Главная новости Луганска и Украины
 
 
                 
 
Валюта   Покупка   Продажа
   
 
 
Поиск по сайту
 
  21:31 Чому необхідно враховувати гендерні питання при формуванні місцевих бюджетів Луганщини 16:05 Молодые сотрудники ДТЭК Луганской ТЭС подарили частичку доброты и надежды пациентам Счастьенской горбольницы 11:26 Піротехніками на Луганщині вилучено сім одиниць вибухонебезпечних предметів 11:16 Луганская ТЭС перешла на частичное использование угля 09:15 Ситуація в районі проведення операції була цілком контрольованою Об'єднаними силами 18:17 Що заважає подолати гендерні стереотипи в українському суспільстві? (частина друга) 17:26 Що заважає подолати гендерні стереотипи в українському суспільстві? (частина перша) 16:43 Омбудсмен Людмила Денисова ознайомилась з роботою КПВВ «Станиця Луганська» 16:41 За кошти ДФРР у Троїцькому районі будуються спортивні майданчики 16:29 Покарання за організацію «референдуму» на підтримку «ЛНР»  
     
 
 

Народный юрист


19.04.2018 / 10:50 ПАРАЛЛЕЛЬ - МЕДИА

Пенсійники стають ближче та працюють з майбутніми пенсіонерами

03 квітня 2018 року розпочав роботу агентський пункт Рубіжанського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Луганської області на базі центру надання адміністративних послуг Кремінської районної державної адміністрації.

З метою покращення роботи з інформування населення та наближення послуг до громадян управлінням Пенсійного фонду і надалі планується розширяти мережу віддалених консультативних пунктів.

Сьогодні поговоримо про те, як пенсійники стають ближче та як вони працюють з майбутніми пенсіонерами. Наш співрозмовник - начальник Рубіжанського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Наталія Миколаївна Смаглюк.

Ми поговоримо про зміни у Пенсійному законодавстві, про  життя наших пенсіонерів та пенсіонерів-переселенців, про те, які актуальні завдання стоять перед пенсійниками?

Рубіжанське об'єднане управління Пенсійного фонду України утворено у березні 2017 року шляхом злиття управлінь в місті Рубіжному та Кремінському районі. На цей час управління обслуговує територію з населенням 97 тис. осіб., з яких 58 тис. пенсіонерів, у тому числі 26 тис. внутрішньо переміщених осіб.  Середній розмір виплати пенсій по управлінню – 2900 грн., що дещо нижче середнього по області  на 109 грн.

Одним із головних завдань Пенсійного фонду у 2018 році є наближення пенсійних послуг до населення. Мова йде про відкриття нових віддалених робочих місць, у тому числі і на базі центрів надання адміністративних послуг (ЦНАПів).

Також заплановано у цьому році перейти на нову централізовану підсистему призначення та виплати пенсій, розширення точок доступу до пенсійних послуг, підвищення рівня залучення місцевих пенсіонерів до отримання пенсій через банківські установи, поліпшення умов доступності органів Фонду для осіб з інвалідністю.

З березня 2018 запрацювала оновлена версія Веб-порталу Пенсійного фонду України. Зрозуміло, що ми також підняли і і цю тему. Ми докладно поговорили про реєстрацію на оновленному  Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України, про  його можливості  і переваги.

За словами нашої співрозмовниці, пенсійники працюють  у напрямку підвищення якості надання послуг пенсійного забезпечення громадянам та наближення їх до мешканців громад.

На зустрічах у трудових колективах обговорюються  актуальні питання пенсійної реформи, а саме: умови виникнення права на пенсію, особливості обчислення страхового стажу для визначення права на пенсію, умови призначення пенсії на пільгових умовах,  умови обчислення коефіцієнту стажу та заробітної плати, умови перерахунку пенсії, умови зарахування до стажу періодів підприємницької діяльності, впровадження накопичувальної системи, умови призначення пенсії внутрішньо переміщеним особам, можливість реєстрації на Веб-порталі.  Як правило, на зустрічах на всі питання надаються  обґрунтовані відповіді.

Всі, хто працює в Україні офіційно і за них сплачуються страхові внески, або ті, хто працює за кордоном та уклали договір добровільного страхування, є застрахованими особами.

Кожні два роки працюючі пенсіонери мають право на перерахунок своєї пенсії. Такі перерахунки проводяться з 2006 року за зверненням громадян.

Про всю цю вищенаведену роботу нам розповіла начальник Рубіжанського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Наталія Миколаївна Смаглюк. Вона докладно проінформувала про можливість добровільної участі в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування та про те, що гідну пенсію отримають громадяни, які мають високий коефіцієнти зарплати і страхового стажу, про які необхідно дбати завчасно.

Отже, пенсійники наголошують, що пенсія напряму залежить від страхового стажу, який зараховується відповідно до сплачених страхових внесків пропорційно до розміру заробітної плати. Тому, погоджуючись отримувати заробітну плату «в конверті», наймані працівники власноруч відбирають в себе гідну пенсію у майбутньому.

Важливо зазначити, що виїзні прийоми громадян, як одна з можливостей для жителів отримати консультації з пенсійних питань у своєму населеному пункті, користуються великою популярністю. У Рубіжному проводяться виїзні прийоми мешканців віддалених частин міста, наприклад жителів району силікатного заводу, південної частини міста (мікрорайон Південний). Проводяться такі прийоми і у Кремінському районі.

