Главная новости Луганска и Украины
 
 
                 
 
Валюта   Покупка   Продажа
   
 
 
Поиск по сайту
 
  19:33 Прохання надавати перевагу в русі машинам медичних підрозділів 18:13 Відбулась нарада з питань дотримання виборчого законодавства 16:55 Справу за фактом ДТП у Сватовому направлено до суду 14:57 Чемпіонат Луганщини з боулінгу серед спортсменів з вадами слуху 14:30 Путешествуем с ПриватБанком 14:20 Щоденний брифінг представника прес-центру Об'єднаних сил 21.02.2019 року 12:17 Російські найманці обладнують нові вогневі позиції в районі Первомайського 12:16 У Держпраці роз’яснили обмеження щодо сумісництва 12:05 На Луганщині правоохоронці вилучили арсенал зброї та боєприпасів 11:32 Украинские студенты выбирают ПриватБанк  
     
 
 

Есть мнение


19.04.2018 / 15:29 ПАРАЛЛЕЛЬ - МЕДИА

Чотири місяця зими та паводок на додачу (частина перша)

Сьогодні поговоримо про дорожню інфраструктуру Луганщини. Коротко кажучи, що маємо на сьогоднішній день? Відповідь така - чотири місяця зими та паводок на додачу, але ситуація під контролем, а дорожники Луганщини вже приступили до ремонтних робіт. Тепер про все це докладно.

Снігові замети висотою понад три метри

Цьогорічна  зима виявилася дуже складною для філій ДП «Луганський облавтодор». Щоб ліквідувати негоду, забезпечити безпечний проїзд по дорогах Луганщини, працювали в день, і в ночі. І хоча  головне завдання, яке стоїть перед співробітниками  структурних підрозділів ДП «Луганський облавтодор» - робота на дорогах державного значення, не забували  про місцеві дороги. 

Останній снігопад стався у двадцятих числах березня, тоді  на дороги Луганщини вийшла вся снігоприбиральна техніка.

Сильний вітер  призвів до утворення снігових переметів на автомобільних дорогах загального користування: тільки прочистили дорогу, через 2 години її знову засипало снігом. На окремих ділянках доріг утворилися снігові замети висотою понад три метри - саме таке можна побачити на автодорозі Т 1308 Старобільськ-Марківка.

Попри все, ситуація втримали  під контролем. Проїзд дорогами державного значення було забезпечено. Але варто зазначити, що на окремих ділянках доріг  місцевого значення, відбувалися снігові затори. Складна ситуація була в Марківському, Новоайдарському  районах, на проїзній дорозі Т1313 – Старобільськ-Біловодськ-Троїцьке. Тут снігова навала сягала півтори метра. Мешканці Луганщини могли  наочно побачити як працювали  дорожники – цілодобово, без вихідних.

Ситуацію нам прокоментував заступник голови Луганської обласної державної адміністрації  Вадим Данієлян.

Мережа автомобільних доріг загального користування Луганської області на підконтрольній українській владі території становить 3600 км, тритина  з них автодороги державного значення, решта -  місцевого значення. Нагадаємо, що дороги місцевого значення з січня 2018 року передані на баланс Луганської облдержадміністрації та органів місцевого самоврядування.

Начальник відділу якості та технічного контролю і нових технологій Служби автомобільних доріг у Луганській області Віктор Миколайович Циганський підбив підсумки зими та докладно розповів про наступний дорожній сезон.

Про паводок

Після снігових заметів березня, ще одним випробуванням став паводок.  Через різке потепління вода подекуди вийшла із берегів річок Айдар, Деркул, Євсуг, Красна та затопила декілька низьководних мостів на автошляхах області, що ускладнило сполучення між населеними пунктами.

Причина підтоплення наступна - через різке потепління та опади сталося швидке танення снігу та льоду, тала вода вийшла з берегів місцевих річок. Виявити точну суму збитків наразі неможливо, оскільки по-меншій мірі п’ять мостів знаходиться затопленими.

На початку квітня найбільш складна ситуація  відзначалася на півночі Луганщини, а пік підтоплення прийшовся на Великодні свята. Місцеві мешканці говорять, що такого на Луганщині не було 10-15 років. 

Служба автомобільних доріг у Луганський області проводила щоденний моніторинг рівня води. На деяких річках (наприклад Сіверський Донець, у районі Томашівського мосту) вода прибувала 50-60 см щодоби. Схожу картину можна було побачити на річках Айдар, Деркул, Євсуг.

Загалом  підтопленими були 13 низьководних мостів та під’їздів до них. Найскладніша ситуація була у Новопсковському, Старобільському, Новоайдарському районах.  Дещо кращою була ситуація у Станично-Луганському, але загроза паводку тут не відійшла.

Затоплені мости для легкового та вантажного транспорту були закриті. На них встановлені покажчики рівня води для координації руху транспорту та знаки попередження, було організовані об їзди. Рівень підйому  води, у різних районах, сягав від одного двох метрів.

На Луганщині вживали всі необхідні заходи щодо  паводку. Спільно працювали обласні та місцеві органи влади, Головне управління ДСНС України у Луганській області, Національна поліція, ДП «Луганський облавтодор», Служба автомобільних доріг у Луганський області.

Отже, проблему паводку вирішували гуртом. Наприклад, на Томашівському мосту  через річку Сіверський Донець працювали співробітники Головного управління ДСНС України у Луганській області, додаткову техніку надала Лисичанська філія ДП «Луганський облавтодор». Цей міст з’єднує два міста – Новодружеськ та Рубіжне.

