Главная новости Луганска и Украины
 
 
                 
 
Валюта   Покупка   Продажа
   
 
 
Поиск по сайту
 
  18:19 Як проголосувати на виборах Президента виборцям, які живуть не за місцем реєстрації? 17:24 У сервісних центрах МВС розпочато проект «Таємний клієнт» 15:31 17 березня на реконструкцію буде закрито КПВВ «Новотроїцьке» 14:23 Поліція встановлює обставини ДТП внаслідок якої загинула жінка 13:50 Юлія Тимошенко впевнено перемагає на виборах президента, – результати масштабного опитування 13:31 Сергей Наев дал большое интервью газете «Факты» 10:21 Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на 16.01.2019 року 10:01 Поліцейські встановили водія, який скоїв наїзд на неповнолітніх 09:23 15 березня російські окупаційні війська шість разів порушили режим припинення вогню 17:00 Суд ухвалив вирок учасниці антиукраїнського «референдуму»  
     
 
 

Переселенцы


09.10.2017 / 10:57 ПАРАЛЛЕЛЬ - МЕДИА

Настільний хокей у Рубіжному розвивається не завдяки чомусь, а попри все

Сьогодні поговоримо про наше майбутнє, про дітей та їх захоплення. Відомо, що у дітей є особливий інтерес в декількох сферах, але якщо цей інтерес не розвивати, він згасає.

Саме тому поки дитина ще мала, бажано щоб батьки намагалися визначити ті хобі, ті захоплення, які підходять для їхніх дітей.  Але, на жаль, все менше і менше людей приділяють даному аспекту належну увагу, адже живемо ми в еру, коли гра на комп'ютері або перегляд телевізора стали улюбленими заняттями дітей.

Чому важливо щоб у дітей було хобі? Експерти вважають, що питання про хобі, що підходять для дітей, набагато важливіше, ніж питання про хобі, придатних для дорослих. Для дитини мати захоплення важливіше, ніж для дорослого. 

Експерти вважають, що захоплення здатне творити дива в житті дитини, роблячи його здатним справлятися з деякими речами, з якими він стикається в повсякденному житті. Таким чином, можна сказати, що для дітей хобі виконують розвиваючу функцію, допомагаючи їм краще розуміти певні речі.

Хобі - це цікавий, повчальний і продуктивний спосіб провести час, так що діти вирішать відмовитися від сидячого способу життя, для якого характерні гра на комп'ютері або перегляд мультфільмів по телевізору.

Ще одна хороша особливість дитячих захоплень - це розвиток певних навичок: практичних, рухових і творчих. Інтереси, придатні для дітей також допомагають їм розвинути навички спілкування, дозволяючи їм краще спілкуватися з оточуючими людьми.

Психологи радять  батькам заохочувати та сприяти розвитку дитячих інтересів. Це може бути колекціонування чи рукоділля, спорт чи природознавство, світ мистецтва від малювання до музики.

Як знайти захоплення до душі? Сьогодні існує велика різноманітність всіляких гуртків для дітей різного віку. Так, у Рубіжному успішно  працює Комплекс позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом. Комплекс знаходиться за адресою  вул. Миру, 20, у будівлі школи № 9. Комплекс працює круглий рік, заняття ведуть талановиті педагоги. Всі кружки та спортивні секції – безкоштовні, в них  займаються  близько 1000 дітей! 

Днями у Комплексі позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом відбувся дуже цікавий захід.  7 жовтня в місті Рубіжне пройшов Кубок Рубіжного з настільного хокею. Втім про це – далі.

Про роботу закладу  нам розповіла директор Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом Тетяна Сергіївна Набока.


Заступник міського голови Рубіжного Віталій Володимирович Стародубцев  запевнив, що міська влада буде підтримувати Комплекс позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом та Настільну хокейну лігу.


Юрій Валерійович Цимбалюк - практичний психолог, депутат Рубіжанської міськради. Він вважає, що дітям, особливо дітям-переселенцям, дуже важливо брати участь у різноманітних позашкільних заходах.

