Главная новости Луганска и Украины
 
 
                 
 
Валюта   Покупка   Продажа
   
 
 
Поиск по сайту
 
  12:13 ПриватБанк: Более 1 миллиона коммунальных платежей в январе в восточном регионе 11:38 Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування на 23 лютого 2018 року 11:24 На Луганському напрямку основна ворожа активність зосереджена у районі Світлодарської дуги 19:00 Як працюють пенсійники Станиці Луганської та Рубіжного 17:30 Новини від Міністерства охорони здоров'я України 16:33 Кредити на житло переселенцям: Умови отримання від «Ощадбанку» 14:30 12 років позбавлення волі за збут опію на території Луганщини 13:26 О своих доходах можно узнать в Электронном кабинете 12:25 Пересечение линии соприкосновения - на контроле в «фантомовцев» 12:00 Для дітей з інвалідністю організували змагання з боулінгу  
     
 

Новости партнеров

 
 
 

Переселенцы


21.08.2017 / 12:27 ПАРАЛЛЕЛЬ - МЕДИА

Пенсійники Луганщини готові до реформ (частина друга)

Тема Пенсійної реформи продовжує залишатися однією з найголовніших тем у засобах масової інформації. Зрозуміло, що ми не остаємося осторонь. Бо для нас важливо пояснити  доступно і зрозуміло - що відбувається, чого очікувати далі. Ми присвячуємо українським реформам, зокрема Пенсійній реформі, багато уваги. Сьогодні продовжуємо (початок тут)

Будемо говорити про те, чи готові до змін управління Пенсійного фонду? Які актуальні завдання стоять перед пенсійниками? Що робиться щоб покращити життя наших пенсіонерів в окремо взятих регіонах?

Де взяти кошти на пенсійну реформу?

Уряд  запропонував на розгляд парламенту масштабну пенсійну реформу, яка базуватиметься на трьох принципах: 1. Осучаснення пенсій. 2. Скасування обмежень для працюючих пенсіонерів. 3. Справедлива пенсійна система. 4. Бездефіцитний Пенсійний фонд.

З 1 жовтня внаслідок реформування має відбутись перерахунок пенсій відповідно до зростання середньої заробітної плати, що дозволить усунути наявний нині вплив року виходу на пенсію на її розмір. Також відбудеться підвищення мінімальної пенсії до 1373 гривень. Крім того, урядова пенсійна реформа передбачає щорічний автоматичний перерахунок пенсій в залежності від рівня інфляції та зростання середньої заробітної плати. 

Джерелом фінансування підвищення пенсій з 1 жовтня стануть додаткові надходження від запровадженого з 1 січня цього року подвоєного розміру мінімальної заробітної плати з 1 600 до 3 200 грн. Це дозволило збільшити надходження коштів від сплати єдиного внеску за 7 місяців 2017 року на 13,5 млрд грн, у тому числі до Пенсійного фонду на 11,5 млрд грн.

Пенсійна реформа передбачає впровадження прозорих та зрозумілих правил визначення розміру пенсійних виплат. Так, за новими правилами, на пенсію впливатимуть:
середня заробітна плата застрахованої особи.

При розрахунку пенсії до уваги береться персональна заробітна плата особи за всі періоди роботи, починаючи з 1 липня 2000 року; середня зарплата в Україні, з якої сплачено страхові внески, за даними Пенсійного фонду України, за попередні 3 роки. За 2014–2016 рр. – у розмірі 3764 грн (на сьогодні  пенсія розрахована за застарілим показником зарплати – 1198 грн за даними 2007 року); тривалість страхового стажу, протягом якого особа сплачувала пенсійні внески. Трудовий стаж до 2000 року враховується на рівні зі страховим. Окрім того, запроваджується  обов’язкова щорічна індексації пенсій з 2021 року, яка відбуватиметься шляхом збільшення (перерахунку) середньої зарплати, з якої обчислено пенсію.

Реформування, оптимізація, що відбувається на Луганщині?

Робота органів Пенсійного фонду України Луганської області   спрямована на забезпечення своєчасної виплати пенсій, покращення якості обслуговування громадян, збільшення власних надходжень, вдосконалення взаємодії з місцевими органами влади з питань залучення коштів до бюджету Фонду за рахунок детінізації ринку праці, проведення процесу реорганізації управлінь області, забезпечення прозорості та відкритості в роботі органів Пенсійного Фонду.