Томашівський міст розташований на 130 кілометрі дороги Т-13-02. За допомогою важкої техніки витягували затоплені дерева, забезпечували проходження води під мостовою спорудою.

Тут на Томашівському мосту, ми поспілкувалися з представниками ДСНС. Про те, як працювали нам розповів Олександр Сергійович Шулій, начальник державної пожарно-рятувальної частини № 38 місто Новодружевськ, капітан служби цивільного захисту.

Чимало лиха приніс паводок Старобільщині. У Старобільському районі були затоплені п’ять мостів, дороги, плавали цілі вулиці.

Зрозуміло, що зараз вода спала, але варто згадати, що підтопленими була північно-східна частина м. Старобільськ, велика вода прийшла у села   Підгорівка, Чмирівка,   Проказине,  Бутківка,  Титарівка. Всюди були визначені об’їзні шляхи, людей не залишили сама на сам з паводком. Але збитки підраховують і досі.

Начальник  філії «Старобільська (ДЕД)» В’ячеслав Михайлович Пропльоткін – місцевий мешканець. За його словами, останній раз така велика вода була 14 років тому. Ми говорили з ним саме під час розпалу паводку на Старобільщині.

Сьогодні у Луганській області рівень води у місцевих річках поступово знижується, але говорити про зникнення загрози паводку на річках  Сіверський Донець та Айдар зарано.

За словами начальника відділу якості та технічного контролю і нових технологій Служби автомобільних доріг у Луганській області Віктора Циганського, дійсно спостерігається спад води на річках, проте, говорити про те, що загроза паводку спала не доводиться.

«Причина полягає у тому, що найбільша водна артерія Луганщини річка Сіверський Донець тече з Білгородської області Росії, а там сніги ще не розтанули. Окрім того, існує загрозу того, що, річка Дон, у місті впадання в неї Сіверського Дінця, може «підперти» Сіверський Донець, тоді можливе підняття рівня води. Таким чином, загроза не минає, працюємо» - повідомив Віктор Циганський.

Віктор Миколайович Циганський вважає, що повністю зняття загрози паводку можна очікувати не раніше кінця квітня – початку травня.

Підготував  Володимир Сидоренко, Паралель-медіа

Далі буде...


Понравилась новость? ЖМИ!


 

 

 

Лента новостей

21.02 / 19:33

Прохання надавати перевагу в русі машинам медичних підрозділів

21.02 / 18:13

Відбулась нарада з питань дотримання виборчого законодавства

21.02 / 16:55

Справу за фактом ДТП у Сватовому направлено до суду

21.02 / 14:57

Чемпіонат Луганщини з боулінгу серед спортсменів з вадами слуху

21.02 / 14:30

Путешествуем с ПриватБанком

21.02 / 14:20

Щоденний брифінг представника прес-центру Об'єднаних сил 21.02.2019 року

21.02 / 12:17

Російські найманці обладнують нові вогневі позиції в районі Первомайського

21.02 / 12:16

У Держпраці роз’яснили обмеження щодо сумісництва

21.02 / 12:05

На Луганщині правоохоронці вилучили арсенал зброї та боєприпасів

21.02 / 11:32

Украинские студенты выбирают ПриватБанк

21.02 / 10:20

Про нові урядові ініціативи в медицині

21.02 / 10:15

Окупанти не пропустили спостерігачів для моніторингу ситуації до Верхньошироківського

21.02 / 10:00

Поліцейські встановили місцезнаходження підлітка-втікача

21.02 / 09:12

20 лютого російські окупаційні війська 13 разів порушили режим припинення вогню

20.02 / 17:26

ПриватБанк подписал с ProZorro соглашение о добросовестной конкуренции в публичных закупках

20.02 / 15:53

Для української армії зібрали понад 13,5 млн грн

20.02 / 13:54

Обстріли на Донбасі продовжуються

20.02 / 10:51

Направлено до суду обвинувальний акт за фактом насильства щодо правоохоронця

20.02 / 10:49

Платники податків Луганщини користуються правом на відшкодування ПДВ

20.02 / 10:04

Отримали спадщину? Що з оподаткуванням?

19.02 / 17:29

Юлія Тимошенко підтримала флешмоб Луганської «Батьківщини» «Це мій Герб»

19.02 / 16:55

ПриватБанк обслуживает половину украинского агросектора

19.02 / 16:15

Поліція зареєструвала повідомлення про можливе порушення виборчого законодавства

19.02 / 15:08

На Луганщині поліцейські затримали «народного міліціонера» з «ЛНР»

19.02 / 12:29

На Мюнхенській конференції з безпеки обговорили зниження тарифів на газ для українців

19.02 / 12:11

Депутати від ВО «Батьківщина» Новоайдарського району відзвітували перед виборцями

19.02 / 12:07

Поліція Луганщини затримала жінку з Войська Донського

19.02 / 10:49

Про гроші та Уряд

19.02 / 10:48

Чоловіку, який дав хабара, повідомлено про підозру

19.02 / 09:36

Російські окупаційні війська 12 разів порушили режим припинення вогню

 
Полезные ссылки

Календарь

Праздники Украины
 
 
 
     
 

© 2009-2017 Параллель-Медиа Все права защищены.

E-mail: media @ paralel-media.com.ua

Использование материалов разрешено при условии проставления прямой открытой для поисковых систем гиперссылки на paralel-media.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.

 
     
  Система Orphus