Главная новости Луганска и Украины
 
 
                 
 
Валюта   Покупка   Продажа
   
 
 
Поиск по сайту
 
  11:22 Наближення пенсійних послуг до населення. Що варто знати переселенцям? 10:52 Як учаснику АТО отримати земельну ділянку – поясню міністр юстиції 10:36 Наслідки використання нелегальної праці для роботодавців та працівників 09:48 Про Уряд та сміття 09:30 Футбольное Счастье - ФК Шахтер и ДТЭК организовали детям бесплатные тренировки 15:32 Вітання Юлії Тимошенко з Покровом Пресвятої Богородиці 08:56 Ірина Верігіна вважає, що вибухи на складах – чергова злочинна халатність 18:04 Юные журналисты Счастья воплотят свои идеи при поддержке ДТЭК 17:10 У мешканця міста Рубіжне вилучили велику кількість бойових припасів 17:07 Детенизации занятости и доходов населения - первоочередное внимание!  
     
 
 

Переселенцы


27.06.2017 / 09:13 ПАРАЛЛЕЛЬ - МЕДИА

Прагнення до миру: Будують дома, відновлюють мости, ремонтують дороги

26 червня голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз провів робочу  поїздку Луганщиною та особисто  перевірив декілька об’єктів: будівництво житла для переселенців у Рубіжному, будівництво Томашівського мосту через річку Сіверський Донець, ремонт ділянки  автомобільної дороги Кремінна-Торське.

7-й мікрорайон знаходиться на околиці міста Рубіжне. Це спальний мікрорайон – багатоповерхівки, навчальні заклади, магазини. Тут розташувався «довгобуд» - дев’ятиповерхівка (будинок 16-Б), яку розпочали будувати більш ніж 20 років тому.

Очільник Луганщини Юрій Гарбуз з’явився на об’єкті рівно о 8.00, але будівельники вже приступили до роботи. Юрій Гарбуз вирішив особисто перевірити хід будівництва житла для внутрішньо переміщених осіб.

На капітальний ремонт багатоквартирного житлового будинку  з обласного бюджету виділено 51,2 млн грн. Роботи розпочалися ще у травні, а напередодні також, особисто приїхав Юрій Гарбуз, щоби  проінспектувати занедбаний дім та територію. Невдовзі після цього, підрядник (одна з будівельних фірм з Дніпра) почав  підготовчі роботи:  підводили  тимчасову мережу електропостачання, розпочали демонтаж ненадійних елементів конструкції. Виявилося, що потрібно було зняти  плити з верхніх поверхів кожного з трьох під’їздів, зрізати та підчистити незакріплені плити перекриття, вивезти залишки плит та сміття.

Тепер потрібно зводити нові стіни – це буде дев’ятиповерхівка. На будівельному майданчику акуратно  складована цегла та інші матеріали.

Зрозуміло, що роботи проводилися ретельно та повільно, бо ненадійні конструкції могли щомиті впасти. Відстали від графіків. Але, як запевнили Юрія Гарбуза підрядники та начальник управління капітального будівництва Луганької ОДА  Людмила Діденко, хід виконання робіт прискорять та будуть працювати у дві зміни. Отже, якщо тепер  тут працюють 55 робітників, то їх кількість має збільшитися.

Бажано, використовувати не тільки «чужих», а також залучити рубіжанських будівельників. Сьогодні ринок праці у Рубіжному дуже складний. Хоча, він дещо кращий ніж в інших містах Луганщини. Та все ж чимало будівельників вимушені шукати роботи по світах.

Планується, що до кінця листопада завершиться ремонт каркасу будівлі, проведуть  скління вікон та утеплення стін, а вже потім займуться внутрішніми роботами у квартирах. 

Зараз  проводиться  монтаж зовнішніх комунікацій – тепло та водопостачання.

Людмила Діденко запевнює, що до  грудня у цьому будинку будуть здані в експлуатацію 107 квартир – 9 однокімнатних, 53 двокімнатні, 44 трикімнатні та 1 п’ятикімнатна. Загальна житлова площа квартир у будинку буде складати більш ніж 3000 квадратних метрів. Біля будинку покладуть доріжки, висадять дерева.

