Главная новости Луганска и Украины
 
 
                 
 
Валюта   Покупка   Продажа
   
 
 
Поиск по сайту
 
  11:32 На Луганщині судитимуть чергову учасницю антиукраїнського «референдуму» 2014 року 11:28 Відверто про субсидії та міфи 08:35 Український гідрометеоцентр обіцяє дощі та грози, місцями сильні зливи, град та шквали 08:25 Противник 17 разів відкривав вогонь по позиціях українських військ 18:29 На Луганщині розпочався міжнародний оперний проект «Музику чути крізь стіни» 18:25 На восстановление окружающей среды предприятия перечислили более 37 млн грн 18:22 Київ просить роз'яснень у США 14:51 Триває практика курсантів ЛДУВС імені Едуарда Дідоренка 13:36 Кому з 1 липня перерахували пенсії? 12:56 Інформація про замінування об’єктів не підтвердилась  
     
 

Новости партнеров

 
 
 

Есть мнение


20.10.2017 / 13:19 ПАРАЛЛЕЛЬ - МЕДИА

Виховувати патріотизм змалечку допомагають журналісти та артисти

Днями  у місті Сєвєродонецьк сталася надзвичайна подія. У міському Палаці культури відбулося  дивовижне свято - презентація проекту «Казкова скриня».

Філія ПАТ «НСТУ» Луганська регіональна дирекція (телеканал «ЛОТ» та Луганське обласне радіо «Пульс»), громадська організація «Суспільна думка» разом з Луганським обласним академічним українським музично-драматичним театром представляли новий проект «Казкова скриня». А казки з цього проекту можна почути на наших хвилях. 

Близько двох місяців тому, з початку навчального року,  організатори започаткували декілька цікавих дитячих конкурсів - «Казковий малюнок», «Найкраща казка», «Маленький казкар», «Уроки української».

Загалом у всіх етапах конкурсів взяли участь близько тисячі дітлахів майже з усіх куточків української Луганщини. За словами організаторів, головна мета проекту «Казкова скриня» – виховання у дітей та молоді почуття патріотизму, національної гідності, любові до рідного слова.

Як виник проект «Казкова скриня», як народилася  ідея співпраці «Луганської регіонально дирекції» - телеканалу «ЛОТ» та радіо «Пульс» - з акторами  Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру розповіла директор творчої редакції радіомовлення, заслужений журналіст України Ірина Коваль.

За її словами – автор ідеї - директор філії  НСТУ «Луганська регіональна дирекція», керівник Луганської регіональної спілки журналістів України, заслужений журналіст України Андрій Шаповалов. Отже, слухаємо Ірину Коваль.

Про те, як зароджувався проект, про те, як начитувалися казки, про співпрацю з радіо «Пульс», розповіла також актриса Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру Луганчанка,  заслужена  артистка України, провідний майстер сцени Ольга Яковенко.

Щирі та добрі слова пролунали на адресу тих, хто допоміг записати диск із казками та створити  проект «Казкова скриня».

Диски з казками, які отримали всі учасники проекту, також безкоштовно будуть розповсюджуватись серед іншої молоді Луганщини: в школах області, спеціалізованих навчальних закладах, бібліотеках.

Журі конкурсів, до складу якого входили представники Луганської регіональної організації Національної спілки журналістів України, митці та громадські діячі, оцінювало творчі дитячі доробки.

І ось найважливішій день настав. Під час презентації проекту «Казкова скриня» були  підведені підсумки, а також відбулася урочиста церемонія нагородження переможців зазначених конкурсів.

Були також названі найкращі роботи, а їх автори отримали чудові подарунки, які були надані благодійниками та спонсорами.

Хто ж став переможцем?  У конкурсі «Казковий малюнок» переможцями були визнані Володимир Івченко, Рада Бондарчук, Яна Кривошеєва, Софія Решетило.

Софія Решетило навчається у Сєвєродонецькій загальноосвітній школі № 5.  Софія розповіла нам що вона намалювала, поділилася своїми планами на майбутнє.

