Главная новости Луганска и Украины
 
 
                 
 
Валюта   Покупка   Продажа
   
 
 
Поиск по сайту
 
  21:00 Один військовослужбовець загинув та ще один отримав поранення 19:52 На КПВВ на лінії розмежування посилено заходи контролю - температурна перевірка 18:00 Рівень підроблення гривні залишається стабільно низьким 17:22 Правда про вартість споживчих кредитів 16:45 Платники перерахували до бюджетів усіх рівнів майже 230 млн грн 16:20 Платники податків Луганщини користуються правом на відшкодування ПДВ 16:00 Поліція встановлює обставини ДТП з постраждалими 15:57  Поліція відстежує ситуацію щодо підтоплення домоволодінь у Борівському 15:55 Відбулось засідання робочої групи з детінізації економіки 14:31 Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на 27.02.2020  
     
 
 

Главная новость


01.03.2016 / 13:09 ПАРАЛЛЕЛЬ - МЕДИА

Тука розповів хто йому заважає

Про це керівник Луганської військово-цивільної адміністрації Георгій Тука повідомив у себе на сайті.  «Про військові дії на передовій ми всі маємо певну уяву. Можливо, не стовідсоткову, але хоч якусь.

Щодо тієї війни, яка точиться в тилу, переважна більшість українців жодної уяви не має.

Не мав її і я. Доти, доки не обійняв посади і не поринув в тенети «політично-економічного спруту».

Мова піде про організацію політичного та економічного життя Луганщини.

Прибувши в область, не маючи ніякого досвіду про те, як працює державний апарат, я був щиро переконаний в тому, що при наявності бажання і волі, я зможу досить швидко змінити склад життя в області, який утворювався «батьками регіону» на протязі багатьох років.

Виявилось все набагато складніше.

З самого початку я поставив перед собою дві фундаментальні задачі: боротьба з грабіжництвом в області та боротьба з проявами сепаратизму. З першого дня я заявив, що в мене не існує своїх чи чужих, і відповідати за скоєне будуть всі, не зважаючи на політичні прапори. Я відмовився від політичної діяльності, намагаючись всю свою увагу сконцентрувати на господарській діяльності регіону.

Опір чиновничого апарату я почав відчувати з перших днів: відвертий саботаж, ігнорування розпоряджень, використання бюрократичних механізмів для блокування тих чи інших рішень. Засобів – безліч.

«Війна» на внутрішньому фронті розпочалась з другого дня мого призначення, а саме – з першої ж наради з очільниками силових відомств. На моє запитання «які порушені справи щодо чиновників адміністрації?», я отримав відповідь що жодних претензій правоохоронці ні до кого не мають. Пройшов тиждень, за який я отримав чимало інформації від мешканців, щодо зловживань в різних галузях господарства, які організовують співробітники ОДА. На наступній зустрічі з силовиками я почав задавати їм конкретні запитання щодо конкретних посадовців, розповідаючи про конкретні схеми. І що я почув? “Ой« да! Ми по цій справі працюємо! Нам треба ще трошки часу і ми їх всіх будемо заарештовувати!» Я дуже хотів, щоб всі бариги-чиновники переїздили до СІЗО саме зі своїх кабінетів, тому вирішив не звільняти їх негайно, а чекати завершення оперативних дій.

Минуло два місяці. Я чув ті самі відповіді: «ще трошки треба зачекати». Не маючи бажання чекати, я звільнив одного з своїх заступників, на якому (за моєю інформацією) сходились струмочки зловживань в сфері ЖКГ. Решта продовжувала перебувати на посадах.

Минуло ще чотири місяці! «Як просувається справа щодо М. та О.?» – «Працюємо, ще трошки часу треба». Мій терпець увірвався і, не дочекавшись нічого від «компетентних органів», я вимушений був просто звільнити цих фігурантів (знаючи про їхню діяльність, я просто не мав морального права доручати їм будь-які проекти, що гальмувало розвиток і реформи в області).

Час плине дуже швидко. На передодні місцевих виборів в області (проти проведення яких я категорично виступав) я почав спілкуватись з різними політичними місцевими «лідерами».

