Главная новости Луганска и Украины
 
 
                 
 
Валюта   Покупка   Продажа
   
 
 
Поиск по сайту
 
  19:45 XVIIІ Літні сільські спортивні ігри серед збірних команд районів «Луганщина-2018» 19:42 Попасна запрошує на свято борщу 19:08 Уряд підготував Бюджет-2019 17:10 На Луганщині відкриваються нові можливості для бізнесу 17:06 Схрон з боєприпасами прикордонники виявили на Луганщині 17:03 Якого покарання слід очікувати тим, хто вчиняє домашнє насильство? 16:59 Розмір аліментів 16:34 ПриватБанк перешел на закупки через Zakupivli24 16:30 Около 3,7 млрд гривен своих сбережений доверили ПриватБанку жители Донецкой и Луганской областей 16:00 Мобильным банком Приват24 пользуются 6 миллионов украинцев  
     
 
 

Есть мнение


19.04.2018 / 15:29 ПАРАЛЛЕЛЬ - МЕДИА

Чотири місяця зими та паводок на додачу (частина перша)

Сьогодні поговоримо про дорожню інфраструктуру Луганщини. Коротко кажучи, що маємо на сьогоднішній день? Відповідь така - чотири місяця зими та паводок на додачу, але ситуація під контролем, а дорожники Луганщини вже приступили до ремонтних робіт. Тепер про все це докладно.

Снігові замети висотою понад три метри

Цьогорічна  зима виявилася дуже складною для філій ДП «Луганський облавтодор». Щоб ліквідувати негоду, забезпечити безпечний проїзд по дорогах Луганщини, працювали в день, і в ночі. І хоча  головне завдання, яке стоїть перед співробітниками  структурних підрозділів ДП «Луганський облавтодор» - робота на дорогах державного значення, не забували  про місцеві дороги. 

Останній снігопад стався у двадцятих числах березня, тоді  на дороги Луганщини вийшла вся снігоприбиральна техніка.

Сильний вітер  призвів до утворення снігових переметів на автомобільних дорогах загального користування: тільки прочистили дорогу, через 2 години її знову засипало снігом. На окремих ділянках доріг утворилися снігові замети висотою понад три метри - саме таке можна побачити на автодорозі Т 1308 Старобільськ-Марківка.

Попри все, ситуація втримали  під контролем. Проїзд дорогами державного значення було забезпечено. Але варто зазначити, що на окремих ділянках доріг  місцевого значення, відбувалися снігові затори. Складна ситуація була в Марківському, Новоайдарському  районах, на проїзній дорозі Т1313 – Старобільськ-Біловодськ-Троїцьке. Тут снігова навала сягала півтори метра. Мешканці Луганщини могли  наочно побачити як працювали  дорожники – цілодобово, без вихідних.

Ситуацію нам прокоментував заступник голови Луганської обласної державної адміністрації  Вадим Данієлян.

Мережа автомобільних доріг загального користування Луганської області на підконтрольній українській владі території становить 3600 км, тритина  з них автодороги державного значення, решта -  місцевого значення. Нагадаємо, що дороги місцевого значення з січня 2018 року передані на баланс Луганської облдержадміністрації та органів місцевого самоврядування.

Начальник відділу якості та технічного контролю і нових технологій Служби автомобільних доріг у Луганській області Віктор Миколайович Циганський підбив підсумки зими та докладно розповів про наступний дорожній сезон.

Про паводок

Після снігових заметів березня, ще одним випробуванням став паводок.  Через різке потепління вода подекуди вийшла із берегів річок Айдар, Деркул, Євсуг, Красна та затопила декілька низьководних мостів на автошляхах області, що ускладнило сполучення між населеними пунктами.

Причина підтоплення наступна - через різке потепління та опади сталося швидке танення снігу та льоду, тала вода вийшла з берегів місцевих річок. Виявити точну суму збитків наразі неможливо, оскільки по-меншій мірі п’ять мостів знаходиться затопленими.

На початку квітня найбільш складна ситуація  відзначалася на півночі Луганщини, а пік підтоплення прийшовся на Великодні свята. Місцеві мешканці говорять, що такого на Луганщині не було 10-15 років. 

Служба автомобільних доріг у Луганський області проводила щоденний моніторинг рівня води. На деяких річках (наприклад Сіверський Донець, у районі Томашівського мосту) вода прибувала 50-60 см щодоби. Схожу картину можна було побачити на річках Айдар, Деркул, Євсуг.

Загалом  підтопленими були 13 низьководних мостів та під’їздів до них. Найскладніша ситуація була у Новопсковському, Старобільському, Новоайдарському районах.  Дещо кращою була ситуація у Станично-Луганському, але загроза паводку тут не відійшла.

Затоплені мости для легкового та вантажного транспорту були закриті. На них встановлені покажчики рівня води для координації руху транспорту та знаки попередження, було організовані об їзди. Рівень підйому  води, у різних районах, сягав від одного двох метрів.

На Луганщині вживали всі необхідні заходи щодо  паводку. Спільно працювали обласні та місцеві органи влади, Головне управління ДСНС України у Луганській області, Національна поліція, ДП «Луганський облавтодор», Служба автомобільних доріг у Луганський області.

Отже, проблему паводку вирішували гуртом. Наприклад, на Томашівському мосту  через річку Сіверський Донець працювали співробітники Головного управління ДСНС України у Луганській області, додаткову техніку надала Лисичанська філія ДП «Луганський облавтодор». Цей міст з’єднує два міста – Новодружеськ та Рубіжне.