Юрій Гарбуз побачив «коробку» та особисто зайшов в приміщення. Солодким обіцянкам він не повірив та сказав, що готовий перевірятиме хід будівельних робіт щомісяця.

Варто зауважити, що цьогоріч  за сприянням обласної влади планується виконати відповідні роботи ще на двох житлових об’єктах – у Рубіжному і Сєвєродонецьку. А до початку 2018 року мають отримати квартири більше 250 сімей переселенців.

Далі Юрій Гарбуз  особисто  перевірив  хід ремонту Томашівського мосту. Міст розташований на 130 кілометрі дороги Т-13-02 (автодорога державного значення «КПП Танюшівка-Старобільськ-Артемівськ»),  міст з’єднує Рубіжне та Лисичанськ.

Залізобетонний міст через річку Сіверський Донець було збудовано поблизу передмістя Лисичанську (місто Новодружеськ) ще у 1986 році. Томашівський міст (іноді його називають Новодружеський)  бойовики підірвали в травні 2014 року. У вересні 2014-го року його вже відновлювали співробітники ДСНС,  тоді при тимчасовому ремонті не всі будівельні нормативи були дотримані, через що рух транспорту вагою понад п'ять тонн через міст заборонено.

Капітальний ремонт Томашівського мосту проводиться на замовлення Служби автомобільних доріг у Луганській області.

За результатами відкритих торгів, тендер,  вартістю 12,5 мільйонів виграла Державна спеціальна служба транспорту. Спочатку вартість тендеру була близько 17 млн. гривень, але військові запропонували нижчу ціну при збереженні якості.  Роботи з капітального ремонту здійснюються за рахунок коштів Державного бюджету.

За рекомендації Державної спецслужби транспорту було визначено розробника проекту – Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту ім. академіка Лазаряна.

З кінця травня поточного року роботи виконують військовослужбовці 19 окремого мостового загону 26-го об’єднаного загону Державної спеціальної служби транспорту Міністерства інфраструктури України.

Цікава деталь – для проведення робіт було встановлено понтону переправу через річку. Місцевим мешканцям не доводиться  долати крюк у 10 ксилометрів для об’їзду – до наступного мосту. Ці понтони раніше було використані при проведенні ремонту у місті Слов’янськ (Донецька область).

Адміністрація Державної спеціальної служби транспорту та іі голова генерал-лейтенант Микола Мальков  поставив завдання виконати капітальний ремонт  у скорочені строки, тобто раніше строку. Саме тому сьогодні робиться все можливе, докладається максимум зусиль для виконання цього наказу. Військові говорять про те, що міст буде відновлений до кінця серпня, початку вересня цього року.

Роботи багато - загальна довжина мосту - майже 110 метрів. Зараз вже проведені роботи про демонтажу старих опор, та відновлюються опори №8, 9, 10. Окрім того,  демонтували старе покриття. Ведеться зборка арматурного каркасу мосту. Вже після цього  тут планують розпочати асфальтування дорожнього покриття. Ще одна проблема – під’їзди до мосту як з боку Рубіжного, так і з боку Новодружеська. Ці ділянки доріг, які знаходяться у комунальній власності відповідних місцевих органів влади, потребують капітального ремонту.

Зрозуміло, що Служба  автомобільних доріг у Луганській області не може давати завдання на ремонт цих ділянок, бо вони не стоять на її балансі.

Сьогодні на об’єкті працюють близько 70 військових  та задіяні 23 одиниці техніки. Перед початком робіт військові провели розмінування місцевості вздовж мосту. А на одній з опор було виявлено прикріплену бойовиками міну…

Після того, як Юрій Гарбуз ознайомився з ходом відновлювальних робіт на мосту, він залишився задоволеним та щиро подякував військовим за роботу. З нагоди того, що 26-й об’єднаний загін, який виконує роботи, був заснований саме  76 років тому, Юрій Гарбуз  вручив воїнам Почесну грамоту Луганської облдержадміністрації.