У конкурсі «Маленький казкар»  кращими були юні сєвєродончани. У молодшій віковій категорії діти від  6 до 9 років – перемогла Олександра Мокроменко, учениця 4-Б класу Сєвєродонецької загальноосвітньої школи № 15.  Керівник – Світлана Канцур. Олександра Мокроменко читала байку  Глібова «Осел і соловей».

У середній віковій категорії від 10 до 14 років переміг Єгор Агризков, вихованець театрального гуртка «ТАНДЕМ» Сєвєродонецького міського Центру дитячої та юнацької творчості,  керівник – Інна Жорнік.

У старшій віковій категорії - діти від 15 років - переміг Денис Безбородов, вихованець театрального гуртка «ТАНДЕМ» Сєвєродонецького міського Центру дитячої та юнацької творчості.  Денис прочитав гумореску Остапа Вишні «Що таке є свиня»?

А Михайло Шамрай (середня вікова категорія – 10-14 років) – також отримав приз. Михайло Шамрай - вихованець Зразкового художнього колективу «Дитячо-юнацький вокальний ансамбль «УСМІШКА» Сєвєродонецького міського Центру дитячої та юнацької творчості, керівник – Ольга Панаріна. Цікава деталь Михайло Шамрай прочитав свій власний твір «БАРАНЕЦЬ».

Жваве обговорення у журі визвав конкурс - «Найкраща казка». Важко було обрати найкращі казки, бо більшість робіт, присланих на конкурс були яскравими та цікавими.

І ось урочиста мить. Ірина Коваль нагороджує переможців та наголошує на тому, що казки можна почути щодня в ефірі радіо «Пульс» о 07.45 та о 20.10.

Отже, які казки стали переможцями та хто отримав призи?

Приз за казку «Про добро і зло» отримав Максим Підгорний, учень 4 класу навчально-виховного комплексу Олексіївська школа-гімназія, Новоайдарської районної ради Луганської області. 

За казку «Чарівний вогник» приз отримала учениця 5-В класу Поліна Шовкун. Поліна навчається у Сєвєродонецькому  навчально-виховному комплексі "Спеціалізована школа-колегіум Національного університету «Києво-Могилянська академія» Сєвєродонецької міської раді.

Анастасія Вшивенко  отримала приз за свою історію - «Казка про чарівний віночок».  Анастасія Вшивенко навчається у  9-А класі Лисичанської спеціалізованої  школи  №27. Анастасія Вшивенко  розповіла нам про свою казку «Казка про чарівний віночок». 

Наталія Ліщенко – учениця  6 класу. Дівчина написала казку  «Птах що приносить надію». Ця казка принесла Наталії приз. А навчається Наташа у Денежниківській загальноосвітній школі,  Новоайдарської районної ради Луганської області.

Наташа Ліщенко розповіла нам про свою казочку  «Птах що приносить надію».

У конкурсі «Уроки української» перемогу здобула Лисичанська загальноосвітня школа № 7, Лисичанської міської ради, Луганської області (місто Привілля).

Про те, як завоювати перемогу, як отримати приз (а це був чудовий відпочинок) і як відбувався конкурс «Уроки української» нам розповіла вчителька української мови та літератури Лисичанської загальноосвітньої школи № 7 (місто Привілля) Марина Володимирівна Мовчан.

Окрім того, у програмі заходу було дуже багато цікавого. Чисельні глядачі – а це були школярі – побачили  презентацію проекту, чарівну казку від акторів українського театру, виступ творчих дитячих колективів.

Глядачі гаряче аплодували артистам Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру, які представили уривок з дитячого спектаклю «Йшов собака через ліс»

Щирі посмішки на оплески викликали також виступи дитячих творчих колективів  - зразкового ансамблю естрадного танцю «Талісман» (керівник Наталія Караченцева), зразкового ансамблю бального танцю «Мрія» (керівник Вєра Кулакова), колективу естрадного танцю «Тріумф» (керівник Анастасія Остапенко).