На думку нашої співрозмовниці, виїзні прийоми громадян – ефективна форма роботи з населенням. До речі, сама  Наталія Смаглюк днями  проводила  виїзний прийом громадян у селі Єпіфанівка Кремінського району. Жителів села переважно цікавили умови реалізації права на пенсійне забезпечення, попередній підрахунок страхового стажу, можливості його поточного відстеження та шляхи збільшення, перерахунок пенсій, у тому числі і при збільшенні страхового стажу, питання відновлення втраченого пенсійного посвідчення.

Наприкінці розмови Наталія Смаглюк повідомила нас про те, що для мешканців території проводяться телефонні гарячі лінії та прийом по скайп-зв'язку. Вона також нагадала  контакти – як звернутися до Рубіжанського об’єднаного управління Пенсійного фонду України.

Наближення пенсійних послуг до населення — один з пріоритетних напрямків роботи органів Пенсійного фонду. Раніше пенсійні послуги надавались лише в управліннях Пенсійного фонду, яке часто могло бути одним в місті чи районі. Але зараз пенсійники йдуть шляхом наближення послуг з пенсійних питань до людей.

Суть цього процесу в тому, що громадяни можуть отримувати пенсійні послуги з призначення чи перерахунку пенсій у тому агентському пункті, який є ближчим до їх місця проживання. Відтак, людині уже не потрібно витрачати час та кошти на поїздки до управління. І це, без сумнівів дуже позитивний процес.

Контакти Рубіжанського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Луганської області. У  Рубіжному управління знаходиться за адресою: вулиця Студентська, 35-А. У місті Кремінна  площа Красна, 2.  Телефони для довідок:  Рубіжне – (06453) 6-43-76, 095-402-63-81;  Кремінна – (06454) 2-40-30, 2-10-31, 050-056-54-63.

Підготував  Володимир Сидоренко, Паралель-медіа


Понравилась новость? ЖМИ!


 

 

 

Лента новостей

15.11 / 21:31

Чому необхідно враховувати гендерні питання при формуванні місцевих бюджетів Луганщини

14.11 / 16:05

Молодые сотрудники ДТЭК Луганской ТЭС подарили частичку доброты и надежды пациентам Счастьенской горбольницы

13.11 / 11:26

Піротехніками на Луганщині вилучено сім одиниць вибухонебезпечних предметів

13.11 / 11:16

Луганская ТЭС перешла на частичное использование угля

13.11 / 09:15

Ситуація в районі проведення операції була цілком контрольованою Об'єднаними силами

10.11 / 18:17

Що заважає подолати гендерні стереотипи в українському суспільстві? (частина друга)

10.11 / 17:26

Що заважає подолати гендерні стереотипи в українському суспільстві? (частина перша)

10.11 / 16:43

Омбудсмен Людмила Денисова ознайомилась з роботою КПВВ «Станиця Луганська»

10.11 / 16:41

За кошти ДФРР у Троїцькому районі будуються спортивні майданчики

10.11 / 16:29

Покарання за організацію «референдуму» на підтримку «ЛНР»

10.11 / 16:26

Платники податків Луганщини почали частіше звертатися до ДФС за отриманням адмінпослуг

10.11 / 15:34

Запровадили відстріл хижих та шкідливих тварин

10.11 / 15:13

На Луганщині загинуло двоє військовослужбовців

10.11 / 14:08

Газ подадуть. У Сєвєродонецьку ''затоплять''

10.11 / 13:57

Ситуація з газопостачанням критична

10.11 / 13:41

Украинцы отметят Всемирный день шопинга миллионом покупок и рассрочкой

10.11 / 13:35

Ежемесячно украинцы покупают в рассрочку товаров на 700 миллионов

10.11 / 13:27

На Луганщині СБУ блокувала канал постачання зброї

10.11 / 12:34

Як йде будівництво будинку для переселенців у Рубіжному

10.11 / 11:46

Два військовослужбовці Об'єднаних сил отримали смертельні поранення

09.11 / 15:37

Луганщина долучилася до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності

09.11 / 15:30

У Сєвєродонецькому коледжі культури та мистецтв відбувся святковий концерт

09.11 / 15:10

Місія Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ відвідала Луганщину

09.11 / 14:53

У Кремінній Сергій Філь вручив ключі від квартири захиснику-медику

09.11 / 13:59

Українська поліція переймає закордонний досвід

09.11 / 09:58

«Приветливое окошко» и ДТЭК порадуют маленьких пациентов Счастьенской больницы

09.11 / 09:52

Внаслідок бойових дій поранення дістали 2 військовослужбовці Об'єднаних сил

08.11 / 18:53

Вітаємо з перемогою на Чемпіонаті світу ICO поліцейського Луганщини

08.11 / 17:20

Сергій Філь вручив ключі від квартири захиснику-медику

08.11 / 16:56

В області відбудеться фестиваль-ярмарок «Медові ріки Луганщини 2018»

 
Полезные ссылки

Календарь

Праздники Украины
 
 
 
     
 

© 2009-2017 Параллель-Медиа Все права защищены.

E-mail: media @ paralel-media.com.ua

Использование материалов разрешено при условии проставления прямой открытой для поисковых систем гиперссылки на paralel-media.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.

 
     
  Система Orphus