуску. А на депутатів органів місцевого самоврядування, старост і дільничних інспекторів прикордонної служби покладено завдання з роз’яснювальної роботи серед місцевих жителів щодо цього питання.

Пропуск осіб за лінію прикордонних інженерних споруджень здійснюється виключно за перепустками. Для їх отримання потрібно подати до органу охорони державного кордону особисте звернення або списки осіб, оформлені місцевими держадміністраціями, органами місцевого самоврядування тощо.

У зверненні необхідно обов’язково зазначити підстави і строк, протягом якого планується пропуск, який в свою чергу не має перевищувати календарного року. У разі потреби також зазначаються транспортні засоби, що будуть використовуватися за лінією прикордонних інженерних споруджень.

Такі списки органу охорони державного кодону повинні надаватися на початку року, але не пізніше ніж за 30 днів до запланованої дати пропуску.

Звернення і списки осіб обов’язково реєструються в підрозділі документального забезпечення органу Держприкордонслужби. Потім їх розглядає начальник прикордонного загону, на ділянці відповідальності якого планується пропуск. У підсумку саме він приймає рішення про дозвіл, заборону або обмеження пропуску за лінію прикордонних інженерних споруджень.

Варто зазначити, що також існують причини для заборони і обмеження пропуску за лінію прикордонних інженерних споруджень осіб, які детальнорозглянуті в цьому нормативно-правовому документі.

Зауважимо, для того, щоб займатися аматорським або спортивним рибальством, колективним або індивідуальним випасання худоби, користуватися самохідними і несамохідними суднами, іншими плавзасобами (крім суден флоту рибної промисловості) на прикордонних водних об’єктах за лінію прикордонних інженерних споруджень громадянам України достатньо пред’явити перепустку і документ, що посвідчує особу.

А для проведення господарської діяльності, промислового рибальства або туристичних подорожей пропуск також здійснюється за пред’явленням перепустки та документів, що підтверджують право на здійснення такої діяльності.

Реалізація зазначеного наказу дасть змогу упорядкувати порядок в’їзду і перебування громадян України та інших осіб у місцевості, яка знаходиться між державним кордоном і лінією прикордонних інженерних споруджень, для проведення певних видів діяльності або робіт відповідно до законодавства і за наявності на те законних підстав, крім того створити умови для забезпечення більш ефективного контролю з боку органів і підрозділів Державної прикордонної служби України за дотриманням прикордонного режиму.

 


Понравилась новость? ЖМИ!


 

 

 

Лента новостей

13.11 / 11:26

Піротехніками на Луганщині вилучено сім одиниць вибухонебезпечних предметів

13.11 / 11:16

Луганская ТЭС перешла на частичное использование угля

13.11 / 09:15

Ситуація в районі проведення операції була цілком контрольованою Об'єднаними силами

10.11 / 18:17

Що заважає подолати гендерні стереотипи в українському суспільстві? (частина друга)

10.11 / 17:26

Що заважає подолати гендерні стереотипи в українському суспільстві? (частина перша)

10.11 / 16:43

Омбудсмен Людмила Денисова ознайомилась з роботою КПВВ «Станиця Луганська»

10.11 / 16:41

За кошти ДФРР у Троїцькому районі будуються спортивні майданчики

10.11 / 16:29

Покарання за організацію «референдуму» на підтримку «ЛНР»

10.11 / 16:26

Платники податків Луганщини почали частіше звертатися до ДФС за отриманням адмінпослуг

10.11 / 15:34

Запровадили відстріл хижих та шкідливих тварин

10.11 / 15:13

На Луганщині загинуло двоє військовослужбовців

10.11 / 14:08

Газ подадуть. У Сєвєродонецьку ''затоплять''

10.11 / 13:57

Ситуація з газопостачанням критична

10.11 / 13:41

Украинцы отметят Всемирный день шопинга миллионом покупок и рассрочкой

10.11 / 13:35

Ежемесячно украинцы покупают в рассрочку товаров на 700 миллионов

10.11 / 13:27

На Луганщині СБУ блокувала канал постачання зброї

10.11 / 12:34

Як йде будівництво будинку для переселенців у Рубіжному

10.11 / 11:46

Два військовослужбовці Об'єднаних сил отримали смертельні поранення

09.11 / 15:37

Луганщина долучилася до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності

09.11 / 15:30

У Сєвєродонецькому коледжі культури та мистецтв відбувся святковий концерт

09.11 / 15:10

Місія Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ відвідала Луганщину

09.11 / 14:53

У Кремінній Сергій Філь вручив ключі від квартири захиснику-медику

09.11 / 13:59

Українська поліція переймає закордонний досвід

09.11 / 09:58

«Приветливое окошко» и ДТЭК порадуют маленьких пациентов Счастьенской больницы

09.11 / 09:52

Внаслідок бойових дій поранення дістали 2 військовослужбовці Об'єднаних сил

08.11 / 18:53

Вітаємо з перемогою на Чемпіонаті світу ICO поліцейського Луганщини

08.11 / 17:20

Сергій Філь вручив ключі від квартири захиснику-медику

08.11 / 16:56

В області відбудеться фестиваль-ярмарок «Медові ріки Луганщини 2018»

08.11 / 15:57

Відремонтували залу боксу в Кремінній

08.11 / 15:50

Люди покладаються на Тимошенко у питанні зниження тарифів - політичний експерт

 
Полезные ссылки

Календарь

Праздники Украины
 
 
 
     
 

© 2009-2017 Параллель-Медиа Все права защищены.

E-mail: media @ paralel-media.com.ua

Использование материалов разрешено при условии проставления прямой открытой для поисковых систем гиперссылки на paralel-media.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.

 
     
  Система Orphus