На Луганщині завершився процес оптимізації районних управлінь Фонду. Ця реорганізація відбувається в рамках Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України. В процесі реорганізації в області шляхом злиття з 11 працюючих управлінь створено 3 міських та 5 об’єднаних управлінь. Фахівці з питань пенсійного забезпечення працюватимуть і надалі в тих самих приміщеннях. Правда, іноді вони переїждають в кращі умови. Так сталося, наприклад, у Рубіжному.

Оптимізація у Рубіжному

Наприкінці березня, після оптимізації, тобто злиття з управлінням в Кремінському районі Рубіжанське об’єднане управління обслуговує населення міста Рубіжного і Кремінського району.

Загальна чисельність пенсіонерів - більше 45 тисяч. З них - 25 тисяч складають рубіжани. В даний час в управлінні працюють більше 80 фахівців, з яких 50 працює в самому Рубіжному.

В середньому в управління звертається 160-180 осіб в день. Щомісячне фінансування на виплату пенсії становить 86 млн. грн., в тому числі по місту Рубіжне - близько 40 млн. грн. щомісяця.

Про це нам розповіла начальник Рубіжанського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Наталія Миколаївна Смаглюк.

Рубіжанське об'єднане управління Пенсійного фонду України отримало  власний будинок

Місяць тому, 3 липня 2017 року, після капітального ремонту, відбулось урочисте відкриття Рубіжанського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Луганської області, в якому прийняли участь начальник головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області Ольга Шарунова, міський голова м. Рубіжне Сергій Хортів.

Варто зазначити, що 26 років працює Пенсійний фонд в Рубіжному, але ніколи не мав власного приміщення. І, нарешті, здійснилося! Рубіжанська міська рада прийняла в минулому році рішення про передачу цієї будівлі комунальної власності в оренду з подальшою передачею у власність фонду.

Пенсійний фонд України за сприяння обласного  управління  виділив гроші на капітальний ремонт. Виконання ремонту в стислі терміни стало можливим завдяки злагодженій роботі організацій: проектній - "Техносервіс" і будівельної  "Нові технології".

Величезний внесок у ремонт будівлі вкладено і співробітниками міського та обласного управлінь Фонду, які на протязі всього ремонту поєднували основні обов'язки з будівельними роботами. А переїжджати допомагали рятувальники, і полиціанти.  Віднедавна управління працює за новою адресою по вул. Студентська, 35А.

Обслуговування у новому приміщенні здійснюється за принципом «єдиного вікна», так як цього вимагають стандарти обслуговування осіб, що звертаються до органів Фонду. Весь спектр роботи з відвідувачами виконуватимуть спеціалісти Рубіжанського відділу обслуговування як фронт-офісу, який розміщується на 1 поверсі в 3-х залах обслуговування.  Прийом здійснюють 8 спеціалістів.

Начальник Рубіжанського об’єднаного управління Наталія Миколаївна Смаглюк розповіла і про нову будівлю, де буде комфортно як відвідувачам, так і працівникам управління, і про особливості роботи.

Крім того, фахівці з пенсійного забезпечення здійснюють виїзди на замовлення до осіб з обмеженими фізичними можливостями, інвалідів по зору та осіб, яким виповнилося 80 і більше років (за місцем проживання чи тимчасового перебування таких осіб на стаціонарному лікуванні в медичних закладах) для надання консультацій, довідок, отримання заяв тощо.

На першому поверсі управління, окремо від інших структурних підрозділів, розташовані кабінети Рубіжанського відділу обслуговування громадян. Кабінети обладнані приладами аудіо- та відеофіксації.

З турботою про людей з обмеженими фізичними можливостями будівлю обладнано пандусом та кнопкою виклику, а для громадян з вадами зору таблички з назвами кабінетів та іншою інформацією обладнані шрифтом Брайля.

Обладнали санвузли, зробили тут знаки безпеки, розмістили спеціальні таблички для сліпих з пухирцями. 

Є пандуси для переміщення інвалідів на кріслах-колясках, пішоходів з дитячими колясками та інших категорій населення.

Тепер тут не буде такого напруження і товкучки, як була в старій будівлі управління пенсійного фонду. Відчувається, що тут дбають про відвідувачів. 