Дуже швидко я відчув огиду до цих діячів, бо переважна більшість з них – звичайнісінькі політичні бариги для яких політика – лише засіб для збагачення. Таких персонажів повно в усіх таборах! Складається враження, що ці пройдисвіти просто між собою поділили політичні бренди. Розуміючи все це, я намагався відсторонитись від всіх політичних течій місцевого ґатунку, аби не потонути в цьому лайні. Подальші події показали мою повну правоту.

За цей час, в колі правоохоронців, мені вдалось зробити лише один, але дуже важливий вчинок. Ще до свого призначення, я багато розповідей чув про легендарного «Залізного Толіка» (генерала МВС Науменка), який отримав своє прізвисько за любов до металобрухту. За моєю інформацією, ця людина не лише займалась «власним бізнесом», але й підкорила собі всі злочинні потоки, які кришували й інші правоохоронці та підрозділи ЗСУ (в тому числі – контрабанда). Після розстрілу мобільної групи Ендрю, я мав відверту розмову з генералом, під час якої я йому прямо сказав: «я з тобою працювати не буду. У тебе є два шляхи: або піти, зробивши щось корисне для людей, або – піти в такому лайні, в якому ти перебуваєш зараз». Генерал був на стільки переконаний в своїй безкарності, що не дослухався до моїх слів. В результаті, він пішов. Пішов, залишившись легендою всього негативу, що й досі існує в області.

Запропонувавши, замість Науменка, полковника Покиньбороду, я отримав союзника, який так само, як і я, ненавидить корупцію і намагається мені допомагати в цій боротьбі. Кілька місяців ми вдвох боролись за звільнення корумпованих заступників очільника нової поліції. Зробили!

Паралельно, я почав, нарешті, будувати команду державних службовців, які поділяли мої погляди.

Нарешті, після шести місяців виснажливої боротьби, ми почали робити перші кроки по руйнації СИСТЕМИ. І вона миттєво відреагувала.

Дуже цікаво спостерігати, як, задля збереження власного впливу, задля боротьби з Гуаляйтером (так мене охрестили місцеві ура-патріоти) та Мєнтом, задля цієї «священної війни» почались утворюватись союзи із вчорашніх ворогів. Місцева «бізнес-еліта», що весь час збагачувалась на незаконних оборотках під пильним наглядом силовиків, залучила до боротьби тих самих продажних «обортней в погонах», місцеві сєпари почали звинувачувати мене в хабарництві та кришуванні будь-чого, не звертаючи уваги на відверту брехню і нісенітницю (піпл схаває).

Місцеві «гіганти демократії», так само відчувши тиск на свої корупційні бізнес-схеми, почали звинувачувати мене в підтримці сепаратистів. І все це кубло народило один єдиний слоган: «Долой варягов»!

Варто зазначити, що до цієї «акції» приєднались всі: і ліві, і праві, і наркоділери, і контрабандисти, і продажні «слуги феміди». Все лайно об»єдналось заради спільної боротьби! І поїхали різні ходоки до різних київських кабінетів, до міністерств та відомств, нашоптуючи свої «побажання»… Ще прийде час, і я розповім про те, як «патріот», сидячи в моєму кабінеті, клявся в «любові», а вийшовши з нього, біг на консультацію до очільників колишньої «партії регіонів».

Я розповім і про те, як один «герой-заколотник» чотири рази відвідував мій кабінет з проханням надати йому посаду мого заступника, а п»ятий раз (напередодні заколоту в Сєвєродонецьку) з проханням дати йому хоч якийсь «райончик». Я розповім про те, як за моєю спиною діяли ти мерзотники, які мали б стояти на стражі Закону, а вони, тремтячи за своїми «тємами», почали фабрикувати на мене та моїх людей відвертий компромат. Ще прийде час.

Зараз я хочу зберегти від брудних наклепів ту людину, яка погодилась підставити мені плече – полковника Юрія Покиньбороду. Про цю людину вже розповсюджують плітки і про постійне пияцтво, і про те, що він стріляє з вінка авта, катаючись по місту, і про те, що він стріляє у власному кабінеті, і про те, що він бігає за жінками. Оперативний склад є оперативним: вчора о 00:30 мені з Києва повідомили, що, мовляв, авто Юрія «знайдено в Рубіжному без керівника і водія» і про це вже пішла «бум ага в Київ. Мерзота не знає моралі!