Під час спілкування, військові запевнили керівника області, що готові приступити до  капітального ремонту мосту поблизу селища Троїцьке у Попаснянському районі.

Начальник Служби автомобільних доріг у Луганській області Артем Арапов  дуже добре оцінює роботу військових. До речі, за його словами,  за час військової агресії  на Луганщині було зруйновано шість мостів та один шляхопровід. Відновленню підлягають також мости  через річки Красна, Лугань і Айдар та шляхопровід між містом Попасна та Бахмутом.

Зараз йде  проектування відбудови чотирьох мостів, потім буде проведена експертиза та тендер на ремонт. Гроші на відновлення мостів будуть виділені із Державного бюджету.

Нагадуємо, що за кошти Японського уряду, у рамках  програми допомоги ПРООН відновлюється міст у Старобільському районі. Роботи виконує підрядна організація, яка була залучена ПРООН.

Юрій Гарбуз особисто  перевірив  хід виконання поточного середнього ремонту ділянки  автомобільної дороги Кремінна – Торське, яка з’єднує Луганщину із сусідньою Донеччиною.

Автомобільна дорога забезпечує зв'язок зі східними та західними областями України і відноситься до обласних доріг місцевого значення. В адміністративному відношенні ділянка дороги розташована в межах Кремінського району Луганської області.

Необхідність у ремонті ділянки автошляху «Слов’янськ-Лиман-Кремінна» довжиною 7,2 км була викликана руйнуванням існуючого покриття у зв’язку з різким коливанням температури у зимовий період, рухом великовагової техніки і недотриманням міжремонтних термінів дорожнього одягу.

Підрядником виконується зміцнення фундаменту дороги методом холодного методом холодного ресайклінгу. Технологія проведення ремонту  передбачає проведення зняття асфальтного шару та його подальшої переробки. Для виконання робіт – саме за технологією холодного ресайклінгу, залучена додаткова специфічна техніка та допоміжні субпідрядники. Цей метод  – новітні технології у ремонті доріг: фрезою зрізали старе покриття, потім додаються нові матеріали – цемент, бітумна емульсія.

Потім на так звану «подушку» накладають нижній шар асфальтобетону, а згодом – верхній, основний. Товщина фундаменту складає 22 см, нижнього – 8 см, верхнього – 5 см.
Кремінна – Торське лише одна ділянка проекту проект «Кільце життя». Рік тому Службою автомобільних доріг у Луганській області спільно з Луганською обласною військово-цивільною адміністрацією було розроблено проект «Кільце життя». Цей проект  містить перелік стратегічних автошляхів загального користування, які з’єднують районні центри Луганщини та забезпечують транспортний зв’язок із сусідніми областями (Харківською, Донецькою), з подальшим рухом до Харкова, Запоріжжя, Дніпропетровська, Києва та Полтави.

Загальна протяжність маршруту «Кільце життя» становить понад 450 км автодоріг, з яких 190 км потребують негайного поточного середнього ремонту.

Варто зауважити, що понад 80% автомобільних доріг Луганщини вкрай потребують ремонт. Активна фаза проведення АТО значно погіршила стан дорожньої мережі Луганщини.

Зміна транспортного вантажопотоку спричинила зростання інтенсивності руху на національних, регіональних і територіальних автошляхах. Фактично, «дорожній одяг» було зруйновано!  І це сталося і через хронічне недофінансування галузі, недотримання міжремонтних строків експлуатації.

Заступник голови облдержадміністрації Вадим Данієлян та начальник Служба автомобільних доріг у Луганській області Артем Арапов доповіли про загальний стан справ. На ремонт  автодоріг, які входять до маршруту «Кільце життя», за різними оцінками необхідно близько 830 млн грн. І Луганщини знаходить гроші. На ремонт обласних доріг місцевого значення вже виділено 265 млн грн. Додатково залучено 32 млн грн перевиконання митних платежів.