Томашівський міст розташований на 130 кілометрі дороги Т-13-02. За допомогою важкої техніки витягували затоплені дерева, забезпечували проходження води під мостовою спорудою.

Тут на Томашівському мосту, ми поспілкувалися з представниками ДСНС. Про те, як працювали нам розповів Олександр Сергійович Шулій, начальник державної пожарно-рятувальної частини № 38 місто Новодружевськ, капітан служби цивільного захисту.

Чимало лиха приніс паводок Старобільщині. У Старобільському районі були затоплені п’ять мостів, дороги, плавали цілі вулиці.

Зрозуміло, що зараз вода спала, але варто згадати, що підтопленими була північно-східна частина м. Старобільськ, велика вода прийшла у села   Підгорівка, Чмирівка,   Проказине,  Бутківка,  Титарівка. Всюди були визначені об’їзні шляхи, людей не залишили сама на сам з паводком. Але збитки підраховують і досі.

Начальник  філії «Старобільська (ДЕД)» В’ячеслав Михайлович Пропльоткін – місцевий мешканець. За його словами, останній раз така велика вода була 14 років тому. Ми говорили з ним саме під час розпалу паводку на Старобільщині.

Сьогодні у Луганській області рівень води у місцевих річках поступово знижується, але говорити про зникнення загрози паводку на річках  Сіверський Донець та Айдар зарано.

За словами начальника відділу якості та технічного контролю і нових технологій Служби автомобільних доріг у Луганській області Віктора Циганського, дійсно спостерігається спад води на річках, проте, говорити про те, що загроза паводку спала не доводиться.

«Причина полягає у тому, що найбільша водна артерія Луганщини річка Сіверський Донець тече з Білгородської області Росії, а там сніги ще не розтанули. Окрім того, існує загрозу того, що, річка Дон, у місті впадання в неї Сіверського Дінця, може «підперти» Сіверський Донець, тоді можливе підняття рівня води. Таким чином, загроза не минає, працюємо» - повідомив Віктор Циганський.

Віктор Миколайович Циганський вважає, що повністю зняття загрози паводку можна очікувати не раніше кінця квітня – початку травня.

Підготував  Володимир Сидоренко, Паралель-медіа

Далі буде...


Понравилась новость? ЖМИ!


 

 

 

Лента новостей

18.09 / 19:45

XVIIІ Літні сільські спортивні ігри серед збірних команд районів «Луганщина-2018»

18.09 / 19:42

Попасна запрошує на свято борщу

18.09 / 19:08

Уряд підготував Бюджет-2019

18.09 / 17:10

На Луганщині відкриваються нові можливості для бізнесу

18.09 / 17:06

Схрон з боєприпасами прикордонники виявили на Луганщині

18.09 / 17:03

Якого покарання слід очікувати тим, хто вчиняє домашнє насильство?

18.09 / 16:59

Розмір аліментів

18.09 / 16:34

ПриватБанк перешел на закупки через Zakupivli24

18.09 / 16:30

Около 3,7 млрд гривен своих сбережений доверили ПриватБанку жители Донецкой и Луганской областей

18.09 / 16:00

Мобильным банком Приват24 пользуются 6 миллионов украинцев

18.09 / 15:56

ПриватБанк будет финансировать бизнес под четыре процента годовых

18.09 / 14:18

Взаємодія громадськості та поліції заради безпечного майбутнього

18.09 / 14:07

Дорожники Луганщини працюють у рамках виділеного фінансування

18.09 / 13:46

Нацгвардійці зі складу Об’єднаних сил затримали двох бойовиків

18.09 / 13:41

Ситуація в районі проведення операції залишається під контролем Об'єднаних сил

18.09 / 12:53

У місті Львів відбувся чемпіонат України з важкої атлетики

18.09 / 11:20

Проверки по обороту подакцизных товаров

18.09 / 10:00

Завершено реконструкцію КПВВ «Мар’їнка»

18.09 / 09:24

Предприниматель не получал доход - что с ЕСВ?

18.09 / 09:00

Ситуація на Донбасі мала ознаки до зниження вогневої активності противника

12.09 / 21:56

На сторожі закону - рубіжанські жінки-поліцейські (частина друга)

12.09 / 20:44

На сторожі закону - рубіжанські жінки-поліцейські (частина перша)

12.09 / 12:56

ДТЭК Луганская ТЭС готовит оборудование к отопительному сезону 2018 – 2019

12.09 / 12:49

Пожарная дружина Луганской ТЭС приняла участие в соревнованиях огнеборцев

12.09 / 12:44

Військовою прокуратурою затримано керівника одного зі структурних підрозділів Нацполіції у Луганській області

12.09 / 12:39

Як Луганщина використовує державні кошти?

12.09 / 11:22

Про підготовку до опалювального сезону та ремонт доріг

12.09 / 10:43

Військовослужбовці знову зустрілися з головним лікарем Світлодарської міськлікарні

12.09 / 10:15

На Луганщині збільшилась кількість обстрілів

12.09 / 09:00

Загострення на окремих напрямках

 
Полезные ссылки

Календарь

Праздники Украины
 
 
 
     
 

© 2009-2017 Параллель-Медиа Все права защищены.

E-mail: media @ paralel-media.com.ua

Использование материалов разрешено при условии проставления прямой открытой для поисковых систем гиперссылки на paralel-media.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.

 
     
  Система Orphus