Настільний хокей являє собою невеликий спортивний снаряд, що нагадує хокейне поле в мініатюрі. Багато батьків згадають, що подібні ігри були в їх дитинстві. Прилад легко встановлюється на стіл або спеціальну підставку. Щоб пересувати фігурки хокеїстів, гравці повинні рухати жердини - спеціальні ручки.

Начебто все просто! Рухайся,  забивай шайбу та перемагай. Але! Існують стратегія, тактика і техніка гри. Саме ці поняття і розбирають юні хокеїсти на заняттях.

Все це розвиває нестандартне мислення, реакцію, уважність, витривалість,  зір, координацію руху і навіть фантазію. А найголовніше, що граючи, діти знаходять нових друзів, привчаються до дисципліни і відчувають бурю емоцій!

Говорить студент 2 курсу Рубіжанського політехнічного коледжу Олексій Шевелєв.

Настільний хокей – цікава сімейна гра. Говорить семикласник  рубіжанської школи № 3 Дмитро Петров.

Правила гри в настільний хокей   дуже прості. Головне - гравці зобов’язані діяти відповідно до  Кодексу поведінки гравця.

Що це? Усі гравці завжди мають поводитись як порядні та справжні спортсмени. Настільний хокей з часу його виникнення був і назавжди залишиться «спортом джентльменів».

Говорить семикласник  рубіжанського ліцею Микита Загребін.

Історія настільного хокею у Рубіжному розпочалася три роки тому. Тоді в кімнаті школяра «Супутник» Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом відбулася знаменна подія - відкриття ігрової кімнати з настільного хокею. Згодом виник "Молодіжний клуб", якій об’єднав тих, хто любить хокей.

У будинку № 20 по вулиці Будівельників, за такою адресою  знаходиться кімната школяра. Саме тут - опорний пункт поліції і кабінет капітана поліції Олександра Петрова. Тут «місце проживання» Федерації  настільного хокею Луганській області.

Все почалося з Рубіжанської НХЛ, яку організував Олександр Петров. Ідею настільного хокею на базі опорного пункту підтримало  керівництво Рубіжанського міськвідділу поліції. Як це відбулося розповідає старший інспектор, капітан поліції Олександр Володимирович Петров.

Кубок Рубіжного з настільного хокею відбувся у рамках другого етапу Кубку Федерації Настільної хокейної ліги України сезону 2017/2018. У турнірі взяли участь 17 учасників.

Цікава деталь була організована пряма Інтернет-відео трансляція турніру. Тобто, всі бажаючи могли спостерігати події наживо. 

Призи для проведення турніру були надані ЮНІСЕФ, а ще за словами Олександра Петрова, ця організація дружить з НХЛ. Отже, у Рубіжному сподіваються на подальшу співпрацю.

Члени «Молодіжного клубу» беруть активну участь в міських відкритих чемпіонатах і вже мають на своєму рахунку перемоги. Луганщину на чемпіонатах України (Федерація настільного хокею України) представляє команда з Рубіжного. На жаль, міська влада не відгукуються на заклики про допомогу юним хокеїстам.

А ось в Луганському обласному відділенні Комітету з фізичного виховання та спорту (Міністерство освіти і науки України) ініціативу рубіжан помітили. І за пропозицією керівника комітету Віктора Острецова, створили громадську організацію - Федерацію настільного хокею Луганській області.

Окрім того, надали недешеві комплекти для настільного хокею.

Рубіжанська поліція також у міру сил і можливостей допомагає хокейному клубу. Наприклад, у 2016 році завдяки поліції, діти побували в Харкові на чемпіонаті.

Олексій Гусак – голова судейського комітету Федерації настільного хокею України, чемпіон країни 2005/2006 років поділився думками щодо перспектив настільного хокею в Україні.

Настільний хокей - настільна гра, яка захоплює хлопчиків та чоловіків, не залишає байдужих серед дівчат, заряджає позитивними емоціями. У цього захоплення немає обмежень за віком, статевою ознакою і фізичними можливостями. 