Проектна вартість проведення поточного середнього  ремонту автомобільної дороги  Кремінна — Торське  складає 56 мільйонів 231 тисяч гривень. Гроші виділено з обласного бюджету. За результатами відкритих торгів було укладено договір  між Службою автомобільних доріг у Луганській та ТОВ «Данко». Розпочали проведення робіт восени 2016 року, тоді виконали робіт на суму 12 мільйонів. Цьогоріч  заплановано введення об’єкту в експлуатацію. Окрім ділянки Кремінна – Торське,  дорожники працюють  на ділянках доріг Сватове-Старобільськ, Старобільськ-Новоайдар, Старобільськ-Підгорівка, на двох ділянках між Петрівкою і поворотом на Станицю Луганську тощо. Контролює проведення ремонту  Служба автомобільних доріг у Луганській області.

Володимир Сидоренко, Паралель-медіа. Фото автора.


 


Понравилась новость? ЖМИ!


 

 

 

Лента новостей

16.10 / 11:22

Наближення пенсійних послуг до населення. Що варто знати переселенцям?

16.10 / 10:52

Як учаснику АТО отримати земельну ділянку – поясню міністр юстиції

16.10 / 10:36

Наслідки використання нелегальної праці для роботодавців та працівників

16.10 / 09:48

Про Уряд та сміття

16.10 / 09:30

Футбольное Счастье - ФК Шахтер и ДТЭК организовали детям бесплатные тренировки

14.10 / 15:32

Вітання Юлії Тимошенко з Покровом Пресвятої Богородиці

10.10 / 08:56

Ірина Верігіна вважає, що вибухи на складах – чергова злочинна халатність

29.09 / 18:04

Юные журналисты Счастья воплотят свои идеи при поддержке ДТЭК

29.09 / 17:10

У мешканця міста Рубіжне вилучили велику кількість бойових припасів

29.09 / 17:07

Детенизации занятости и доходов населения - первоочередное внимание!

29.09 / 16:36

Поліцейські Луганщини встановили місцезнаходження двох неповнолітніх втікачів

29.09 / 16:34

Луганські поліцейські виявили схованку з боєприпасами

29.09 / 13:26

Поліцейські вилучили 14 кг наркотиків у дідуся

29.09 / 12:36

Наступного року планується оснастити сенсорними кімнатами декілька спецзакладів - Тетяна Баранцова

29.09 / 12:23

Як курсуватиме прямий потяг через Донеччину до Дніпра

29.09 / 12:19

ПриватБанк расширяет сеть банкоматов и терминалов в Станице Луганской

29.09 / 11:09

У Сєвєродонецьку викрили розповсюджувача «полунички»

29.09 / 10:56

Троїцькі поліцейські нагадали дітям Правила дорожнього руху

29.09 / 10:51

У гаражі поліцейські виявили вибухівку

29.09 / 10:21

Провокаційний обстріл КПВВ «Гнутове»

29.09 / 09:17

Російські окупанти 34 рази відкривали вогонь по позиціях українських військ

28.09 / 09:41

Попаснянщина знову під ворожим вогнем

28.09 / 09:33

Окупанти 22 рази відкривали вогонь по позиціях ЗСУ

27.09 / 19:21

Застосовано спеціальні санкції до низки транспортних підприємств РФ

27.09 / 19:17

Усі маніпулятори, а Ахметов — Д’Артаньян

27.09 / 19:16

Местные громады Луганщины получили 200 млн грн

27.09 / 18:23

Изменено название улицы? Перерегистрируйте плательщика НДС

27.09 / 18:14

Зірки вечірок. Як українські політики викрадають чужі свята

27.09 / 17:07

ПриватБанк открывает в Днепре школу финансового комфорта для пенсионеров

27.09 / 17:05

Образовательный проект ДТЭК научит как быть экономным

 
Полезные ссылки

Календарь

Праздники Украины
 
 
 
     
 

© 2009-2017 Параллель-Медиа Все права защищены.

E-mail: media @ paralel-media.com.ua

Использование материалов разрешено при условии проставления прямой открытой для поисковых систем гиперссылки на paralel-media.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.

 
     
  Система Orphus