Зацікавленість та подав викликало також казкове шоу мильних бульбашок від студії дитячих свят «Детки конфетки» (Керівники Анастасія та Дмитро Семенови). 

У святі  «Казкова скриня» взяли участь  представники Луганської обласної державної адміністрації та Сєвєродонецької міської ради, ПРООН, ЮНІСЕФ, журналісти. Але все є такі головними гостями свята були  дітлахи.

А хіба дорослі не люблять казок? Зрозуміло, що люблять, але намагаються бути серйозними і не зізнаються у цьому. Отже, скажу вам по секрету, що і дорослі і задоволенням взяли участь у святі від проекту «Казкова скриня».

Підготував  Володимир Сидоренко, Паралель-медіа


Понравилась новость? ЖМИ!


 

Новости Lentainform

Загрузка...

 

 

 

Лента новостей

19.07 / 11:32

На Луганщині судитимуть чергову учасницю антиукраїнського «референдуму» 2014 року

19.07 / 11:28

Відверто про субсидії та міфи

19.07 / 08:35

Український гідрометеоцентр обіцяє дощі та грози, місцями сильні зливи, град та шквали

19.07 / 08:25

Противник 17 разів відкривав вогонь по позиціях українських військ

18.07 / 18:29

На Луганщині розпочався міжнародний оперний проект «Музику чути крізь стіни»

18.07 / 18:25

На восстановление окружающей среды предприятия перечислили более 37 млн грн

18.07 / 18:22

Київ просить роз'яснень у США

18.07 / 14:51

Триває практика курсантів ЛДУВС імені Едуарда Дідоренка

18.07 / 13:36

Кому з 1 липня перерахували пенсії?

18.07 / 12:56

Інформація про замінування об’єктів не підтвердилась

18.07 / 12:29

Петро Порошенко підписав Закон «Про національну безпеку України»

18.07 / 12:25

Верховна Рада посилила відповідальність за несплату аліментів

18.07 / 11:47

Колишній бранець терористів надав свідчення про знущання в катівнях «ЛНР»

18.07 / 10:26

Кримське знову потерпає від масованих обстрілів окупанта

18.07 / 09:37

Унікальна фотовиставка розповідає про Юлію Тимошенко

18.07 / 09:27

Внаслідок ворожого вогню один український воїн загинув, двоє отримали поранення

17.07 / 08:26

Противник 19 разів відкривав вогонь по позиціях українських військ

16.07 / 22:37

Що там з дорогою на Харків?

16.07 / 19:53

Робота на польському підприємстві на Луганщині

16.07 / 17:49

Знеструмлення на Луганщині

16.07 / 16:45

Гирьовики вибороли ліцензії на світову першість

16.07 / 16:33

Луганські радикали у Сєвєродонецьку виступили співорганізаторами міжнародної миротворчої акції

16.07 / 15:01

Як оформити пільгову пенсію переселенцям

16.07 / 14:58

Що робити внутрішнім переселенцям, яким припинили виплату пенсій?

16.07 / 12:04

Международный Комитет Красного Креста приветствует принятие закона о правовом статусе лиц, пропавших без вести

16.07 / 10:39

Про монетизацію пільг на проїзд (частина друга)

16.07 / 10:12

Про монетизацію пільг на проїзд (частина перша)

16.07 / 09:35

Кримське опинилося під масованим гранатометним обстрілом

16.07 / 09:04

Ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишалася контрольованою

10.07 / 08:22

Російські окупаційні війська порушували встановлене перемир’я майже по всій лінії зіткнення

 
Полезные ссылки

Календарь

Праздники Украины
 
 
 
     
 

© 2009-2017 Параллель-Медиа Все права защищены.

E-mail: media @ paralel-media.com.ua

Использование материалов разрешено при условии проставления прямой открытой для поисковых систем гиперссылки на paralel-media.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.

 
     
  Система Orphus