Продовжуємо розмову з капітаном поліції Олександром Петровим.

Під час турніру емоції учасників були не меншими, ніж на льодовій арені.

Місця розподілились так: І місце – Олексій Гусак (Київ),  ІІ місце – Юрій Бондаренко (Харків),  ІІІ місце – Ігор Мартиненко (Харків). Переможці змагань були нагороджені дипломами та сувенірами.

***
Підтримуйте дитину в його починаннях, допомагайте долати інертність та лінь! Дитинство - найважливіший і найвідповідальніший період у формуванні особистості: те, що закладено в юні роки, стає фундаментом, на якому будуватиметься подальша життя і доля людини.

Дитячі роки летять дуже швидко. Допоможіть вашій дитині провести їх з користю і інтересом.

Підготував  Володимир Сидоренко, Паралель-медіа


Понравилась новость? ЖМИ!


 

 

 

Лента новостей

16.03 / 18:19

Як проголосувати на виборах Президента виборцям, які живуть не за місцем реєстрації?

16.03 / 17:24

У сервісних центрах МВС розпочато проект «Таємний клієнт»

16.03 / 15:31

17 березня на реконструкцію буде закрито КПВВ «Новотроїцьке»

16.03 / 14:23

Поліція встановлює обставини ДТП внаслідок якої загинула жінка

16.03 / 13:50

Юлія Тимошенко впевнено перемагає на виборах президента, – результати масштабного опитування

16.03 / 13:31

Сергей Наев дал большое интервью газете «Факты»

16.03 / 10:21

Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на 16.01.2019 року

16.03 / 10:01

Поліцейські встановили водія, який скоїв наїзд на неповнолітніх

16.03 / 09:23

15 березня російські окупаційні війська шість разів порушили режим припинення вогню

15.03 / 17:00

Суд ухвалив вирок учасниці антиукраїнського «референдуму»

15.03 / 16:18

Чотири роки позбавлення волі за збут наркотичних засобів

15.03 / 15:16

Податківці протидіють незаконній підприємницькій діяльності

15.03 / 14:28

ПриватБанк кредитует туристический бизнес Северного Приазовья

15.03 / 14:15

Зареєстровано три повідомлення про порушення законодавства про вибори

15.03 / 13:58

У тестовому режимі запрацювала електронна медична картка

15.03 / 13:32

Презентували сучасну систему забезпечення прав людини «Custody Records»

15.03 / 12:30

ПриватБанк кредитует агробизнес

15.03 / 12:13

В смт. Станиця-Луганська поліцейські розпочали комплексне відпрацювання району

15.03 / 10:54

Особливості електронних «лікарняних», які повністю замінять паперові

15.03 / 10:15

Поліція звітуватиме про свою роботу по-новому

15.03 / 09:29

Штраф та звільнення для державного службовця

13.03 / 23:50

Про Рубіжне – музичну столицю Луганщини та Маестро Колеснікова (частина друга)

13.03 / 23:44

Про Рубіжне – музичну столицю Луганщини та Маестро Колеснікова (частина перша)

13.03 / 17:42

П’ять популярних запитань про урядовий проект «Муніципальна няня»

13.03 / 17:36

Субсидію пенсіонерам будуть приносити листоноші

13.03 / 16:17

Двох депутатів Гірської міської ради засуджено за участь у «референдумі»

13.03 / 16:06

Поліцейські затримали торгівця зброєю та боєприпасами

13.03 / 15:15

На Луганщині взято під варту бойовика «ЛНР»

13.03 / 14:16

Штраф депутату за неповідомлення НАЗК

13.03 / 14:15

Штраф та звільнення як наслідок порушення вимог фінансового контролю

 
Полезные ссылки

Календарь

Праздники Украины
 
 
 
     
 

© 2009-2017 Параллель-Медиа Все права защищены.

E-mail: media @ paralel-media.com.ua

Использование материалов разрешено при условии проставления прямой открытой для поисковых систем гиперссылки на paralel-media.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.

 
     
  Система Orphus