Все це було б смішно, якби не займало стільки часу! Не звертати уваги на все цю «армію лайна» я не маю права – адже я вже не один. За мною пішли люди, за яких я маю нести відповідальність. І я хочу повідомити всім своїм «друзям»: «залізним» мене називають тому, що, чим більше на мене тиснуть, ти більший опір я роблю у відповідь. Я знаю, ви вже мене «збили» і вже розподіляєте між собою подальші сфери впливу.

Помиляєтесь! Я не Абромавічус і, на радість вам, у відставку не піду! Я буду і надалі боротися з вами, поширюючи свою команду, руйнуючи ваші схеми та потоки і нехтуючи всіма вашими «рекомендаціями». На війні, як на війні!. Георгій Тука».


Понравилась новость? ЖМИ!


 

 

 

Лента новостей

27.02 / 21:00

Один військовослужбовець загинув та ще один отримав поранення

27.02 / 19:52

На КПВВ на лінії розмежування посилено заходи контролю - температурна перевірка

27.02 / 18:00

Рівень підроблення гривні залишається стабільно низьким

27.02 / 17:22

Правда про вартість споживчих кредитів

27.02 / 16:45

Платники перерахували до бюджетів усіх рівнів майже 230 млн грн

27.02 / 16:20

Платники податків Луганщини користуються правом на відшкодування ПДВ

27.02 / 16:00

Поліція встановлює обставини ДТП з постраждалими

27.02 / 15:57

Поліція відстежує ситуацію щодо підтоплення домоволодінь у Борівському

27.02 / 15:55

Відбулось засідання робочої групи з детінізації економіки

27.02 / 14:31

Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на 27.02.2020

27.02 / 14:04

Підпрємець-пенсіонер сплачує ЄСВ за власним бажанням

27.02 / 13:45

Затримали за отримання неправомірної вигоди

27.02 / 13:43

Прокуратура Луганської області оскаржила звільнення особи

27.02 / 13:40

Внаслідок підриву один військовослужбовець ООС загинув

26.02 / 17:05

Що можна зробити для підвищення імунітету?

26.02 / 17:01

Чотирьом бойовикам заочно повідомили про підозру

26.02 / 16:11

Міжнародний проект «Музика і діалог» набір музикантів

26.02 / 16:08

Спортсмени-підводники Луганщини – на п’єдесталі всеукраїнських змагань

26.02 / 14:28

Заява НСЖУ з приводу ситуації із обрання членів Наглядової ради НСТУ

26.02 / 14:21

Всеукраїнська акція на підтримку регіонального суспільного ТБ і радіо «Інформаційна година»

26.02 / 13:02

СБУ виявила схрон зі снарядами та протитанковими мінами

26.02 / 11:51

Поліцейські затримали збувача наркотиків

26.02 / 11:32

Гвардійці затримали громадянина за підозрою у співпраці з російсько-окупаційними військами

26.02 / 11:27

25 лютого втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил не було

25.02 / 10:57

Збройні формування Російської Федерації 5 разів порушили режим припинення вогню

24.02 / 20:47

Сьогодні втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил немає

24.02 / 19:50

Усі КПВВ в районі ООС переходять на весняний графік роботи

24.02 / 18:46

Розпочався обласний відкритий фестиваль-конкурс «Байбак-fest»

24.02 / 17:37

Минулоріч проведено понад 14000 культурно-мистецьких заходів

24.02 / 16:13

Не перевищено епідемпоріг захворюваності

 
Полезные ссылки

Календарь

Праздники Украины
 
 
 
     
 

© 2009-2017 Параллель-Медиа Все права защищены.

E-mail: media @ paralel-media.com.ua

Использование материалов разрешено при условии проставления прямой открытой для поисковых систем гиперссылки на paralel-media.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.

 
     
  Система Orphus