Наталія Миколаївна Смаглюк розповіла про своє бачення Пенсійної реформи, відповіла що мають зробити і роботодавці, і застраховані особи, теперішні і майбутні пенсіонери. 

До речі, у день нашої зустрічі  начальник Рубіжанського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Наталія Смаглюк надавала консультації та відповідала на питання громадян через «пряму телефонну гарячу лінію» та скайп-зв’язок.

Громадян цікавили питання призначення пенсій по втраті годувальника, пенсійного забезпечення внутрішньо переміщених осіб, призначення пенсій за вислугою років педагогічному працівнику, питання щодо очікуваного підвищення пенсій з 1 жовтня 2017 року та переваг від запровадження пенсійної реформи.    Всі громадяни, що звернулися під час прийму, отримали відповіді в повному обсязі.

***
Сьогодні  Україна проводить пенсіону реформу, яку називають однією з головних.   На Луганщині завершився процес оптимізації районних управлінь Пенсійного фонду. Ця реорганізація відбувається в рамках Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України, яка розрахована до 2020 року. Пенсійники Луганщини роблять все від них можливе для того, щоб пенсії оформлювалися і виплачувалися у певній мірі та своєчасно.

Підготував  Володимир Сидоренко, Паралель-медіа

 


Понравилась новость? ЖМИ!


 

Новости Lentainform

Загрузка...

 

 

 

Лента новостей

23.02 / 12:13

ПриватБанк: Более 1 миллиона коммунальных платежей в январе в восточном регионе

23.02 / 11:38

Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування на 23 лютого 2018 року

23.02 / 11:24

На Луганському напрямку основна ворожа активність зосереджена у районі Світлодарської дуги

22.02 / 19:00

Як працюють пенсійники Станиці Луганської та Рубіжного

22.02 / 17:30

Новини від Міністерства охорони здоров'я України

22.02 / 16:33

Кредити на житло переселенцям: Умови отримання від «Ощадбанку»

22.02 / 14:30

12 років позбавлення волі за збут опію на території Луганщини

22.02 / 13:26

О своих доходах можно узнать в Электронном кабинете

22.02 / 12:25

Пересечение линии соприкосновения - на контроле в «фантомовцев»

22.02 / 12:00

Для дітей з інвалідністю організували змагання з боулінгу

22.02 / 11:22

Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування на 22 лютого 2018 року

22.02 / 10:50

Спортсмени-підводники привезли вісім медалей

22.02 / 10:08

Ворог провів 20 прицільних обстрілів

21.02 / 20:09

Україна-2018: прогноз можливих викликів і здобутків для країни поточного року

21.02 / 20:00

Чому українським лісам не допоможе заборона на експорт деревини?

21.02 / 19:36

Бойовика з «РИМу» засуджено до позбавлення волі

21.02 / 19:16

В результате обстрела погибла медик Сабина Галицкая

21.02 / 19:05

Якісний та доступний сервіс тепер у місті Старобільську

21.02 / 18:54

Загинув один український військовослужбовець, ще двоє захисників – отримали поранення

21.02 / 18:09

На Луганщині судитимуть учасників організованої злочинної групи

21.02 / 16:59

Крадія з Рубіжного засуджено до 4 років 6 місяців позбавлення волі

21.02 / 16:55

У Рубіжному поліція викрила та припинила діяльність підпільного грального закладу

21.02 / 15:58

Масляна для людей з особливими потребами

21.02 / 15:45

Смак рідної мови в Луганській обласній бібліотеці

21.02 / 14:26

Чемпіонат з гирьового спорту у Рубіжному

21.02 / 13:32

Zakupivli24 поддержит лучших IT-специалистов

21.02 / 13:19

Рубіжанські оперативники затримали посередника шахраїв

21.02 / 12:53

Засуджено до позбавлення волі інформатора бойовиків

21.02 / 12:46

Президент Порошенко підписав Закон про Донбас

21.02 / 11:00

Фантомовцы Луганщины остановили перевозчика - нелегала

 
Полезные ссылки

Календарь

Праздники Украины
 
 
 
     
 

© 2009-2017 Параллель-Медиа Все права защищены.

E-mail: media @ paralel-media.com.ua

Использование материалов разрешено при условии проставления прямой открытой для поисковых систем гиперссылки на paralel-media.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.

 
     
  Система Orphus